PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RL 100CSX Sıralı Güncel Kanal Dosyası ve Elle Şifre Girme

emmi
19-06-2009, 03:07
Arkadaşlar, kendi alıcımda bulunan güncel kanal listesin RL 100CSX Hakkında bilmek istedikleriniz konusun verilmiş olup; elle Digi Tv şifreleri nasıl girilir açıkladım. Softcamın içinde RL 100 CSX 3.17 rar diye yazılımda vardır. İsteyen onuda yükleyebilirler. Ya da sadece CXdatabase isimli kanal listesini yükleyebilirler. Yüklemelerden sonra genel ayarlarınızı yapmayı unutmayın. Herkese iyi seyirler.Bilgilerinize.
Saygılar.

tamer41
08-07-2009, 13:54
hani nerde link yok

emmi
10-07-2009, 21:00
Only the registered members can see the link

Link bu kardeş, ama yukarıdaki yazıyı dikkatli okumamışsın. Konunun nerde işlendiğini ilk satırlarda yazıyorum. Sanırım gözünüzden kaçtı.
Saygılar.

ateş77
10-07-2009, 21:19
bilgi için teşekürler nasıl yapılacagını detaylı verirsen daha makbule geçecek

ateş77
13-07-2009, 21:56
redline 100 csx kumandasın beyaz salep tuşuna basıp 3 tana1 1 1 basıp rs 232 modu çıkyor burada 9 adet mod var bunlar neişe yarıyor bilen varsa yazsın

emmi
14-07-2009, 05:58
bilgi için teşekürler nasıl yapılacagını detaylı verirsen daha makbule geçecek

Arkadaşım 3. mesajda verdiğim linki bir incele. Anlayamadığın bir yer olursa tekrar sorarsın. Orada herşeyi açıkladım.
Herhangi bir kanalı izlerken beyaz tuşa basıp üç 1(biri) tuşladığınızda alıcınızı bs.a bağladığınızda hangi işlemi yapacağınızı sıralamışlardır. Sizlerin yapacağı bs.ın yanında tv yoksa, alıcınızı tvden sökmeden önce SİSTEM AYARLARIna girerek orada güncellemeleri PC konumuna getirin yeterlidir.
Bilgilerinize.
Saygılar.

kozalak10
14-07-2009, 19:06
ben bu redlineden bişey anlamadım millet e ngüzeli şimdi baf cihazı var nova pakedini dahi açıyor millet redline daha hala uyuyor nedense ama yinede güveniyorum redlineye neden derseniz ben bu makinadan çok sattım çünkü milet başımın etini iyiyor uyumayın redline :mad2:

emmi
14-07-2009, 19:40
Kozalak10 arkadaşımmilleti yanlış yönlendirmeyelim Baf Nova'yı bile açıyor diyerek. Senin dediğin ancak uydudan veya serverden kart paylaşım yoluyla olur. Onu Redline de yapıyor W6 uydusundan. Uyuma konusunda sana katılıyorum bak. Ama bu uyumada değil, bilinçli olarak yapılan bir davranıştır. Yeni alet edavatlarını satmak için. Kendisinden önceki firmaların yaptığı gibi. Yeni bir alıcı piyasaya sürdüklerinde en yakın tarihli eski uydu alıcılarını bile gözden çıkarıyorlar. Teknik destek açısından. Bilgilerinize.
Sayglar.