PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : paylaşımda yeni birşeyler istiyoruz.

og1907
21-07-2009, 11:05
evet sayın yetkililer ve arkadaşlar bu işten ben ve diğer baff kullanıcılar sıkılmaya başladı.baff ile yeni birşeyler görmek istiyoruz:rtfm:

JeReMo
21-07-2009, 13:21
evet sayın yetkililer ve arkadaşlar bu işten ben ve diğer baff kullanıcılar sıkılmaya başladı.baff ile yeni birşeyler görmek istiyoruz:rtfm:

sadece baff değil canıım hem baff hemde diğer paylaşım alan cihazlara.
(nasıl olsa hepsi aynı kanalları çözüyor ne bir fazla ne bir eksik.)
:8[1]::present:

sarıkanarya_41
21-07-2009, 13:26
valla bizdegörmek ıstıyoruz ama ihracatcı yada uretıcı fırmalar gereklı yazılımları yapmıyorlar.k.e.y yazılım emu olayı yonetıcılerın kendı eellerı ıle yaptıkları bısey degıl.üretıcı fırmalar yazılımları verılır update yapılır sızzlere sunulur.ama forumda baff ıle ılgılı sorunlara cevap verılmektedır.saygılar.

Volkan
21-07-2009, 22:19
emu biter yazılım yokmu denir paylaşımla iş çözülür bu sefer daha başka yada daha fazlası yokmu denir ben firma adına falan konuşmuyorum ama size verilen bir söz mü var. bir cihaz almakla bu kadar istek nieki aylık bir aidat mı ödüyorsunu platforma falanmı üyesınızde değişik yada artı bişiler istiyorsunuz sizin istedikleriniz her kanal sizin o aldığınız cihaza verdiğiniz paradan en az 50 adetten bile fazla maliyeti var. siz sadece bir kullanıcı olarak bir cihaz aldınız ikinci veya 3 cihazmı alıyorsunuz kendınıze. elinizdeki ile yetinmeyi bilmiyorsunuz baff paylaşıma 10 kanal eklee 1 ay sonra başka yokmu die yi,en veryansın edersenız beleş paylaşım alıyorsunuz ama hala sıkıldık diyorsunuz demekkı bide para versenız ne dersınız.

birde bu forum bu tür isteklerde bulunacağınız bir yer depğil ilgili konu için direk firmaya mail atın.

konu kapanmıştır.