PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdullah Öcalan ile Abdullah Çatlı top oynuyor! İşte o şok fotoğraf!

mistortune
07-06-2009, 12:35
Abdullah Öcalan ile Abdullah Çatlı top oynuyor! İşte o şok fotoğraf!

Only the registered members can see the link

Abdullah Öcalan'ın, Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı'yla PKK kamplarında çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Fotoğrafta Çatlı, Apo'yla top koşturuyor.

Abdullah Öcalan ile Abdullah Çatlı
Öcalan'ın, Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı'yla PKK kamplarında çekilmiş fotoğrafı çıktı. Fotoğrafta Çatlı, Apo'yla top koşturuyor.

Ergenekon'un kilit ismi Tuncay Güney'e ait belgelerde, Abdullah Öcalan'ın, Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı olduğu iddia edilen bir kişiyle PKK kamplarında çekilmiş fotoğrafı çıktı. Orjinal mi sahte mi olduğu henüz tespit edilmeyen fotoğrafta Abdullah Öcalan ile Abdullah Çatlı futbol oynarken görülüyor.
MİT CD'leri yolladı
Ergenekon davasına bakan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, sanıkların talepleri doğrultusunda MİT'e yazı yazarak Tuncay Güney'e ait CD'lerin gönderilmesini istemişti.
PKK kampında maç
Mahkemeye uzun süre cevap vermeyen MİT, önceki gün CD'leri mahkemeye gönderdi. 2001'de dönemin İstanbul Emniyeti Organize Şube Müdürü Adil Serdar Saçan tarafından el konulduğu öğrenilen Güney'in belgeleri arasında en dikkat çeken Öcalan ve Çatlı olduğu iddia edilen isimler. Güney'e ait 'XX' adlı dosyadaki fotoğraflara göre, Öcalan, Çatlı ve iki kişi PKK kampında maç yapıyor.
Fotoğrafın orjinal mi yoksa foto montaj mı olduğunun tespiti yapılacak.

ensonhaber.com

ayhankeskin
07-06-2009, 13:30
Çatlının olduğu fotoğrafa dikkat edin, gövdenin üstüne oturtulmuş kafa gibi durmuyor mu?
Ben inanmıyorum, bu fotoğrafın gerçekliğine

emmi
07-06-2009, 14:26
Az önce Haber Türk tv de bu fotoğrafların orijinalleri yayınlandı. Fotoğraftakinlerin kameraman olduğu görülüyor. "Heryerekon Davası" böyle asılsız belgelerle yürütülüyor. Ama öbür tarafta kapı gibi belgelerle bir dava savsaklanıyor.
Saygılar.

alperen
07-06-2009, 14:46
fotomontaj inanmıyorum

gacvokem
07-06-2009, 14:52
catlının kafası o bedende biraz buyuk gozukuyor fotomontaj olduğu belli

MUTAF
07-06-2009, 16:15
gülüyorum bu haberlere...

kucer06
07-06-2009, 16:17
Bu habere kargalar bile güler.Aslında bu tür asılsız haberleri kimin ne için çıkardığı belli.

Fatihli
07-06-2009, 16:19
güler gecerim bu habere yapacak cok işimiz var bunları bırakalım işimize bakalım

coolfeed
07-06-2009, 17:12
araştırmaya gerek yok gözü gören herkez montaj olduğunu anlar. bu saçma haberin bu forumda kaale alınıp yayınlanmasınada anlam veremedim hemde bu baslıkla.

antalyalı07
07-06-2009, 21:39
Abdullah Öcalan ile Abdullah Çatlı top oynuyor! İşte o şok fotoğraf!

Abdullah Öcalan'ın, Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı'yla PKK kamplarında çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Fotoğrafta Çatlı, Apo'yla top koşturuyor.

Abdullah Öcalan ile Abdullah Çatlı
Öcalan'ın, Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı'yla PKK kamplarında çekilmiş fotoğrafı çıktı. Fotoğrafta Çatlı, Apo'yla top koşturuyor.

Ergenekon'un kilit ismi Tuncay Güney'e ait belgelerde, Abdullah Öcalan'ın, Susurluk kazasında ölen Abdullah Çatlı olduğu iddia edilen bir kişiyle PKK kamplarında çekilmiş fotoğrafı çıktı. Orjinal mi sahte mi olduğu henüz tespit edilmeyen fotoğrafta Abdullah Öcalan ile Abdullah Çatlı futbol oynarken görülüyor.
MİT CD'leri yolladı
Ergenekon davasına bakan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, sanıkların talepleri doğrultusunda MİT'e yazı yazarak Tuncay Güney'e ait CD'lerin gönderilmesini istemişti.
PKK kampında maç
Mahkemeye uzun süre cevap vermeyen MİT, önceki gün CD'leri mahkemeye gönderdi. 2001'de dönemin İstanbul Emniyeti Organize Şube Müdürü Adil Serdar Saçan tarafından el konulduğu öğrenilen Güney'in belgeleri arasında en dikkat çeken Öcalan ve Çatlı olduğu iddia edilen isimler. Güney'e ait 'XX' adlı dosyadaki fotoğraflara göre, Öcalan, Çatlı ve iki kişi PKK kampında maç yapıyor.
Fotoğrafın orjinal mi yoksa foto montaj mı olduğunun tespiti yapılacak.

ensonhaber.com
:8[1]:resmen fotomontaj ne yapacaklarını şaşırdılar.boş iş bunlar:8[1]:

cafer50
07-06-2009, 22:04
Resmi dikkatlice inceleyin arkadaşlar!Fotoşop kullanıcıları montajı hemen farkedeceklerdir.Rahmetli Çatlının kafası ile vücut ilişkilerinde göreceksiniz montajı.O kafa o vücuda hiç uymuşmu.Kaldı ki çatlı Asala ve arkasından pkk ile mücadeleye kendini adamıştır.Nevşehirli olarak onunla her zaman gurur duyduk ve duymaya devam edeceğiz.Selam ve sevgiler.

ESES-58
07-06-2009, 23:10
araştırmaya gerek yok gözü gören herkez montaj olduğunu anlar. bu saçma haberin bu forumda kaale alınıp yayınlanmasınada anlam veremedim hemde bu baslıkla.

:present::present::present:forumda bazıları siyaset yapıyorsun açtığın konularla diye uyarılırken böylesi basit ve kargaların güleceği haberin haber değeri olmadığı için konunun sabitlenmesi bence uygundur.forum yöneticilerinin dikkatine.tşkler

artech
07-06-2009, 23:14
Az önce Haber Türk tv de bu fotoğrafların orijinalleri yayınlandı. Fotoğraftakinlerin kameraman olduğu görülüyor. "Heryerekon Davası" böyle asılsız belgelerle yürütülüyor. Ama öbür tarafta kapı gibi belgelerle bir dava savsaklanıyor.
Saygılar.

Evet bu dava içerisine bir ara Yalçın Küçük te girdi o da montajdı değilmi?

ESES-58
07-06-2009, 23:19
Evet bu dava içerisine bir ara Yalçın Küçük te girdi o da montajdı değilmi?

konu yalçın küçük değil,o olduğu zaman düşünürüz.

artech
07-06-2009, 23:21
konu yalçın küçük değil,o olduğu zaman düşünürüz.

Konu ergenekon davası değil gözüm

ESES-58
07-06-2009, 23:29
Konu ergenekon davası değil gözüm

önce arkadaşım haddini bilerek konuş yaşın 31 benimde 40 ne ayak öyle gözüm filan lütfen kelimeleri dikkatli seçelim

kucer06
07-06-2009, 23:45
Konu amacını aşmaya başladı arkadaşlar kırıcı olmayalım.

niobe27
07-06-2009, 23:46
foto nun fotomontaj olduğunu tüm televizyonlar yayınladı

chris db
07-06-2009, 23:58
ya böle bi şey mümkün mü hiç artık milleti boş işlerle oyalamyın asıl yapılması gerekenleri yapın allah allah...sulh&saygı

mistortune
08-06-2009, 00:02
foto nun fotomontaj olduğunu tüm televizyonlar yayınladı

Eee o zaman problem yok kardeşim ben sadece resmi görüp şaşırdıgım icin paylastım aktifhaber.com sitesinden alınmıstır.

Hikmet™
08-06-2009, 00:05
photoshop'u yapan arkadaş amatörmüş heralde :)

gacvokem
08-06-2009, 00:14
birde herkes topa bakarken çatli niye karşiya bakıyor onu anlamadim:D
bu karadr acemi bir fotosop anca bu kadar yapilir:DDD

HCakir
08-06-2009, 00:47

Yere bakan yürek yakan ondan mı acaba? :)

ozay_74
08-06-2009, 10:09

Allah Rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Sanırım diğerleri top oynarken rahmetli hazır fotoğraf çekiyorlar bir poz vereyim demiş ve pür dikkat objektife yönelmiş.Ben buna gülerim hemde başka ....... !

Saygılarımla,

Aşçı-cemo
08-06-2009, 10:57
bu ülkede herkes birbiriyle kanki o sebeple çokta yadırgamadım..

caglar684
08-06-2009, 12:47
top yerine öcalanı koysalar inanırdım.Çünkü çatlı öcalanı arkadaş değil top eder.

izmirlimert
08-06-2009, 12:49
top yerine öcalanı koysalar inanırdım.Çünkü çatlı öcalanı arkadaş değil top eder.

:puah::puah::puah:

veyselbakan
08-06-2009, 16:01
bu ülkede herkes birbiriyle kanki o sebeple çokta yadırgamadım..

bu senin söylediğin kişilere göre değişir o ikisi kanki değil ancak can düşmanı olurlar hatta kanki değil rahmetli orada olsa o adiden güzel bir beyti yapardı diye düşünmekteyim!

kirmastılı
08-06-2009, 18:55
böyle haberlere gülerim tamamen asparagas:puah::puah::puah:

mehmety
08-06-2009, 19:14
İş çamur ve karalamaya kaldı yarın birgün g.doğuda mücadele etmiş kahramanlarıda montaj ederlerse şaşmayın...

artech
09-06-2009, 12:02
önce arkadaşım haddini bilerek konuş yaşın 31 benimde 40 ne ayak öyle gözüm filan lütfen kelimeleri dikkatli seçelim

KOnunun ne olduğu veya nezaman düşünülmesi gerektiğini yaşınızdan alıyorsanız o sizi bağlar. Yok eğer ben yaşlıyım her söylediğimi yapmak zorundasınız en doğruyu ben bilirim diyorsanız BURAYI (Only the registered members can see the link)biraz incelemenizi tavsiye ederim

erdal05
09-06-2009, 14:40
fotoğrafın montaj olduğunu.."varsaysak" bile....
çatlı'yla...apo'nun yanyana gelmesi beni hiç de şaşırtmaz...yollarının mutlaka kesişeceğini düşünürüm...
ve mutlaka ortak hedefleri olduğunu düşünürüm...
sonuçta ergenekon zihniyeti değil mi...

aliharbiye
09-06-2009, 15:09
No Comment!.......

ESES-58
09-06-2009, 15:36
KOnunun ne olduğu veya nezaman düşünülmesi gerektiğini yaşınızdan alıyorsanız o sizi bağlar. Yok eğer ben yaşlıyım her söylediğimi yapmak zorundasınız en doğruyu ben bilirim diyorsanız BURAYI (Only the registered members can see the link)biraz incelemenizi tavsiye ederim

arkadaşım sen herhalde biraz anlama sorunun var ben sana diyorumki "gözüm "ne demek hitap olarak edep kurallarına göre sen benden büyük olsan kabullenirim ama sen küçük olduğun için bu kelimeyi kullanamazsın dedim ama sen hala bir ukalalıkla konudan.yaştan.baştan bahsediyon ama ne diyim gerek yok