PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kablosuz ağ bulamıyor

zfr_pal
25-04-2009, 13:26
slm arkadaşlar bilgisayrım önceden kablosuz olrak bağlandığı nete iki ündür bağlanmıyor.bir ağa bağlan diyorum kablosuzlar listesi boş. bilgisayrın wireless ahahtarı acık ama normalde mavi yanması gerekirken turuncu yanıyor.eternet kablosunu takıyorum bağlantı oluyor.ama kabloyu cıkrınca bağlantı kopuk. kablosuz bağlantıyı nası acabilirimki bi uyarıda vermiyo geçen yine aynı oldu bi kaç acıp kapttıktan sonra normale dönmüştü neyi eksik bulamadımda bana bi yardım edermisiniz..şimdiden teşekkürler

Creed
25-04-2009, 13:34
modem ne marka? modeme reset atın sonra modem cd sini pc ye kurun benim o sekil düzelmişti..

zfr_pal
25-04-2009, 13:45
dostum modemlik bi sorun değil laptobta var bi durum markasını yazmayı unutmusum HP compaq F500 wreless acılmıyo sanki

OLDSMAN
26-04-2009, 01:32
driver'ın kurulu olduğundan eminmisiniz ???

malat
27-04-2009, 14:34
Selqm Arkadaşım,
Aynı sorun bende de var.
Modem arızalıdır dediler yeni modem aldım.daha kötü.
Üstelik eski modemimi (Linksys WAG200) upgrade ettim sorun düzeldi.

Ancak yeni aldığım Linksys WAG160N antensiz oldukça pahalı ve dediklerine göre en gelişmiş!!!!!!! model modem ile Kablosuz bağlantı başlangıçta oluyor, kısa bir süre sonra kopuyor. Cihazı görüyoruz ama kablosuz bağlantı anlattığım gibi. Kabloluda sorun yok.
Eski modem aslanlar gibi çalışıyor şu anda...

Yenisini de vitrine koyduk süs diye. Cihazın görüntüsü falan çok iyi antensiz falan iyi süs oldu !!!!!!!

Bu kouyla ilgili WAG160N modem ile ilgili yardıma benim de ihtiyacım var.

Sende istersen modeme güncel firmware yükle belki düzelir.....