PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendi Araçlarımızın FOTOLARI

Volkan
10-05-2009, 11:13
Arkadaşlar burda kendımıze ait araçlarımızın fotolarını paylaşalım. Bakalım forumumzda ne çeşit araç kullanıcıları var.

Volkan
10-05-2009, 11:22
Bende 2005 model FIAT Albea 1.3 Multıjet turbo var. Aracım daki JANlT-Sislambaları vs aksesuarlar orjinal. Aracım 84.000 kilometrede Herhanngi bir kazası mevcut değil ve motorda şu an halen hiç bir hava üflemem mevcut değil.

Özellikler

1. Hidrolik Direksiyon (yükseklik ayarlı)
2. Turbo
3. ABS
4. Alaşımlı cant
5. Sürücü Hava yastığı
6. Manuel Klıma
7. Sis lambaları
8. Renk: Metalik Gül Kırmızısı

Only the registered members can see the link

ŞAVKÇI09
10-05-2009, 11:26
albea güzel usta allah kaza bela vermesin....

sarıkanarya_41
10-05-2009, 11:43
volkan aracında cakmaklıga ıpod mu takılı cok ıyı bır sarkı depolayıcısı.bnde97 europa var 104000 de galıba sen 2005 model aracınla sehırler aracı bayagı yapmısın.

Volkan
10-05-2009, 12:00
benden önceki sahıbı her yaz antalya ve ist çok gittiği için bu kadar kilometre yapmış ama önemli değil. önceki sahibi dızel motor ustası olduğu için aracın bakımını çok iyi yapmış motorda herhang bir problem yok alalı 5 ay oldu geçen gün bakıma götürdüm sadece polen filtresi değişti her şeyi dört dörtlük. çakmaklıktakı radyo uzerınden çalışan mp3 şimdilik bunla idare ediıom aracın teybi torpıdo ile bir olduğu için ve aynı renk konsol olmadığı için teybi ddeğiştremedim amahemen çakmaklığın altında bulunan bölmeye ileride maddi imkanlar elverince sony usb li bir teyp takacam bu orjinal tepb ın ses cıkışı hoşuma gitmedi.

Volkan
10-05-2009, 12:11
arkadaşlar yokmu aramızda araçlarından resim verecek.

aliharbiye
10-05-2009, 12:42
ahh benim benim iii arabam olsaydıda vereydi 92 şahin var motor kaporta bitmiş şimdilik yeni araba bakıyorum temiz araba alınca ekleyecem söz sağlıcakla kalın

Volkan
10-05-2009, 12:51
ahh benim benim iii arabam olsaydıda vereydi 92 şahin var motor kaporta bitmiş şimdilik yeni araba bakıyorum temiz araba alınca ekleyecem söz sağlıcakla kalın

hocam eskı olması çürük olması önemli değil araba arabadır ayağını yerden kessın yeter burda kımde iyi araba var dıe bakmıoz. yeterki resım olsun.

ultra-mehmet
10-05-2009, 12:54
arkadaşlar yokmu aramızda araçlarından resim verecek.

volkan aga arabanın fotolarını internet sitelerinde satlık diye görülsen şaşma :D araban cok temiz gözüküyo... Başka araba fotolarını bekliyoz....

nidai
12-05-2009, 11:46
bende aracımın resimlerini çekince ekliyecem. volkan yeğenım arabayı yıne parlatmışsın.

nidai
13-05-2009, 11:10
Buda benım emektar.

Renoult Broadwey 9 RNi

Teknokta Enjeksiyon
BRC marka LPG
Alaşımlı cantlar ve 4 lastik yeni (Bridgestone Tranza E 300)
Sis lambası
Kasetçalar Tey
Öncamlar otomatık
Merkezi Kilit - Uzak kumanda

hasan
13-05-2009, 11:49
Evet arkadaşlar çok güzel olmuş. Plakaların gizlenmesine pek anlam veremedim. Bende de gariben 1994 model murat doğan slx bordo renkli fotoğraflarını çektiğim zaman paylaşırız

Volkan
13-05-2009, 12:03
Evet arkadaşlar çok güzel olmuş. Plakaların gizlenmesine pek anlam veremedim. Bende de gariben 1994 model murat doğan slx bordo renkli fotoğraflarını çektiğim zaman paylaşırız

plaka yı gizlemek daha iii bazı çakallar bu resımlerı alıp nette adam dolandırmaya çalışıolar o plakada başa bela olabilir bu yuzden kimsenın başı ağrımasın zaten çoğu oto forumlarında plakalar gizlidir sadece il kodları gösterılır.

hakangulay
18-12-2009, 14:35
evet dogru