PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sata driverlı xp

optik burak
11-05-2009, 22:48
selam ustlar elimde sumsung sata hdd var vista işletim sistemi kurulu ben bunu xpye çevirmek istiyorum bunu için sata driverli xp lazım bend xp cdleri hdd görmüyor bana sata driveri xp lazım siteye koyarsanız sevinirim yanlız imaj cd olarak siteye koyun boot olması için şimdiden teşekurler kolaygelsin:present:

Volkan
11-05-2009, 23:00
aşağıdaki linki incele arkadaşım full sata

Only the registered members can see the link

Hikmet™
11-05-2009, 23:00
iyide bendede saha hdd var ve normal bi xp cdsiyle normal bi şekilde format atabiliyorum sata driver ilkdefa senden duydum

Hikmet™
11-05-2009, 23:05
aşağıdaki linki incele arkadaşım full sata

Only the registered members can see the link

volkan arkadaşım senin verdiğin işletim sistemide modifiyeli modifiyeli işletim sistemlerinde ileriki zamanlar sorun çıkarmaya başlar ben pek önermem modifiyeli işletim sistemlerini en iyisi orjinal olanları

Volkan
11-05-2009, 23:15
volkan arkadaşım senin verdiğin işletim sistemide modifiyeli modifiyeli işletim sistemlerinde ileriki zamanlar sorun çıkarmaya başlar ben pek önermem modifiyeli işletim sistemlerini en iyisi orjinal olanları

bir buçuk senedir 2008 ultımedıa xp kullanıyorum normalınden 2 kat daha iyi tncxp yi 2 yıldan fazla oldu oda canavar gibi yanı anlayacağın denemeden pek konu vermem arkadaşım eğer pc de sağlam vırus programı yoksa ve c sürücüsünü çok kurcalarsan her pc çöker.

Hikmet™
12-05-2009, 11:06
bir buçuk senedir 2008 ultımedıa xp kullanıyorum normalınden 2 kat daha iyi tncxp yi 2 yıldan fazla oldu oda canavar gibi yanı anlayacağın denemeden pek konu vermem arkadaşım eğer pc de sağlam vırus programı yoksa ve c sürücüsünü çok kurcalarsan her pc çöker.

vallaha sende haklısın ama ben sorun yaşadığımdan önermiyorum s adece ben deiğil bir kaç arkadaşım da yanı şekilde sorunlar yaşadı oyunlar açılmadı program yüklenmedi falan filan sistemi soracak olursan geçen sene full donanımlarla topladım bi pc

nidai
12-05-2009, 11:52
vallaha sende haklısın ama ben sorun yaşadığımdan önermiyorum s adece ben deiğil bir kaç arkadaşım da yanı şekilde sorunlar yaşadı oyunlar açılmadı program yüklenmedi falan filan sistemi soracak olursan geçen sene full donanımlarla topladım bi pc

volkan benım pc ye bir sene önce tncxp kurdu bir senedir tık demeden çalışıo allah razı olsun kendısınden.