PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23 Nisan Bayramı Kutlu Olsun

Simba
22-04-2009, 22:18
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) SupersatForum Olarak 23 nisan bayramınızı kutlarız:45:

Özgür Erge
23-04-2009, 00:05
23 nisan egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun..

sarıkanarya_41
23-04-2009, 00:16
23 nisan egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun..

hallederiz
23-04-2009, 08:13
tüm çocuklarımızın bayramını kutlarımOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

özlem67
23-04-2009, 08:56
23 nisan egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun

kemal1923
23-04-2009, 10:41
işğal altındaki bir ülkede bayram kutlanır mı?şanslıyız ki bizde böyle bir durum yok.etrafa bakıyorum yüzlerce ev var fakat sadece birinde bayrak asılmış??geç kalkacaklar zahir,uyanınca asacaklardır şanlı bayrağımızı elbet......
saygılar

Admin
23-04-2009, 10:47
işğal altındaki bir ülkede bayram kutlanır mı?şanslıyız ki bizde böyle bir durum yok.etrafa bakıyorum yüzlerce ev var fakat sadece birinde bayrak asılmış??geç kalkacaklar zahir,uyanınca asacaklardır şanlı bayrağımızı elbet......
saygılar
Yazdıgın kelimeleri girdap filminde duymuştum .Belki seyretmişsindir.Ama su anda ulke ergenekon gibi bir örgütün ve pkk gibi terör örgütünün işgali altında bu konuda katlıyorum

Milletimizin Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

kemal1923
23-04-2009, 11:08
Yazdıgın kelimeleri girdap filminde duymuştum .Belki seyretmişsindir.Ama su anda ulke ergenekon gibi bir örgütün ve pkk gibi terör örgütünün işgali altında bu konuda katlıyorum

Milletimizin Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

obama tbmm de ne dedi;
1.sözde ermeni soykırımı konusunda daha önce söylediklerimden farklı bir tutum içinde değilim dedi.
2.kürt kardeşlerimizi kastederek azınlıklık haklarından bahsetti.(onlar bizim 1000 yıldır kardeşimiz,savaşlarda 1000 yıldır birlikte çarpışmış,şehit vermişiz)
bu ağır sözlere karşı ne oldu alkış ve el sıkma yarışması.böyle bir tezat durum nerelerde olur acep?saygılar.
not:ergenekon için dava sonuçlanmadan terör örgütü diye emir buyurmuşsunuz!siz yüce türk adaletinden önce böyle bir karara nasıl varabiliyorsunuz?o zaman yargı süreci boşuna işliyor......saygılar sn.yüce yargıcım

MUTAF
23-04-2009, 11:23
hepimiz,n bayramı kutlu olsun :)

kemal1923
23-04-2009, 11:25

Serkan Yılmaz konu:ahmet kaya nın mezarı getirilsin mi?
Ahmet Kaya-pkk bayrağının önünde konser klip - GeYiK MeRKeZi FoRuMu 10 gönderi - 6 yazar - Son gönderi: 25 Eki 2007
Ahmet Kaya-pkk bayrağının önünde konser klip PKK. ... kardeşlerimiz dah güzel bi hayat mı sürücek hayır pkk ahmet kaya diye birini ...
forum.geyikmerkezi.com/kahrolsun-pkk/12897-ahmet-kaya-pkk-bayraginin-onunde-konser-

Giriş: 07-27-05
Üye No: 2
Uydu Alıcısı: Next
Tuttuğu Takım: Takım Tutmuyorum
GSM Operatorünüz: Vodafone

--------------------------------------------------------------------------------
Bana kalırsa getirsinler dicem ama bu saatten sonra getirseler bile fark olurmu onuda bilmiyorum.

Ayrıca ahmet kayanın ölmedigi yönünde bazı zamanlar haberler cıkıyor tam olarak bilmiyorum .

ruzgarm
23-04-2009, 12:16
23 Nisan Ulusal Egemenlik Çoçuk Bayramı Kutlu Olsun

Admin
23-04-2009, 12:32
Serkan Yılmaz konu:ahmet kaya nın mezarı getirilsin mi?
Ahmet Kaya-pkk bayrağının önünde konser klip - GeYiK MeRKeZi FoRuMu 10 gönderi - 6 yazar - Son gönderi: 25 Eki 2007
Ahmet Kaya-pkk bayrağının önünde konser klip PKK. ... kardeşlerimiz dah güzel bi hayat mı sürücek hayır pkk ahmet kaya diye birini ...
forum.geyikmerkezi.com/kahrolsun-pkk/12897-ahmet-kaya-pkk-bayraginin-onunde-konser-

Giriş: 07-27-05
Üye No: 2
Uydu Alıcısı: Next
Tuttuğu Takım: Takım Tutmuyorum
GSM Operatorünüz: Vodafone

--------------------------------------------------------------------------------
Bana kalırsa getirsinler dicem ama bu saatten sonra getirseler bile fark olurmu onuda bilmiyorum.

Ayrıca ahmet kayanın ölmedigi yönünde bazı zamanlar haberler cıkıyor tam olarak bilmiyorum .
İyide guzel kardeşim yada abim mi diyim.N e yazmısım hepimiz insanız sonucta bir mezarlıga gitmek kadar sevinc ve mutluluk duyulacak sey yoktur.Kaybettigimiz yakınımız olabilir ama mezarının burada olması her zaman gidipte dua okunması iyidir sanırım.Ahmet kaya sonucta insandır degilmi olaya ben bu acından bakmıştım

seyyahosman
23-04-2009, 15:32
Teşekkürler sizlerinde kutlu olsun