PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 500s cccam ile 16 doğu uydusu?.

aliharbiye
12-08-2009, 13:24
Merhaba saygı değer arkadaşlar şu 16 doğu uydusundaki albina paketinin içindeki xxx kanallarının share ile izlenip izlenmediği sormak istedim share ile izleyen arkadaş varmı acaba kullandığım client ile sadece pink paketi ile belgesel kanallar var ve belgesel kanallar dedim oda sadece 1/2 kanal bilginiz olsun diye yazdım albina paketinde veya 16 doğu uydusundan share ile izlenen kanalları yazmanız mümkünmü teşekkürler....

Admin
12-08-2009, 13:36
Merhaba saygı değer arkadaşlar şu 16 doğu uydusundaki albina paketinin içindeki xxx kanallarının share ile izlenip izlenmediği sormak istedim share ile izleyen arkadaş varmı acaba kullandığım client ile sadece pink paketi ile belgesel kanallar var ve belgesel kanallar dedim oda sadece 1/2 kanal bilginiz olsun diye yazdım albina paketinde veya 16 doğu uydusundan share ile izlenen kanalları yazmanız mümkünmü teşekkürler....
Serverla acılan kanallar baya oldugu için tahminimcede acılması lazım denemedim ama sanırım motorlu kullanan arkadaşım vardı o actıgını beyan etmişti bana

aliharbiye
12-08-2009, 14:02
ilginize teşekkür ederim malesef elimdeki clientlerle 16 dereceden bişi izlediğim söylenemez umarım kesin cevap veren arkadaş çıkarda bir nebze ne olduğunu anlarız saygılarımla aliharbiye

Volkan
12-08-2009, 19:01
ilginize teşekkür ederim malesef elimdeki clientlerle 16 dereceden bişi izlediğim söylenemez umarım kesin cevap veren arkadaş çıkarda bir nebze ne olduğunu anlarız saygılarımla aliharbiye

Arkadaşım şimdi bu sorun senın servercinle alkalı sana server veren kişi bilir o paketin kartuı olup olmadığı yanı bu öle herkezde açık olmayabilir bazı kişilerin serveri gemiştir bazılarında belli kanallar açıktır. Düşünkü Astra ve hispesat uydusundaki D+ paketinin kart 4.500 tl civarında bunu herkez alamaz.

*-*trixter*-*
12-08-2009, 19:28

blue panelden cccam infoyu aç oradanda providers i tıkladığın zaman sana gelen severinden bütün paketleri görebilirsin.

aliharbiye
12-08-2009, 19:53
arkadaşlar ilginize çok teşekkür ediyorum konu anlaşılmıştır saygılarımla aliharbiye

aliharbiye
12-08-2009, 20:08
blue panelden cccam infoyu aç oradanda providers i tıkladığın zaman sana gelen severinden bütün paketleri görebilirsin.
Arkadaşım ilgine çok teşekkür ediyorum ama dediğini yapmak istedim olmadımı benmi yapmadım bilmiyorum biraz daha ayrıntılı cevap yazarmısın lütfen kullandığım cihazda g4.60 var mavi tuşa basıyorum ama cccam info menüsünü bir türlü bulamadımda...

ergin7878
12-08-2009, 22:16
Arkadaşım ilgine çok teşekkür ediyorum ama dediğini yapmak istedim olmadımı benmi yapmadım bilmiyorum biraz daha ayrıntılı cevap yazarmısın lütfen kullandığım cihazda g4.60 var mavi tuşa basıyorum ama cccam info menüsünü bir türlü bulamadımda...

Bak şimdi kumandadan mavi tusa bas 2 ci sırada olan addons tıkla arkasından download gemini server yazan kısıma tıkla acılan download bölgesinden cam configs kısmına gel cc cam config yazan kısma o***i ver o iner ve işlem bitince yeşile basarsın. ondan sonra sarı tusa basıp cc cam infonun cıktıgını görebilirsiniz.

aliharbiye
14-08-2009, 13:11
Dostum yazdıklarını yaptım ama malesef sarı tuşa basınca cccam info gelmedi ve yükleme yapakene fail hatası alamadım hatta cihazı restart yaptım yine baktım olmadıydı sorun ne acaba?

Volkan
14-08-2009, 14:10
Dostum yazdıklarını yaptım ama malesef sarı tuşa basınca cccam info gelmedi ve yükleme yapakene fail hatası alamadım hatta cihazı restart yaptım yine baktım olmadıydı sorun ne acaba?

CCcam infoyu BURDAN (Only the registered members can see the link) indir sonra rardan cıkar iki adet dosya cıkacak bunları FLAŞSH FXP parogramı ile cihaza bağlan Var/Tuxbox/Pluginsiçine at. Sonra Ch mod değerlerini 755 yap ve cık. Sonra Sarı tuşa bastığın zaman server kısmından server bilgini görebilirsin eğer içine girmezse aşağıda setup kısmı var ona gir orda default seçeneğini seç ve yeşil tuşla mutlaka kayır yap sonra bilgilere erişebilirsın.

FlaşhFXP kullanımı için BURAYA (Only the registered members can see the link) bakabilirsın.

aliharbiye
14-08-2009, 16:33
volkan abi benimle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim yazdıklarının hepsini yaptım sıra sarı tuşa gelince sarı tuşa bastıktan sonra cccam info yazısına o***lediğim zaman cihaz aniden kısa bir süre için donup kapanıp tekrar açılıyor ve tabikii normal olarak bana gelen clientleri göremiyorum sence sorun ne olabilir ilgine tekrar teşekkürler.

Volkan
14-08-2009, 17:47
volkan abi benimle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim yazdıklarının hepsini yaptım sıra sarı tuşa gelince sarı tuşa bastıktan sonra cccam info yazısına o***lediğim zaman cihaz aniden kısa bir süre için donup kapanıp tekrar açılıyor ve tabikii normal olarak bana gelen clientleri göremiyorum sence sorun ne olabilir ilgine tekrar teşekkürler.

büyük ihitimal yanlış yüklemeler yapmışsın yapman gereken cihazına bağlan ve var-etc içindeki cccam.cfg dosyasını bilgisayara kopyala ardında mavi tuş bas ordan addosna gir alt sil seçeneğini seç ve ordaki butun cccamla ilgili herşeyi sil. ardından adonstan gemını serverden cccam 2.0.11 indir kur. daha sonra cihaza bağlan CCCam.cfg dosyasını at yada pc de olan cccam.cfg yi notepad aç ordaki sadece cline satırını kopyla cihaz içindeki cfg dosyasının üzerinde sağ tuş yap düzenle seçeneğini seç içindeki herşeyi sil sonra cline ustten bir boışluk bırakarak oraya yapıştır kayıt et ch mod değerını 755 yap. sonra mavı tuştan cccam star t et. yıne yukarıda tarif ettiğim gibi cccam infoyu yükle ve tekrar dene.