PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : saygı değer forum yöneticileri

sensi
14-05-2009, 17:14
sayıgıdeğer forum yöneticileri spor bölümüne yazmış olduğum bir mesaj ve açmış olduğum konu PENCERE77 tarafından ısrarla kilitlenmesi burda spor yorumu yapmanın yada yazmanın suç olması gibi bir anlayışı kabul edilemez
benim beşiktaş taraftarı olmam ve konuyu kapatan arkadaşımın fenebahçeli olması forumun sadece fenerbahçe taraftarlarına ait olduğu duygusuna kapılıyorum
açılan ve açılacak tüm konuların bu şekilde kilitlenmesi
forum kuralları ile değil sadece konuyu kilitleyen arkadaşımın fanatik bir fenerbahçeli olması galiba sebep ancak bu olabilir ben bu konu düzelene kadar forumda hiçbir konuya cevap yazmama ve konu açmama kararı aldım umarım bu haksız davranışı siz değerli forum yönetimi tarafından düzeltilir düzelttilmediği taktirde forumda yokum saygılarımla:nono::

OLDSMAN
14-05-2009, 17:22
Arkadaşımız konu hakkında gerekli açıklamayı zaten yapmış
üstelemenizin ne alemi var

:warn:

sensi
14-05-2009, 17:33
:nono::oldu üstadım ben tüm fenerbahçeli forum ynetimini karşıma almış oldum galiba forumun hepsi fenerbahçeli imiş bir ben beşiktaşlı olaraak foruma tuttuğum takımım hakkında yorum yazmakla hata yapmışım bende beşiktaşlıları kabul edecek serbestce yorum yazabileceğim bir forum bulurumkendime oldu tüm forum üyeleri ve supersat foruma iyi feberbahçeli günler saygılarımla hoşcakalın bu son mesajımdı

osmann
14-05-2009, 17:36
yahu bizde cimbomluyuz...
sade fenerliler yok...
sıkma canını...
selametle.

OLDSMAN
14-05-2009, 17:38
:nono::oldu üstadım ben tüm fenerbahçeli forum ynetimini karşıma almış oldum galiba forumun hepsi fenerbahçeli imiş bir ben beşiktaşlı olaraak foruma tuttuğum takımım hakkında yorum yazmakla hata yapmışım bende beşiktaşlıları kabul edecek serbestce yorum yazabileceğim bir forum bulurumkendime oldu tüm forum üyeleri ve supersat foruma iyi feberbahçeli günler saygılarımla hoşcakalın bu son mesajımdı

Ne alakası var FB olmamın yanlış konuya yanlış yorumlar yapıyorsunuz
sonrada hatayı bizemi atıyorsunuz.Bence sorun hala sizde ama anlamak istemiyorsunuz

:nono::

HCakir
14-05-2009, 17:42
sayıgıdeğer forum yöneticileri spor bölümüne yazmış olduğum bir mesaj ve açmış olduğum konu PENCERE77 tarafından ısrarla kilitlenmesi burda spor yorumu yapmanın yada yazmanın suç olması gibi bir anlayışı kabul edilemez
benim beşiktaş taraftarı olmam ve konuyu kapatan arkadaşımın fenebahçeli olması forumun sadece fenerbahçe taraftarlarına ait olduğu duygusuna kapılıyorum
açılan ve açılacak tüm konuların bu şekilde kilitlenmesi
forum kuralları ile değil sadece konuyu kilitleyen arkadaşımın fanatik bir fenerbahçeli olması galiba sebep ancak bu olabilir ben bu konu düzelene kadar forumda hiçbir konuya cevap yazmama ve konu açmama kararı aldım umarım bu haksız davranışı siz değerli forum yönetimi tarafından düzeltilir düzelttilmediği taktirde forumda yokum saygılarımla:nono::

Selam

Öncelikle uslubunuzu hic begenmedigimi belirtmek isterim,daha uygun bir dille bu durumu bizlere belirtseydiniz daha farklı bir yaklasım icine girerdik,sorunun cözümü nedir ona yönelirdik... Fakat ;

" Ben artık forumda yokum ya konuyu acın yada ben gidiyorum,bu son mesajım vs. " bunlar hos degil ve sizde takdir edersiniz ki bu forum sizin sayenizde dönmüyor.

O yüzden secim sizin girmek istemiyorsanız cıkıs sağ üst taraftadır..

Konu Kapanmıstır

Saygılarımla

Volkan
14-05-2009, 18:41
forumdaki geçmiş mesajlarını ıncelediğimde hep fenerbahçe ile ilgili gerilim mesajları yazdığını ama bunlardan sadece bir iki tanesinin silinmesi yada kitlenmesi senin aklına forumda fenerbahçe yönetimi var gibi bir şey aklına gelmiş ozaman bende senin yazdıklarına bakarsam sendede fenerbahçe düşmanlığı var. sence böle düşünmek doğrumu..

forumda gerginlik yaratacak mesaj ve konu olursa kıtlenır silinir buna kimse yorum yapamaz.