PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CF Nakit(finansbank)Banka Kartının Özellikleri Nelerdir?

Admin
12-06-2009, 09:25
Arkadaşlar bu kart su an reklamlarda donuyor goruyorsunuzdur bu kredi kartı degildir ama vadesız hesapınıza para yukluyorlar,bana yuklu miktar 750 tl su an paranız olmasa bile kullanabilirsiniz diyor reklamlarda evet kullanıyorsunuz ve sonrasını birebir yasamış biri olarak ben size söyleyim banka sitesinde ve reklamlarda belirtmiyorlar

Bu kartın dönemi Örnek veriyorum haziran 10-temmuz 10 dönemi 11 de ekstre cıkıyor ama 11 de ödemeniz lazım borcunuzun tamamını degilde % 5 faizini ödemeniz gerekiyor.Tamamını ödemezsiniz her gun gunluk faiz işliyor, ayrıca ekstre basım ücretide var 2 tl banka birligine kesintide var oda yaklaşık 2 tl birde % 5 faiz var ayrıca 3 ayda bir 13,5 tl ücreti var finansbanktan alınan yani anlayacagınız bu kartı alırken bu yazımı dikkate alın.

Kredi kartından bile daha sakat bu kart bilginiz olsun.Bunların nedenlerini sorunca suydu buydu subeye gidin vs diyorlar

pencere77
12-06-2009, 09:54
Arkadaşlar bu kart su an reklamlarda donuyor goruyorsunuzdur bu kredi kartı degildir ama vadesız hesapınıza para yukluyorlar,bana yuklu miktar 750 tl su an paranız olmasa bile kullanabilirsiniz diyor reklamlarda evet kullanıyorsunuz ve sonrasını birebir yasamış biri olarak ben size söyleyim banka sitesinde ve reklamlarda belirtmiyorlar

Bu kartın dönemi Örnek veriyorum haziran 10-temmuz 10 dönemi 11 de ekstre cıkıyor ama 11 de ödemeniz lazım borcunuzun tamamını degilde % 5 faizini ödemeniz gerekiyor.Tamamını ödemezsiniz her gun gunluk faiz işliyor, ayrıca ekstre basım ücretide var 2 tl banka birligine kesintide var oda yaklaşık 2 tl birde % 5 faiz var ayrıca 3 ayda bir 12 tl ücreti var finansbanktan alınan yani anlayacagınız bu kartı alırken bu yazımı dikkate alın.

Kredi kartından bile daha sakat bu kart bilginiz olsun.Bunların nedenlerini sorunca suydu buydu subeye gidin vs diyorlar

Finansbanktan uzak durmakkta fayda var bence.hesap işletim ücreti diye 3 ayda bir para alıyorlardı sanırım...hesabı kapattım hemen...ben uzak duruyorum....:)

airman06
12-06-2009, 10:26
Finansbanktan uzak durmakkta fayda var bence.hesap işletim ücreti diye 3 ayda bir para alıyorlardı sanırım...hesabı kapattım hemen...ben uzak duruyorum....:)

bunun için bir vadeli hesap açıyorlar ve her ay vadesiz hesap kullanım ücreti adı altında 10 tl para talep ediyorlar.şube şahsınıza özel almayız diyor ama..dediğiniz gibi bende gönderdikleri kartı ve hesabı kapattım.

seyfi505050
12-06-2009, 11:05
En iyisi uzak durmak