PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Madonna'nın çıplak fotoğrafları sergileniyor

rene_gade
02-07-2009, 17:24
02.07.2009 13:39Only the registered members can see the linkı pop yıldızı Madonna'nın dünya çapında üne kavuşmadan önce çekilen çıplak fotoğrafları, İngiltere'nin başkenti Londra'daki bir galeride sergilenmeye başlandı.

Madonna'nın, henüz 20 yaşındayken çekilen bu siyah beyaz fotoğrafları o dönemde aldığı dans derslerinin parasını çıkarmak için New York'ta çektirdiği belirtildi.

New Yorklu fotoğrafçı Martin Schreiber tarafından 1979'da çekilen bu fotoğraflar için, bugün dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Madonna'nın 30 dolar aldığı belirtildi.

Madonna üne kavuştuktan sonra Schreiber bu fotoğrafları *******'a satmış ve ünlü erkek dergisi de bunları 1985'te yayımlamıştı.

Londra'taki Impure Art Gallery sahibi Jamie McCartney ise aslında o dönemde tanınmayan Madanno'nın, öğrencilerine fotoğrafçılık dersi veren Schreiber'e mankenlik yaptığını belirterek, "Madonna'nın belki de o zaman cinselliğini kullanmayı öğrenmiş olduğunu" söyledi.

Sergi bundan önce, aralarında Prag ve Amsterdam'ın bulunduğu birçok Avrupa kentinde açılmıştı.

Hikmet™
02-07-2009, 17:34
dünya azmış ben napıyım daha resimlere baktımda allah yardım etsin diyorum

Admin
02-07-2009, 23:04
Bu dunyada hersey para ve rant olmuş entresan

Hikmet™
03-07-2009, 10:32
konuyu volkan abi kitlediydi serkan abide geri açmış :)

Volkan
03-07-2009, 10:58
Bu dunyada hersey para ve rant olmuş entresan

evet bu dünyada her şey para olmuş........

veyselbakan
03-07-2009, 13:58
volkan sen dün kızmıştın bu resimlere ama dayanamamış yine müdahale etmişsin:) dediklerinize sonuna kadar katılıyorum ustam dünya tamamı ile menfaat ve çıkar üzerine kurulmuş şu anki görünüm öyle bu arada benimki tamamen duyum olup michael jackson un naaşının rusyaya gömülmesi için rus yetkililer jackson ailesine 30 milyar dolar gibi bir rakam teklif edeceklermiş eğer doğruysa gerisini siz düşünün doğumlar ölümler çıplaklık sizin anlayacağınız her şey bir rant haline gelmiş !

Admin
07-07-2009, 22:23
konuyu volkan abi kitlediydi serkan abide geri açmış :)
Konudaki resimler sansurlendide ondan yorum ve haber:45: