PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bedava-AVG Antivirüs Programı şimdi Türkçe

Simba
13-05-2009, 22:50
Ücretsiz versiyonu ile virüs ve zararlı yazılımlara karşı savaşan AVG, 8.5 versiyonu ile Türkçe arayüze kavuştu.
Only the registered members can see the link;nın internetteki gizli tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan ilk ücretsiz yazılımını geliştiren AVG Technologies, yeni ürünü AVG Free 8.5 güvenlik yazılımını artık Türkçe olarak kullanıcılarına sunuyor.

2003 yılından beri Türkiye pazarında bulunan AVG, ilk kez Türkçe bir ürün geliştiriyor. Ücretsiz sunulan bu ürünü yeni Türkçe ürünlerin takip etmesi planlanıyor.

AVG Free 8.5 kullanıcılara verimli, sistemi gereksiz yere yormayan, güçlü ve kullanımı kolay bir koruma sağlıyor. Böylelikle kullanıcı güvenlik konusunda endişe duymuyor ve sadece bilgisayarına odaklanıyor. Kişisel ve ticari olmayan kullanımlar için geliştirilen AVG Free 8.5, Windows 2000, XP veya Vista işletim sistemleri ile uyumlu çalışıyor. Yazılımı Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) adresinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

hasan
21-04-2010, 16:05
bu ürün lisanslı mı? bana Avastın son sürümünün (Avast 4.8) lisans keyini verebilirmisiniz?

hasan
21-04-2010, 17:07
Ya arkadaşlar lisanslı avast antivirus programı kullanan arkadaş yokmu? bana çok acil ileri tarihe yönelik bir lisans keyi verebilen olursa çok sevinirim....

gacvokem
21-04-2010, 19:43
*** istemede forum kurallarını bir oku istersen