PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lugano Fener'de kaldı

Volkan
16-08-2009, 14:59
Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Uruguaylı futbolcu Diego Lugano, kendi resmi internet sitesinden Fenerbahçe ile 4 yıllık anlaşma imzaladığını duyurdu.

Only the registered members can see the link

Diego Lugano resmi sitesinden şu açıklamayı yaptı:

"Fenerbahçe ile tekrar anlaşmış olmaktan çok mutluyum. Özellikle kulübümün beni takımda görmek için gösterdiği çaba ve ısrardan gurur duydum. Bu benim kulübe geride kalan üç yılda ne kadar iyi hizmet ettiğimi gösteriyor. Taraftarların bana ilgisi, Fenerbahçe'nin büyüklüğü ve ailemin İstanbul'da kendini rahat hissetmesi kontratımın yenilenmesinde büyük rol oynadı.

Bu hayatımda verdiği en büyük kararlardan biri çünkü geleceğimi etkileyecek. Eminim gelecek dört yılda hem Türkiye'de hem de Avrupa'da önemli şampiyonluklar yaşayacağız. Çünkü Fenerbahçe taraftarı bunu hak ediyor."

Diğer yandan konu hakkında Fenerbahçe'den henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak : İHA

BRINDAR
16-08-2009, 17:13
lugano istediğini yaptırdı. büyük klüplerin bu şekilde futbolculara prim vermesini anlayamıyorum.

Volkan
16-08-2009, 17:29
Aziz Yıldırım yaptı yapacağını sen adam gibi durmazsan Yönetimle masaya oturmazsan şartları kabul etmezsen böle ortada kalır sonra tıpış tıpış dönersin.

Eğerki form tutup performans sağlarsa Fenerbahçe defanstaki problemı çözmüş olur birde bu yedek defans oyuncuların Kurgusu sağlanırsa tam oturur. Tabi lugano sinirlerine hakim olması gerekir Hırslı çalışan bir oyuncu Bir zamanlar ki Högh andırıo ama högh çok centilmen soğukkanlı olayları iyi analiz eden agresifleşmeyen bir oyuncuydu Högh hem defansı iyi yapan orta sahaya yardım eden korner atışlarında arkadan gelip gol atan bir futbolcuydu aynısını luganoda yapıo ama oyun içinde çok agresif.

Fenerbahçe Tuncay Şanlıyı renklerıne bağlayıp Kaptanlığı da Tuncaya veririse Bu senenin en iyisi olur. Kaptan dediğin koşan sahanın her tarafını analiz etmeli hırslı olmalı ve bunuda takıma yansıtmalı, iki çalım 2 pas veren koşmaya acız olan kaptandan hayır gelmez.

MUTAF
16-08-2009, 17:56
BU kadar gitmek isteyen biri ile tekrar anlaşma yapmak....
neyse bişi demiyorum. Hayırlı olsun

BRINDAR
16-08-2009, 23:27
klüplerimiz vizyon sahibi olmalı. tek futbolcuyu kurtarıcı olarak görmemek lazım. fenerbahçe isteseyi başka savunma oyuncusu bulamazmıydı. kapıdan çıkan kadının topuğuna bakarsan o başına iş açar.

seyfi505050
17-08-2009, 08:29
Hayırlı olsun