PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : internet explorerdan gelen iletiler

kılavuzlu
10-08-2009, 12:39
değerli dostlar yaklaşık iki haftadır benim makinamda bir sorun oluştu msn den bana gelen iletileri mesala cep telefon e faturasını bilgisayara indiriemiyorum daha önceleri tıkır tıkır indiriyordum msn ye gelen diğer pdf leride indiremiyorum. yalnız bundan iki hafta öncesine kadar sorunum yoktu iki hafta önce; sitemizden daha önce verilen İnternet'te engelsiz, güvenli ve hızlı dolaşmanın yeni yolu.Üstelik kurulum gerektirmeden ve ücretsiz!Yasaklanan Sitelere Girebilmek İçin Kesin Çözüm yolunu hem explorer için hem Mozilla Firefox için uyguladım velhasılı ben bu sorunumu çözemiyorum bana bir yardımıcı olursanız çok sevinirim. yalnız explorer 8i kaldırdım 7i kurdum tekrar kurdum sorun ordamı diye şimdiden çok teşekkür eder saygılar sunarım.

OLDSMAN
10-08-2009, 14:22
Programı kaldır sorun kalmaz

YASAK SİTELERE GİRMEK İÇİN KURDUĞUN

zekigurbuz
10-08-2009, 14:28
Arkadaşım pdf dosyalarını açabilmen için akrabot reoder proğramını indir.anlattığın sorun explorerden kaynaklanmıyor

OLDSMAN
10-08-2009, 21:07
Arkadaşım pdf dosyalarını açabilmen için akrabot reoder proğramını indir.anlattığın sorun explorerden kaynaklanmıyor

Arkadaşın sorunu indirememek ile alakalı,açamıyorum demiyor

:ranger:

kılavuzlu
11-08-2009, 12:51
Programı kaldır sorun kalmaz

YASAK SİTELERE GİRMEK İÇİN KURDUĞUN

benim değerli dostum ilgin için çok teşekkürler çok sağolasın kurduğum proğram değildi internet seçeneklerinden bağlantılardan yerel ağ bağlantısından otomatikyapılandırma komut dosyası kullan oraya o verdiği ismi yazdım senin söylediğin gibi tekrar o şıkkı pasif yaptım msn den bir defaya mahsus pdf yi indirdim sonra diğer emaillere bakım dedim yine aynı sorun yine aynı sorun tekrar exploreri kaldırdım tekrar kurdum yine aynı ben işin içinden çıkamıyorum ne yapacağım bir türlü bilmiyorum ghost dan açsam desem orda sadece windows yedekli bir çok proğram kurdum zaman lazım tamire uğraşıyorum çok teşekkür ederim saygılar sunarım.

OLDSMAN
11-08-2009, 13:03
benim değerli dostum ilgin için çok teşekkürler çok sağolasın kurduğum proğram değildi internet seçeneklerinden bağlantılardan yerel ağ bağlantısından otomatikyapılandırma komut dosyası kullan oraya o verdiği ismi yazdım senin söylediğin gibi tekrar o şıkkı pasif yaptım msn den bir defaya mahsus pdf yi indirdim sonra diğer emaillere bakım dedim yine aynı sorun yine aynı sorun tekrar exploreri kaldırdım tekrar kurdum yine aynı ben işin içinden çıkamıyorum ne yapacağım bir türlü bilmiyorum ghost dan açsam desem orda sadece windows yedekli bir çok proğram kurdum zaman lazım tamire uğraşıyorum çok teşekkür ederim saygılar sunarım.

Komut dosyasını neden kullanıyorsunuz anlamış değilim varsayılan
bağlantı yolunu kullanın ve güvenlik ayarlarınıda varsayılan olarak
ayarlayın

Only the registered members can see the link

kılavuzlu
11-08-2009, 13:20
Komut dosyasını neden kullanıyorsunuz anlamış değilim varsayılan
bağlantı yolunu kullanın ve güvenlik ayarlarınıda varsayılan olarak
ayarlayın

benim değerli dostum sanada çok zahmet verdik çok sağolasın fakat ben komut dosyası falan kullanmıyorum dediğini aynen yaptım olmadı sadece şunu sormak istiyorum o int. seç. bağlantılardan yerel ağ bağlantılarından hangi şıkkı tıklamalıyım bende hiçbiri tıklı değil saygılar sunarım.

OLDSMAN
11-08-2009, 13:26
Yerel ağ ayarlarına gir OTOMATİK ayarla
diğer ayarların hepsinide VARSAYILAN OLARAK ayarla
NET e direk çıkıyorsun sanırım,tek kullanıcısın yani

kılavuzlu
13-08-2009, 00:27
Yerel ağ ayarlarına gir OTOMATİK ayarla
diğer ayarların hepsinide VARSAYILAN OLARAK ayarla
NET e direk çıkıyorsun sanırım,tek kullanıcısın yani

değerli dostum tekrardan çok sağolasın ama ben nerde yanlış yapıyorum bulamıyorum çünkü senin dediklerini aynen yaptım biz üç kişiyiz ama genelde ben çok kullanıyorum benim esas sorunum ağ bağlantıları özellikler internet iletişim kuralları çift tıklayınca hani ıp adresi alınır ya maalesef bende otomatik al dediğim zaman hepsi pasif oluyor hiç bir ıp adresi görükmüyor yani bomboş bir türlü getiremedim inanmazsın ımajdan da açtım yine aynı 2 gündür ona uğraşıyorum lütfen bana format attırmayın hani şu aşağıdaki dns yi falan kullan dendiğinde o ıp adresleri görüküyor çözüm bulamadım varsa çözümü çok sevinirim tekrardan çok teşekkürler saygılar sunarım.

OLDSMAN
13-08-2009, 00:31
3 kişiyiz derken neti 3 farklı pc den tek bağlantıdan kullanıyorsunuz
olay farklı boyuta gidiyor,o yüzden sorunlarınızı yazarken açık bilgi
ekleyin ki yanlış işlemlerle zaman kaybetmeyelim

:49:

kılavuzlu
13-08-2009, 00:33
3 kişiyiz derken neti 3 farklı pc den tek bağlantıdan kullanıyorsunuz
olay farklı boyuta gidiyor,o yüzden sorunlarınızı yazarken açık bilgi
ekleyin ki yanlış işlemlerle zaman kaybetmeyelim

:49:

değerli dostum modem en üst katta yani modemi üç kişiyle paylaşıyoruz.herkesin pc si farklı tabi özür dilerim yanlış bilgi verdiğim için saygılar.

OLDSMAN
13-08-2009, 00:37
Direk olarak bakacağın ilk konum yukarıdan gelen kablo gerçekten sağlam mı
kablo ucuna çakılan soketler doğru olarak bağlanmış mı ??
Kabloyu test ettikten sonra sonucu yaz

kılavuzlu
13-08-2009, 00:44
Direk olarak bakacağın ilk konum yukarıdan gelen kablo gerçekten sağlam mı
kablo ucuna çakılan soketler doğru olarak bağlanmış mı ??
Kabloyu test ettikten sonra sonucu yaz

tamamdır benim değerli dostum sabahleyin kabloları bir kontrol edeyim yalnız kusura bakmazsan bir şey sormak istiyorum kablolarda arıza olsa net e girermi sadece merak ettiğim için saygılar sunarım.

OLDSMAN
13-08-2009, 01:03
tamamdır benim değerli dostum sabahleyin kabloları bir kontrol edeyim yalnız kusura bakmazsan bir şey sormak istiyorum kablolarda arıza olsa net e girermi sadece merak ettiğim için saygılar sunarım.

Bu soru biraz saçma oldu,nete çıkış yapman için kablo sağlam olmalı
Yanlış soket çakılırsa bile giremezsin
Tabi kablosuz bağlantın varsa o başka

kılavuzlu
13-08-2009, 12:51
Bu soru biraz saçma oldu,nete çıkış yapman için kablo sağlam olmalı
Yanlış soket çakılırsa bile giremezsin
Tabi kablosuz bağlantın varsa o başka

benim değerli dostum ben bütün bu işlemlerimi evden kendi pc den yapıyorum bu soruyuda onun için sordum bu gün kablolarıda kontrol tek tek kontrol ettim hatta soketlerin yerlerinide değiştirdim olaki sorun ordamı diye velhasılı benim pc de yerel ağ bağlantısında otomatik gör dediğim zaman hiç bir IP nosu gözükmüyor bomboş diğer IP noları dediğimde ise hangi ıp ise onu gösteriyor. benim sorunum biraz uzadı kusura bakmayın özür dilerim böyle bir sorunla hiç daha bugüne kadar rastlamadım çözüm bulamıyorum dedim ya ımajdanda açtım yine aynı düşünüyorumda format atsam da düzelmez diye korkuyorum. tekrardan çok teşekkürler çok sağolasın saygılar sunarım.

OLDSMAN
13-08-2009, 14:37
Kabloyu gözle kotrol etmeyeceksin gerekirse sök başka bir yerde dene veya
bir tv tamircisine götür kabloyu onlar kontrol etsin gözle göremediğin
kablo içinde kopuk olabilir.Etraftan bulabilirsen kabloyu aşağıdaki kablo tester
ilede kontrol edebilirsin

Bu arada uğraşıyoruz ama sormayı unuttum,internete hiçmi
giriş olmuyor yani Only the registered members can see the link veya Only the registered members can see the link
gibi sitelerede giriş olmuyor mu ???

Bağlantı sorunlarını anlayabilmek için sıra ile gitmek lazım o yüzden
iyice emin olmalıyız,yoksa gereksiz yere pc ayarlarıyla uğraşırsın

kılavuzlu
13-08-2009, 15:37
Kabloyu gözle kotrol etmeyeceksin gerekirse sök başka bir yerde dene veya
bir tv tamircisine götür kabloyu onlar kontrol etsin gözle göremediğin
kablo içinde kopuk olabilir.Etraftan bulabilirsen kabloyu aşağıdaki kablo tester
ilede kontrol edebilirsin

Bu arada uğraşıyoruz ama sormayı unuttum,internete hiçmi
giriş olmuyor yani Google (Only the registered members can see the link) veya MYNET'e Hoşgeldiniz (Only the registered members can see the link)
gibi sitelerede giriş olmuyor mu ???

Bağlantı sorunlarını anlayabilmek için sıra ile gitmek lazım o yüzden
iyice emin olmalıyız,yoksa gereksiz yere pc ayarlarıyla uğraşırsın
benim değerli dostum ilgin ve alakan için içtenlikle çok sağolasın teşekkürler ben baştan anlatayım kısaca iki hafta önceye kadar böyle bir sorunum yoktu sitemizdeki o yasak sitelere giriş yazısını explorer ve mozaille için ayrı ayrı kurulum gerektirmeyen sadece int seç bağlant yerel ağ bağ otomatik yapılandırma komut dosyası kullan yere tıkladım ve ....navige.com yazdım siz söyleyince tekrar ayarları otomatik algıla yazdım ayarlarıda eski haline getirdim.bu sefer IP adresleri boş oluyor hiç rakamlar görükmüyor aslında önemli değil fakat önemli olan msn ye gelen iletileri mesala cep fatura emaillerini ne açabiliyom nede pc kayıt edebiliyom diğer dns düzelticilerle yapınca aşağıdaki dns .... ıp noları var kabloda sağlam 3 gün önce bir arkadaş getirdim kablo uçlarını değiştirtdim ve o gösterdiğin cihazla kendisi ölçtü. işte benim sorunum bu değerli dostum tekrardan sağolasın iyi çalışmalar diler saygılar sunarım.

OLDSMAN
13-08-2009, 17:08
benim değerli dostum ilgin ve alakan için içtenlikle çok sağolasın teşekkürler ben baştan anlatayım kısaca iki hafta önceye kadar böyle bir sorunum yoktu sitemizdeki o yasak sitelere giriş yazısını explorer ve mozaille için ayrı ayrı kurulum gerektirmeyen sadece int seç bağlant yerel ağ bağ otomatik yapılandırma komut dosyası kullan yere tıkladım ve ....navige.com yazdım siz söyleyince tekrar ayarları otomatik algıla yazdım ayarlarıda eski haline getirdim.bu sefer IP adresleri boş oluyor hiç rakamlar görükmüyor aslında önemli değil fakat önemli olan msn ye gelen iletileri mesala cep fatura emaillerini ne açabiliyom nede pc kayıt edebiliyom diğer dns düzelticilerle yapınca aşağıdaki dns .... ıp noları var kabloda sağlam 3 gün önce bir arkadaş getirdim kablo uçlarını değiştirtdim ve o gösterdiğin cihazla kendisi ölçtü. işte benim sorunum bu değerli dostum tekrardan sağolasın iyi çalışmalar diler saygılar sunarım.

IP adreslerini görememen ağ üzerinden hat aldığın için olabilir
ama sorun değil yinede çıkış yaparsın

Nete çıkış yapabiliyorsun,cep fatura olarak belgeler ne olarak
görünüyor dicem PDF olma olasılığı %100 ve ADOBE READER
ile açarsın pc de kurulumu,değilse

Adobe - Adobe Reader download - All versions (Only the registered members can see the link)

işletim sistemine uygun olanı ve tr olanı seçmelisin

eğer kurulu ise indiremiyorsan IE problemli

ayran
13-08-2009, 17:35
hiç rakamlar görükmüyor aslında önemli değil fakat önemli olan msn ye gelen iletileri mesala cep fatura ''emaillerini ne açabiliyom nede pc kayıt edebiliyom''

dostum tüm ayarlarıyala uğraşmışsın gende sorun düzelmiyor...!
sistemi geri yükleme yap...düzelmesi gerek.!
kolay gelsin.:)

kılavuzlu
13-08-2009, 17:51
IP adreslerini görememen ağ üzerinden hat aldığın için olabilir
ama sorun değil yinede çıkış yaparsın

Nete çıkış yapabiliyorsun,cep fatura olarak belgeler ne olarak
görünüyor dicem PDF olma olasılığı %100 ve ADOBE READER
ile açarsın pc de kurulumu,değilse

Adobe - Adobe Reader download - All versions (Only the registered members can see the link)

işletim sistemine uygun olanı ve tr olanı seçmelisin

eğer kurulu ise indiremiyorsan IE problemli
benim çok değerli dostum artık bunda air arıza oluştu adobede yüklü ve türkçesi böyle idare edeceğim senin verdiğin or sp3 ü indiriyorum onu kurup imaj yapacağım herşey için çok sağolasın tekrar tekrar teşekkürler saygılar sunarım.

kılavuzlu
13-08-2009, 22:53
benim çok değerli dostum galiba problemi hallettim WinASO_Registry_Optimizer_v3.2 diye bir proğram buldum tarattım internet explorer daki bütün seçenekleri işaretledim komple tarattım ok ledim ve galiba problem düzeldi çok teşekkürler saygılar sunarım.

OLDSMAN
13-08-2009, 23:14
benim çok değerli dostum galiba problemi hallettim winaso_registry_optimizer_v3.2 diye bir proğram buldum tarattım internet explorer daki bütün seçenekleri işaretledim komple tarattım ok ledim ve galiba problem düzeldi çok teşekkürler saygılar sunarım.

:45: :45: