PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nokıa n99 yada D2000+

kılavuzlu
21-04-2009, 00:11
değerli dostlar sakın bana nerden aldın diye sormayın işte bir kere düştük aldık bu telefona yazılım bulabilirmiyim yada bir destek bulabilirmiyim tv ve kamerası var diye aldandık birde uygun fiyata aldık fakat tv si çalışmıyor işin açığı yazılımını güncellemek istiyorum bilgisi olan dostlar yardım ederlerse sevinirim. saygılar sunarım.

orun0774
21-04-2009, 09:17
değerli dostlar sakın bana nerden aldın diye sormayın işte bir kere düştük aldık bu telefona yazılım bulabilirmiyim yada bir destek bulabilirmiyim tv ve kamerası var diye aldandık birde uygun fiyata aldık fakat tv si çalışmıyor işin açığı yazılımını güncellemek istiyorum bilgisi olan dostlar yardım ederlerse sevinirim. saygılar sunarım.

arkadaşım bendede N100 var,gayet memnunum.tv çalışmıyorsa 15 gün içerisinde geri iade yapman gerekir.alışveriş sitesinden şipariş verdiysen eğer.onay vermeden geri iade yap bence.bu telefonlarla ilgili bir site var ama üyelik isteyen bir site,burada üyelik isteyen site vermek yasak.ben baktım ama program yüklemeyle ilgili bişey göremedim.açıkcası pek destek yok.