PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hyundai uydu kullanıcılarına !!!!!!!!

kemal1923
09-04-2009, 16:47
benim gibi hyundai uydu alıcısı kullananlar için ,hyundai nin program yükleme sitesinin adresini kolaylık olsun diye veriyorum.kolay gelsin........Only the registered members can see the link

mustafa özyurt
07-05-2009, 11:33
HYD 11000 ci neotion 1.308 yazılımı nasaıl atılır bilenlerden yardım nasıl yuklenir ustalardan yardım

mustafa özyurt
07-05-2009, 11:34
lutfen yardım

kenan2012
07-05-2009, 15:27
stblink5 yükleme loderini forumlarda bulabilirsiniz.onu indirip masaüstüne kurun.sonra hyundainin sitesinden uygun programı indirip onuda masa üstüne kurun.bu dosyaların yüklemeden önce açılması için rar 2 adet dosya açıcı program gerekir.onları da masaüstüne kurmak gerekir.4 adet program hazır olunca yükleme loderine ilgili programı indirip 2 adet rar açma programıyla açarak,loder ile rs232 çapraz kablo p.c-uydu alıcısı arasına takarak yükleyebilirsiniz.rs232 p.c ye direkt uymaz usb adaptörü kullanmanız gerekir.port seçiminde p.c den uygun yükleme portunun seçildiğinden emin olun.işlem karışık görünür ancak basittir.tüm bu anlattıklarım birçok uydu formunda stb link 5 veya uygun yükleme programını bulunca md.de md.de açıklanmaktadır.yükleme de sorun çıkarsa israr etmeyin önce sorunu halledin ve p.c rs 232 adaptör çıkışını sürekli elle kontrol edin ,aşırı ısınmaması gerekir.aksi halde uydu flashları yanabilir.kolay gelsin