PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe'nin yeni başkanı belli oluyor

zekı62
24-05-2009, 18:10
İşte ilk sonuçlar...

Genel toplam:

Aziz Yıldırım: 1133
Şadan Kalkavan: 323

13 numaralı sandık:

Aziz Yıldırım: 279
Şadan Kalkavan: 60
Funda Sibel Pala: 2

14 numaralı sandık:

Aziz Yıldırım: 253
Şadan Kalkavan: 61
Funda Sibel Pala: 1

16 numaralı sandık:

Aziz Yıldırım: 278
Şadan Kalkavan: 68

18 numaralı sandık:

Aziz Yıldırım: 243
Şadan Kalkavan: 117

19 numaralı sandık:

Aziz Yıldırım: 80
Şadan Kalkavan: 17
Funda Sibel Pala: 1

Fenerbahçe'de beklenen oldu. 11 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulübü 3 yıl daha yönetecek.
Kongrede camianın ağır toplarından Şadan Kalkavan ile yarışan Aziz Yıldırım önemli bir fark atarak başkanlığı garantiledi.
İlk 16 sandıkta yapılan sayıma göre Aziz Yıldırım 4199, Şadan Kalkavan ise 1041 oy aldı.
Oy sayımı sürüyor!

Hikmet™
24-05-2009, 18:21
ya zaten aziz yıldırım başkan olacak gibi görülüyor şimdi

SuruC
24-05-2009, 19:34
Only the registered members can see the link

Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yapılan kongre sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesi belli durumda. Yeni yönetimde 6 değişik isim var.
İşte Fenerbahçe'yi 3 yıl daha yönetecek yönetim kurulu;
Başkan Aziz Yıldırım:
Asil Üyeler: Nihat Özdemir, Ali Koç, Vedat Olcay, Abdullah Kiğılı, Nihat Özbağı, Murat Özaydınlı, Mithat Yenigün, Şekip Mosturoğlu, Cihan Kamer, Mahmut Uslu, İlhan Ekşioğlu, Alaeddin (Ali) Yıldırım, Serhat Çeçen, Ömer Temelli
Yedek Üyeler: Hüseyin Ersan Topbaş, Semih Özsoy, Ünal Uzun, Turhan Şahin, Hakan Dinçay, Yasemin Merçil, Emin Gürhan İskender

24.05.2009

Kaynak : Sporx.com

SuruC
24-05-2009, 19:37
Only the registered members can see the link

Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı'na yeniden seçilmesinin ardından bir konuşma yaptı. Tarihinin en yoğun katılımlı kongresinde Başkanlığa yeniden seçilen Başkanımız Aziz Yıldırım, ilk olarak kongreye başkan adaylığını koyan Şadan Kalkavan'ı tebrik etti. Başkanımız daha sonra "Büyük Başkan" tezahüratlarıyla kürsüye çıktı ve bir konuşma yaptı. Başkanımız konuşmasında şunları söyledi: "Sayın Divan Başkanı ve sayın Divan üyeleri, değerli Fenerbahçeliler, değerli Fenerbahçe kongre üyeleri;

Camiamıza tarihi bir seçim günü yaşattınız. Sayenizde bir kez daha örnek olduk, öncü olduk.. Fenerbahçe Spor Kulübü adına hepinize teşekkür ediyorum.

Sayın Şadan Kalkavan Bey'e de teşekkür ediyorum. Bu güzel ve medeni kongreye renk kattı, rekabet kattı. Kongre süresince Fenerbahçe haberlerini kamuoyuna doğru ve dürüst şekilde yansıtan tüm medya mensubu dostlarımıza da teşekkür ediyorum.

Hepimizi gururlandıran bir kongreyi geride bıraktık. Bize de bu yakışırdı. Bu seçimin kaybedeni yok, hep birlikte omuz omuza Fenerbahçemiz için var gücümüzle çalışacağız.

Fenerbahçe hep öncü oldu. Görülen o ki bundan sonra bu ülkede yaşanacak kongrelerin de öncüsü olacak. Bugün ispatladık; seviyeli ve yapıcı rakabet hepimize kazandırıyor. Sizden aldığımız güç ve tazelenmiş güceniniz beni ve çalışma arkadaşlarımı kamçılıyor.. Durmak dinlenmek yok. Şimdi izin verin, hak ettiğimiz büyük başarıları size sunabilmemiz için derhal çalışmaya başlayalım..

Teşekkürler büyük Fenerbahçe'nin büyük aşıkları..
Teşekkür ederim."

CABBARİ
25-05-2009, 12:52
aziz aga tekrar seçildi fenerbahçenin önü yine tıkandı imparatorluk devam ediyor...
selametle