PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisayarı her açtığımda bu hatayı alıyorum?...

aliharbiye
07-06-2009, 14:08
Merhaba saygı değer arkadaşalrım kaç gündür bu hatayı alıyorum bu hatayı format dışında nasıl giderebilir acaba İNTERNET EXPLORER KOMUT DİZİSİ HATASI
Bu sayfadaki komut dizisinde bir hata oluştu
satır: 2
karakter: 1
hata: söz dizimi hatası
kod: 0
url: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Bu sayfadaki komut dizileri çalıştırmaya devam etemk istiyor musunuz?
EVET_HAYIR
Evet arkadaşlar hata kodu bu gidermem mümkünmü teşekkürler.

pencere77
07-06-2009, 15:47
Merhaba saygı değer arkadaşalrım kaç gündür bu hatayı alıyorum bu hatayı format dışında nasıl giderebilir acaba İNTERNET EXPLORER KOMUT DİZİSİ HATASI
Bu sayfadaki komut dizisinde bir hata oluştu
satır: 2
karakter: 1
hata: söz dizimi hatası
kod: 0
url: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Bu sayfadaki komut dizileri çalıştırmaya devam etemk istiyor musunuz?
EVET_HAYIR
Evet arkadaşlar hata kodu bu gidermem mümkünmü teşekkürler.

exploreri tekrar kur bence

kucer06
07-06-2009, 15:52
Evet bende aynı hatayı alıyorum 2 gündür düzeltemedim.

aliharbiye
07-06-2009, 16:08
Arkadaşlar explorerı sildim yeniden kurdum güncelleme yaptım olmadı eğerki olursa ve sebebini bulursam yazarım başka fikri olan varmı acaba arkadaşlar

MUTAF
07-06-2009, 16:17
başlat - çalıştır - msconfig yaz enter bas - açılan ekranda başlangıç sekmesindeki tüm kutucukları kaldır. varsa sadece antivirusun kutusu işaretli olsun. uygula-tamama bas. pc yeniden başlat..

MUTAF
07-06-2009, 16:18
açılışta hata vermez ise , fakat explorer sapıtmaya başlarsa Firefox Kullan..

aliharbiye
07-06-2009, 16:48
Arkadaşlar sorunu giderdim ve nasıl yaptığımı anlatıyım sizlere forumlardan bir arkadaş yardım ettin bana teşekkür ediyorum.
Evet bilgisayarımda flashget'in en son sürümü vardı flashget ekle kaldırdan sildim bilgisayarı kapatıp açtım baktım pc hata vermedi sonra yeniden flashget programını yine en son sürümünü netten indirip pcye kurdum hata tekrar geri geldi neyseki bilgisayarımda esli sürüm vardı onu bii deneyim dedim flashget son sürümünü kaldırıp eski sürümü yükledim bilgisayarı kapatıp yeniden açtım bekledim bekledim pc hata vermedi demekki artık sorun yok ben böyle düzelttim hatayı saygılarımla aliharbiye

kucer06
07-06-2009, 17:01
Sorun flashget'tenmi kaynaklanıyormuş bende deneyeyim sonucu yazarım

kucer06
07-06-2009, 17:10
Evet kardeşim sorun flashget'deymiş kaldırınca sorun düzeldi.Zaten flashget kullanmıyordum bir dahada kurmayacam.

OLDSMAN
07-06-2009, 17:52
flashget hangi versiyonu kullanıyorsunuz arkadaşlar

remats
07-06-2009, 21:55
en iyisi bence bu Internet Download Manager

tavsiye ederim

Hikmet™
08-06-2009, 00:04
bide internet explorler 8i kurun bakalım sorun düzelecekmi bende 8i kullanıyorum hata yok