PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D smart ta lig tv

efsane1990
05-07-2009, 16:44
Arkadaslar ben dsmart kullaniyorum lig tv ailecek paketine uye olsam digiturk bana bi kart verse dsmarta takip maclari izleyebilirmiym digiturk bole bi kart verirmi baska bi receiver taktirtmak istemiyorum da bole bi imkanim warmi?:stop:

three_20
05-07-2009, 19:00
oluyo arkadaşım gidip lig tv kartı alıyosun eğer makinende card girişi varsa ki vardır büyük ihtimalle alıp takarsın seyredersin bizde öle yapıoruz
ayrıyette lig tv almak istiosan eğer bu sıralar uygun fiyatı kaçırma al derim fenerbahceliymişşsin daum aragones gibi burnundanda getirmez rahatca seyredersin :D:D

pencere77
05-07-2009, 19:07
Arkadaslar ben dsmart kullaniyorum lig tv ailecek paketine uye olsam digiturk bana bi kart verse dsmarta takip maclari izleyebilirmiym digiturk bole bi kart verirmi baska bi receiver taktirtmak istemiyorum da bole bi imkanim warmi?:stop:

türksat üzerinden modüllü üyelik yok...yani yeni üye olanlar d smarta kart takarak maç izleyemez...

maarif
05-07-2009, 19:18
criptoworks modul almasan izleyemezsin .d smartta 1 kart reader var.o da nds i destekler:warn:

three_20
06-07-2009, 11:39
cryptoworks modül alıp lig tv karını ona takacaksın ve modülüde dsmart cihazına taktın mı izleyebilirsin.
zaten abone olurken kartı yanında veriyolar

scuderia
11-09-2009, 17:26
verilen kart irdeto modulle taksa bile izleyemez çünkü dıgıtürkün cihazıyla irdeto kart eşleniyor