PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polat'tan ilginç açıklama

*-*trixter*-*
15-07-2009, 20:22
Only the registered members can see the link
Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Kazakistan'ın FC Tobol takımıyla deplasmanda yapacağı ilk karşılaşma için Kazakistan'a gitti.

Sarı-kırmızılı kafilenin başında sabah saat 06.10'da Atatürk Havalimanı'na gelen Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, basın mensuplarına yaptığı açıklamada ''İnşallah geçen sezonki gibi bir sene olmaz'' dedi.

UEFA'da başarılı olarak bir yerlere gelmek için bu takımları yenmeleri gerektiğini kaydeden Polat, bkendileri açısından transferi tamamladıklarını söyleyerek, "Ben daha önce de ifade ettim. Bizim açımızdan transferi tamamladık ama hep söylüyorum Galatasaray da hayat biter transfer bitmez. Daha transfer döneminin bitmesine çok zaman var. Bu zaman içinde ihtiyaç duyulan bir mevkie, ihtiyaç duyulan bir futbolcu olursa bunu alamayız diyemeyiz" diye konuştu.

Basın mensuplarının "iyi bir takım kurdunuz mu?" sorusuna Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat, Galatasaray'ın her sene iddialı olduğunu belirterek, "Geçen sene de iyi bir takımımız vardı. Her ne kadar arzu ettiğimiz neticeleri alamasak ta yine de Avrupa kupalarında Mart ayına kadar heyecanı Galatasaray taşıdı. Bu sene ilave takviyelerimiz oldu. Aldığımız futbolcular kendi ülkelerinin milli futbolcuları. Frank Rijkaard ve arkadaşların da bu işin ehli insanlar olduğunu düşünüyorum. İnşallah başarılı oluruz" dedi.

Dün yapılan Keita'nın imza töreninde Haldun Üstünel'in kesinlikle bir veya iki oyuncu alacaklarını dile getirmişti.

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Lincoln konusuna da değinen Başkan Adnan Polat, Lincoln konusunda henüz bir gelişme olmadığını söyleyerek, "Lincoln ülkesinden henüz gelmeyecek. Bizde gerekli ihtarları yaptık. Hiçbirinde cevap alamadık. Tahmin ediyorum bundan sonra yasal hakkımızı kullanıp, muhtemelen sözleşmesini feshedip UEFA'da hakkımızı arayacağız. Başka bir yolumuz yok" diye konuştu

Özgür Erge
16-07-2009, 00:24
lincon için iyi konuşmuş btirin sözleşmesini kurtulun..