PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : adsl hız testi

suat800
19-04-2009, 15:43
Arkadaşlar benim ufak bir sorunum var gerçi o kadar önemli değil ama mide bulandırıyor.sorunum şu:türk telekomun speedtest sitesinde daha önceleri hız testi yaptığımda 876 ya 200 küsür geliyordu bu arada 1024x256 hız bağlantım var.yani değerler normal çıkıyordu.ama ne olduysa şimdi ne zaman hız testi yapsam sayfanın alt kısmındaki ibre devamlı %30'lardan sonra bir müddet duruyor birden %100'e geliyor.bu duraksama daha önceleri hiç olmuyordu.bu duraksama sebebiyle hız testim devamlı 400'lere düştü,yani eski hız testindeki normal değerlere bir türlü gelmiyor.acaba problem benim bilgisayarda mı yoksa o sitede mi diye bir kaç arkadaşımın bilgisayarına baktım onlarda herhangi bir sorun yok .yani o sitedeki hız testi gayet güzel çalışıyor.acaba benim bilgisayarımda ne olduda böyle bir sorun oluştu.ilgilenip cevap yazan olursa çok memnun olurum.bu arada virüs programıyla tarattırdım.windowsu üzerine onardım.modeme reset attım yine değişen bir şey yok.saygılarımla.

kucer06
19-04-2009, 16:32
Benim 4 megabit sınırsız bağlantım var benim böyle çıktı

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)