PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçeliler bugün Galatasaray'ı mı

zekı62
24-05-2009, 18:23
Only the registered members can see the link

Reha Muhtar

Futbol paranoyayı besleyen ve paranoyalardan realiteler üreten bir spordur... Sporun kendisi değil, taraftarlığı...

Vatan’ın internet sitesi Gazetevatan.com’da yazılarıma ilginç yorumlar yazan Efe, efe isimli bir yorumcu-okurum var...

Yorumlarından anlıyorum ki, MHP’ye yakın bir milliyetçi, fanatik bir Fenerbahçeli, çok dürüst, kadir, şinas bilir bir insan ve çok fanı olan bir yorumcu...

Dünkü yorumunda demiş ki;

“Değerli Reha Muhtar... Söymeleyim ki bir Fenerbahçeli olarak bugün Galatasaray’ın kazanmasını istiyorum... İtiraf ediyorum ki bir Fenerbahçeli olarak ilk kez Galartasaray’dan medet umuyorum...”

Evet, benim korkum da bu zaten...

Ben Fenerbahçe’nin Fenerbahçe gibi, Aziz Yıldırım’ın da Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gibi davranıp, futbolcularına Beşiktaş’ı ligde yenmenin karşılığında özel primle motive ettiğini biliyorum...

Bu yanlış bir şey değil...
Only the registered members can see the link

Fenerbahçe şampiyon olamayacaksa, önce Galatasaray’ın arkasından da Beşiktaş’ın da aynı yıl şampiyon olamamasını ister...

Ki Fener yönetimi çok fazla başarısız sayılmasın...

Ayrıca Sivas kulübünün Başkanı Fenerbahçe Başkanı’nın kankası...

Sivas’ın şampiyon olarak Şampiyonlar Ligi’ne tek başına kalması ihtimali 10 milyon euro’ya yakın bir paranın Sivas’ın kasasına girecek olması anlamına geliyor...

Bu paranın Beşiktaş’ın kasasına girmesini isteyecek bir Fenerbahçe Başkanı olmaz...

Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeliler kendileri için doğru olan yapmaktadır...

Efe efe isimli Fenerbahçeli yorumcu okurum onun için doğruyu söylemektedir, kendisini kutlarım...

Ona söylemeliyim ki, Adnan Polat da benzer nedenlerle Beşiktaş’ın şampiyon olmasını istemez...

Galatasaray olamamışsa Sivas’ın olması Polat’ın yararına...

Artı 10 milyon euro’nun Beşiktaş’ın kasasına gidecek olması hayırlı değil dostum Adnan Polat için...

Eh bir de...

Bizim Yıldırım Demirören’in kardeş kadar yakını olan Polat’la girdiği son tartışmalar var ki, biliyorum bunlar da tetikleyecek Galatasaray’ı...

Bu durumda bana ve paranoyama şunları yazmak kalıyor...

“Ey Beşiktaş’ın muhteşem kadrosu ve yıldız teknik direktörü...

Bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen... Beşiktaş’ın istiklalini ve istikbalini kurtarmaktır...

Muhtaç olduğun kudret, seni bugün sarmalayacak 32 bin karakartalda mevcuttur...

Ne mutlu Beşiktaş’lıyım diyene...”

Hikmet™
24-05-2009, 18:34
zeki62 sen hstasın herelde inönü fatihi fenerin ardından bi inönü fatihi daha gelecek oda galatasaraaaaaay bak sana inönü fatihlerini yazayım

1. SİVASSPOR

2. FENERBAHÇE

3. NASİPSE GALATASARAY

kucer06
24-05-2009, 18:41
xxman kardeşim hala başkalarından ümit bekliyorsun.Sen Sivas sporlu olarak işine bak ne yapacaksın başkasını.İki hafta sonra konuşursun konuşacağını tabi şampiyon olabilirsen.

three_20
24-05-2009, 18:42
düşüncesi bile kötü bi fenerli için :D
ama sivas şampiyon olsn istiyorum en kötü beraberlik alırsa galatasaray iyi olur
öte yandan ilk kez fenerbahce yenilsin istiorum yenilsinki bu denizli küme düşsün o günü daha unutamadık bizi en az 3-4 yıl geriye götürdü şimdiki durumumuzun sebebini bn o sene olarak görüyorum direk bi etkisi olmasada dolaylı şekilde külüp camia acayip yıprandı ...

aslına bakarsnız bjk-gs çokda ilgelendirmiyo ama denizli küme düşsün ya hakedilmiş bi galibiyete sözüm yok ama o gün farklı şeyler oldu bnm kişisel görüşümdür bu ,....:wave:

Hikmet™
24-05-2009, 19:06
xxman kardeşim hala başkalarından ümit bekliyorsun.Sen Sivas sporlu olarak işine bak ne yapacaksın başkasını.İki hafta sonra konuşursun konuşacağını tabi şampiyon olabilirsen.

kucer06 kardeşim sende ne konuşacaksan 2 hafta sonra konuşursun ama şampiyon olabilirseniz tebi

kucer06
24-05-2009, 19:11
kucer06 kardeşim sende ne konuşacaksan 2 hafta sonra konuşursun ama şampiyon olabilirseniz tebi

Ne yalan söyleyeyim eğer ben şampiyon olamayacaksam Sivasın şampiyon olmasını gönülden isterim ama önce can sonra canan ne yaparsın.

Hikmet™
24-05-2009, 19:17
Ne yalan söyleyeyim eğer ben şampiyon olamayacaksam Sivasın şampiyon olmasını gönülden isterim ama önce can sonra canan ne yaparsın.

öyle ama abicim 6 yıldır şampiyon olamıyorsunuz gecen yılda şampiyonluğa bu kadar yaklaştınız sonu ne oldu fossssssss :D

eura
24-05-2009, 19:25
öyle ama abicim 6 yıldır şampiyon olamıyorsunuz gecen yılda şampiyonluğa bu kadar yaklaştınız sonu ne oldu fossssssss :D

6 yıllık hasret son bulacak siz rahat olun

kirmastılı
24-05-2009, 19:29
şahsen ben isterim sivasın şampiyon olmasını

zekı62
25-05-2009, 09:25
zeki62 sen hstasın herelde inönü fatihi fenerin ardından bi inönü fatihi daha gelecek oda galatasaraaaaaay bak sana inönü fatihlerini yazayım

1. SİVASSPOR

2. FENERBAHÇE

3. NASİPSE GALATASARAY

xxxman-*kardeş adeşini sen bir ööööçtür sen çok ama çok hastasın
Only the registered members can see the linkşmış olabilir.

Only the registered members can see the link selamlar:8[1]:

Hikmet™
25-05-2009, 11:59
xxxman-*kardeş adeşini sen bir ööööçtür sen çok ama çok hastasın
Only the registered members can see the linkşmış olabilir.

Only the registered members can see the link selamlar:8[1]:

valaha ateşim 40 ı geçti içimde yüzlerce virüs kaynıyo :D

selcuk
25-05-2009, 15:31
sıvas sampıyon olsunnnnnnnnnn