PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-smart Alacam önerilerinizi Bekliyorum

Hikmet™
29-04-2009, 11:23
arkadaşlar dsmart almayı düşünüyorum yararları nedir zararları nedir bi bilginizi alırsam iyi olacak önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim

Hikmet™
29-04-2009, 11:34
kimse msj yazmadığına göre alınacak gibi değil bu .........!!!!

CABBARİ
29-04-2009, 11:44
benden öneri yada tavsiye istersen alma!!!!
forumda bir sürü konu var araştır sonra bana hak vereceksin
selametle

Hikmet™
29-04-2009, 11:46
benden öneri yada tavsiye istersen alma!!!!
forumda bir sürü konu var araştır sonra bana hak vereceksin
selametle

teşekkür ederim araştırmata başladım bile

cilginizmirli
29-04-2009, 11:52
Arkadaşım sitenize yeni katıldım.Öncelikle daha önce digitürk kullandıysan d-smartı alınca biraz şaşırabilirsin.Sinema tv diye bir kanalı var doğruyu söylemek gerekirse henüz digitürkteki moviemax kanalının kalitesini henüz yakalayamadı.Ben D-smartı 2008 in Şubat ayından beri kullanıyorum.O zamanlar ücretsiz hayat boyu bedava kanallar diye bir reklam yapıyorlardı.Ben bu sözlere pek inanmadım.Çünkü yeni bir platform kurmuşlar sadece cihaz satarak bu paraları karşılayamazlardı.Ve dediğim gibi de oldu ücretli kanalları da açmaya başladılar daha sonra.Sana tavsiyem şu olacak alacağın cihaz ilk uydu cihazı olacaksa d-smart olsun daha iyi.Evet d-smart digitürk e göre daha makul fiyatlarda paket satıyor.Mesela Sinema paketi yıllık 99 tl,aile paketi 149 tl,full paket 199 tl.Digitürkte sinema paketi aylık 40 tl yıllık 480 tl full paketi aylık 110 tl.Loca diye aynı digitürkteki salon kanalı gibi izle-öde kanalı.Digitürk te bir film izlemek 5 tl sadece bir tane seansını açıyor sana.D-Smartta bir film 5 tl ancak loca 10 lu set alırsan bir film 2 tl ye geliyor.Ve sana açtığı filmi hem o gün açıyor hemde ertesi gün.Bi de şu var Posta gazetesi hemen hemen her hafta bir film bedava sana izletiyor.Tercih yine sana kalmış arkadaşım. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir.

Hikmet™
29-04-2009, 12:02
öncelikle foruma hoşgeldin arkadaşım ben digiturk kullanıyom da o evde d smartı işyerine almayı düşünüyorum ticari üyelik değil normal ama daha önce kullanmaadığım için kullananların önerisini almak istedim

zxcvbn10250
29-04-2009, 12:06
Arkadaşım sitenize yeni katıldım.Öncelikle daha önce digitürk kullandıysan d-smartı alınca biraz şaşırabilirsin.Sinema tv diye bir kanalı var doğruyu söylemek gerekirse henüz digitürkteki moviemax kanalının kalitesini henüz yakalayamadı.Ben D-smartı 2008 in Şubat ayından beri kullanıyorum.O zamanlar ücretsiz hayat boyu bedava kanallar diye bir reklam yapıyorlardı.Ben bu sözlere pek inanmadım.Çünkü yeni bir platform kurmuşlar sadece cihaz satarak bu paraları karşılayamazlardı.Ve dediğim gibi de oldu ücretli kanalları da açmaya başladılar daha sonra.Sana tavsiyem şu olacak alacağın cihaz ilk uydu cihazı olacaksa d-smart olsun daha iyi.Evet d-smart digitürk e göre daha makul fiyatlarda paket satıyor.Mesela Sinema paketi yıllık 99 tl,aile paketi 149 tl,full paket 199 tl.Digitürkte sinema paketi aylık 40 tl yıllık 480 tl full paketi aylık 110 tl.Loca diye aynı digitürkteki salon kanalı gibi izle-öde kanalı.Digitürk te bir film izlemek 5 tl sadece bir tane seansını açıyor sana.D-Smartta bir film 5 tl ancak loca 10 lu set alırsan bir film 2 tl ye geliyor.Ve sana açtığı filmi hem o gün açıyor hemde ertesi gün.Bi de şu var Posta gazetesi hemen hemen her hafta bir film bedava sana izletiyor.Tercih yine sana kalmış arkadaşım. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir.

****** ve turkfimi açısından iyi daha zengin tek kötü yanı sinema tvlerinde film arası olması tabii ucuzluğunun sebebi bu ama moviemaxlere göre daha yeni içeriğe sahip ve bazı kanallarını ****** yayınlara çevirdiği için gece yarısın kapatması beyazperde vs kanallarını

zxcvbn10250
29-04-2009, 12:08
öncelikle foruma hoşgeldin arkadaşım ben digiturk kullanıyom da o evde d smartı işyerine almayı düşünüyorum ticari üyelik değil normal ama daha önce kullanmaadığım için kullananların önerisini almak istedim

ticari üyelik dışında işyerinde yasaktır

Hikmet™
29-04-2009, 15:29
iş yeri dediğim mobilya dükkanı ya oradada benim duracağım küçük bi oda var oraya kimse girip çıkmıyo

f47xfenerli
29-04-2009, 16:01
2008 breysel kutulardan bulabilirseniz alın derim 1 mayıs son gün.
d-smart almayı düşünenler için çok büyük avantaj tabbi 2009 kutularına göre
bu avantaj.

pencere77
29-04-2009, 22:22
bende d smart ta var digitürk te(ekospor paketi) evde maçlar hariç devamlı d smart izlerim....şimdi birde kampanya sayesinde(telefon hattını cihaza bağlama sayesinde) bdevaya full paket izliyorum......