PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pasaoglu ismini istiyorum

pasaoglu1
23-03-2009, 14:03
pasaoglu ismi ile sanırım daha önce kayıt oldum şifremi unuttum şifremi hatırlamıyorum fakat kayıt olduğum andaki email hesabımıda hatırlamıyorum. bana bu kullanıcı adını tahsis edebilirseniz sevinirim.

pasaoglu1

Volkan
23-03-2009, 14:24
arkadaşım tamam şifrenı hatırlamıon ama emaıl adresını hatırlamadan bişi yapamayız emaıl adresın vermen lazım kafamıza göre bu değişiklikleri yapamayız.

Özgür Erge
23-03-2009, 14:38
en son giriş pasaoglu 15 mart 2008 de yapılmış 24 mart 208 de pasaoglu1 nickiyle üye olmuşsunuz anlamadıgım konu yeni olsa bişey demicem ama 1 sene geçmiş aradan biz pasaglu nickinin sizin olup olmadıgını nerden bilelim ıp adreslerinide kontrol ettim tutmuyo birbirini siz bu nickinizle devam ediniz..Ayrıca konum birinde kırşehir yazıyo birinde kütahya

pasaoglu1
30-03-2009, 15:29
Arkadaşım elbette pasaoglu ismi benim olup olmadığı şahsınızca belli değil. Tabiki site yönetimi olarak inceleyeceksiniz. Ama şu bir aşikar 2008 bu yana pasaoglu girmemiş yazı yazmamış. IP sorununa gelince kendiniz hiç rapidshare'de indirme yapmadınız mı? Bana kolaylık saglayın, ne bileyim gizli sorumu sorun cevabını vereyim, doğum tarihini yazın ama ismi istiyorum. Tabiki ismin bana ait olduğunu ispatladıktan sonra...

Yada diğer öneri mail adresine konuyla ilgili mesaj gönderin şayet pasaoglu giriş yaparsa mail benim degildir.
Not: isim isteme adabı kişi yada yazılan siteyi karalama amaçı gütmemekle beraber kişi kurum ve kuruluşları başarısına başarı katmak amaçıyla hitap şekli verilmiştir
İsimi isteme ise pasaoglu1 olarak kayıt olduğum sitede pasaoglu ismi ile yazı olamadığı gözlemlenmiş pasaoglu ismi şahsıma ait olama düşüncesi uyandırmış olup kesinlikle isim hırsızlıgı olarak gözlenmemeli bunu ispatı şahsıma ait olup şayet pasaoglu ismi benden başkasına ait ise kendisinden site nezdinde özür diler başarılar dilerim.

Unutulmamalıdır ki; isim ikinci planda olamakla beraber siteye kazandırdıklarıyla değerlendirilmelidir.

Özgür Erge
30-03-2009, 15:39
kimi kandırıyorsunuz burda herkes istedigi nicki kullanmaya kalksa herkesin aynı nicki olurdu kendi formunuzu kurun istediginizi yapın isteginizi yerine getiremem

pasaoglu1
30-03-2009, 15:44
kimi kandırıyorsunuz burda herkes istedigi nicki kullanmaya kalksa herkesin aynı nicki olurdu kendi formunuzu kurun istediginizi yapın isteginizi yerine getiremem

israr ediyorum

Özgür Erge
30-03-2009, 15:48
fazla ısrar etme hiç giremezsin forma ayrıca hiç düşnmüyosunuz hadi 100 tane üyemiz olsa kabul ama 64,752 tane üyemiz var her biri istedigi nicki istese ne olcak size yapsam başkası isticek onun için böle bir şey mümkün degil ısrar etmeyin

Konu kapanmıştır..