PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi STAR TV ile anlaştı

Volkan
07-07-2009, 13:34
Only the registered members can see the link

Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonda kendi gününde ve kendi saatinde Star TV ekranlarında olacak!

Haziran ayında muhteşem bir finalle sezon tatiline giren Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda yayınlanacağı kanal belli oldu. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapımcısı Pana Film dizinin yeni sezon bölümleri için Star TV ile anlaştı.

Kaynak: İHA

Admin
07-07-2009, 15:19
Aydın doganda para cok :) alır tabi hayırlı olsun bakalım starda ne durum olacak stara gecen pek cok dizi rayında gitmiyor örnek cocuklar duymasın,bizimkiler,yol arkadaşım gibi diziler

swerrt
07-07-2009, 15:35
paylasım ıcın tesekkurler

ozses
07-07-2009, 17:00
sifrelimi olacak peki normal mi

caglar684
07-07-2009, 19:58
tataroğlu filmin kahramanı olacak desene. polatı şimdi bitirir işte.

ievsan
07-07-2009, 20:32
hakikattan çok doğru tataroğlu kılıfına uydurur

HCakir
07-07-2009, 22:16
hakikattan çok doğru tataroğlu kılıfına uydurur

Bencede cok haklısınız star'a gecmesi biraz şaibeli , dizinin senaryosuna ters..uydurulan kişilere terss..:)

ts6171
08-07-2009, 11:22
artık seneryosunu kimin yazacağı belli oldu...........?

yusufucar
08-07-2009, 13:02
hadi bakalım kolay gelsin artık reklamlar 45 dakika olur

CABBARİ
09-07-2009, 21:01
bence bir saat reklam diğer bir saat filmden enstantene tekrar bir saat reklam diğer saat özet zaten gece yarısı olur başka türlü bu para çıkmaz!!!!

wolf41
10-07-2009, 13:34
bence hiçte iyi olmadı.çünkü,ilk başladığındada show tv,deydi,sonra kanal d,ye geçince işi bitti.galiba yine aynısı olacak.kurtlar vadisi deyince ilk önce akla SHOW TV gelir...:46:

pamuk
10-07-2009, 21:14
arkadaslar ben kurtlar vadisini dogan gurubumda ıstemıyorum ınsallah yayınlmaz cunku istemem sebebim daha once kurtlar vadisi teror yayına girdiginde kanalda neler yazılmıs ve soylenmıs sımdı yine kendileri alıyor ve yayınlıyor cunku teror yayın hakkın alamadıgı ıcınde oyle konusmalar yaptı sımdı sormak istiyorum neden kurtlar vadisi pusunu yayın hakkın aldılar ben starda yayınlamasın buyuk kaygı duyarım sonu sampiyonlar ligiden sifre olayı olmasın dsmart satmak ıcın yapamayacakları yoktur starda yayınlanmaması ıcın elımızden gelenı yapalım atv yada fox olsun olmadı yine show olsun arkdaslar

anket acalım anket kurtlar vadisi hangi kanalda yayınlasın gibi

Volkan
11-07-2009, 10:52
arkadaslar ben kurtlar vadisini dogan gurubumda ıstemıyorum ınsallah yayınlmaz cunku istemem sebebim daha once kurtlar vadisi teror yayına girdiginde kanalda neler yazılmıs ve soylenmıs sımdı yine kendileri alıyor ve yayınlıyor cunku teror yayın hakkın alamadıgı ıcınde oyle konusmalar yaptı sımdı sormak istiyorum neden kurtlar vadisi pusunu yayın hakkın aldılar ben starda yayınlamasın buyuk kaygı duyarım sonu sampiyonlar ligiden sifre olayı olmasın dsmart satmak ıcın yapamayacakları yoktur starda yayınlanmaması ıcın elımızden gelenı yapalım atv yada fox olsun olmadı yine show olsun arkdaslar

arkadaşım anlaşma yapılmış bu saatten sonra ankat yapsan ne olacak.

şifre sistemi koyarlarsa zaten kendileri düşüşe geçerler. zaten bu d-smart 2010 yılının 6 ncı ayına kadar işi biter. maç ihalesine bile girip giremeyecekleri belli değil.

majeste
11-07-2009, 12:00

bendece atv olmalıydı.para var pul var.neden alamadılar hayret ediyorum?:49:

CABBARİ
12-07-2009, 10:46
bence bu kadar büyük paraları vereceklerse vermesinler arkadaş milli zarar ziyan haftalık aldıgı paraya bakın ne aç insanlar var sokaklarda onda birini verseler ihya olurlar ama nerdeeee

digital_52
12-07-2009, 12:29
bence bu kadar büyük paraları vereceklerse vermesinler arkadaş milli zarar ziyan haftalık aldıgı paraya bakın ne aç insanlar var sokaklarda onda birini verseler ihya olurlar ama nerdeeee

dogru söze nedenilir ustam agzına saglık

pamuk
12-07-2009, 15:14
atv ve foxta para cok hele hel foxda daha cok nedeni anlamadıgım nıye star kokusu sezon bası cıkar

star sampiyonlar ligi icin sifre paylasıma acıldı sonrasınde degistiler sordugumuzda cevap dmsart alıp izleyeceksiniz

yarın kurtlar vadisi aynısı olursa sasırmayın derim aydın dogan bu hersey dsmart ıcın arkadaslar daha fazla satmak icin hersey sezonda cıkar

ben pana filme mail attım yayınlmasın diye herkes yazarsa en sonunda cekerler

mrbrown
12-07-2009, 21:22
aynen katılıyorum

Simba
21-07-2009, 12:46
atv ve foxta para cok hele hel foxda daha cok nedeni anlamadıgım nıye star kokusu sezon bası cıkar

star sampiyonlar ligi icin sifre paylasıma acıldı sonrasınde degistiler sordugumuzda cevap dmsart alıp izleyeceksiniz

yarın kurtlar vadisi aynısı olursa sasırmayın derim aydın dogan bu hersey dsmart ıcın arkadaslar daha fazla satmak icin hersey sezonda cıkar

ben pana filme mail attım yayınlmasın diye herkes yazarsa en sonunda cekerler
Dediginizde sonuna kadar haklısınız

GulumseBIrazz
02-09-2009, 11:33
:46::46::46::46::46::46::46::(:(:(:(:( tamam ayvayıı yedık arkadaşlar senaryo bellı oldu İSKENDER BAŞBAKAN KOLTUĞUNA POLAT TA YA TABUTA YA YEDI KULE ZINDANLARINA İSKENDERIN YENI GOREVI DE VATAN KAHRAMANI OLUR KESIN DEMEDI DEMEYIN YHA BUNUN HEPSI DOĞANIN PİSLİĞİ VAR YA DIZININ Bİ YERLERİ BI YERLERINE DOKUNUYODU KI DIZI YI DE SATIN ALDII TADI KALMAZZ ARTIK IZLENMEZ BU KANALDA VADİ MADİİ KARDEŞİMM YOQ DOĞANA BENDEN REYTİNG FALANN

osmann
02-09-2009, 12:23
Dizi starda yayınlanıncaya kadar inanmam...
geçen dönem bir trt dendi, bir atv dendi, sonra kanal d oldu birde baktık show da....
şimdi de öyle olabilir...
selametle...

Volkan
02-09-2009, 12:55
Dizi starda yayınlanıncaya kadar inanmam...
geçen dönem bir trt dendi, bir atv dendi, sonra kanal d oldu birde baktık show da....
şimdi de öyle olabilir...
selametle...

aşağıdaki linklerde Dizi yapımcısı PANA filmden acıklama var.

Kurtlar Vadisi Pusu (Only the registered members can see the link)

Pana Film (Only the registered members can see the link)

birde Yenı sezon reklamları verilmeye başlandı bile.

özlem67
02-09-2009, 13:48
kesin şifreli olur

Volkan
02-09-2009, 14:19
kesin şifreli olur

ne alaka arkadaşım neden şifreli olsun abartmayın bence

f47xfenerli
10-09-2009, 00:59
konu açıldımı bilmiyorum ama yeni gördüm yeni sezon bölümleri star tv de diye fragmanları.

kaynak:Star TV (Only the registered members can see the link)

f47xfenerli
10-09-2009, 01:15
özledik başlasada izlesek gayri geçen sezon gibi yılan hikayesine dönmez umarım

yargıç_1
10-09-2009, 02:03
konu açılmıştı daha önceden Burda (Only the registered members can see the link) bi an önce başlasada izlesek

ultra-mehmet
10-09-2009, 12:16
kesin şifreli olur

Haha yaparda yapar Aynısını Daha öncede yaşadık .....:bowl:

Ama HD Olarak diziyi Şifreli D-Smart kullanıcılarına özel olarak yayınlaya bilir.... :warn:

CABBARİ
11-09-2009, 10:17
artık bol bol aydın doganın iyi yonlerini işlerler tabi bulabilirlerse nede olsa patron:)