PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Tuncay'ı da aldık!"

Volkan
17-08-2009, 12:02
Fenerbahçe'de Sivasspor maçı öncesinde transfer konusunda müthiş gelişmeler yaşandı.

Only the registered members can see the link

Diego Lugano, sarı-lacivertli kulüple 4 yıllığına yeniden anlaştı. Asıl büyük müjdeyi ise başkan Aziz Yıldırım verdi: "Tuncay Şanlı'yı da aldık."
F.Bahçe'de dün çifte mutluluk yaşandı. İlk müjde Lugano'dan geldi. Uruguaylı futbolcu ile 4 yıllığına yeniden anlaşma sağlandı. Lugano'ya sezon başına yarısı maç başına olmak üzere 2.5 milyon euro ödeneceği öğrenildi. Edu'nun kontratının bugün ya da yarın feshedilip Lugano ile sözleşme imzalanacağı belirtildi.
Kulübün internet sitesinden transferinin detaylarının daha sonra açıklanacağı belirtildi. Böylece Lugano, Avrupa'da hiçbir kulüple anlaşamayınca dönmüş oldu. Fotomaç'tan Emre Bol'un haberine göre de, büyük müjdeyi ise başkan Yıldırım verdi. Yıldırım, gelen bilgiye göre M'Boro'da oynayan Tuncay'ın transferini bitirdiğini söyledi.

Kaynak : "Tuncay'ı da aldık!" - HTSpor.com (Only the registered members can see the link)

Volkan
17-08-2009, 12:04
Eğerki bu haber doğruysa FenerBahçenin bu yılki en iyi transferi. Birde Kaptanlığıda alırsa büyük ihtimal de öle olur Fenerbahçe daha baskılı daha iyi bir futbol oynar Tuncay Şanlı Türkiyenin En iyi Futbolcularından biri ondaki hırs ve hız şu anda Türkiyede hiç bir oyuncuda yok.

Hikmet™
17-08-2009, 12:29
FenerBahçe cosacak heralde bu sene

MUTAF
17-08-2009, 12:30
Eğerki bu haber doğruysa FenerBahçenin bu yılki en iyi transferi. Birde Kaptanlığıda alırsa büyük ihtimal de öle olur Fenerbahçe daha baskılı daha iyi bir futbol oynar Tuncay Şanlı Türkiyenin En iyi Futbolcularından biri ondaki hırs ve hız şu anda Türkiyede hiç bir oyuncuda yok.

umarım kaptan olmaz. şuan yakışmaz..

tuncayı bilmemde luganonun kalması FB adına buyuk başarı. 4 senelik sözleşmeye nasıl imza atı onu anlamadım. lugano her fırsatta avrupayı isteyen biri. yada bizim yalancı basınımız öle aksettiriyor. adamın belki bişey dediği yok.

seyfi505050
17-08-2009, 12:49
Hayırlı olsun

abd42
17-08-2009, 13:17
süper

three_20
17-08-2009, 13:20
SÜPER Bİ YALAN HABER bu bn tuncay şanlıyı çok seven birisiyim ama gidişi konusunda kızgınım 1 kuruş para kazandırmadan ayrıldı eğer fenerbahce geri para veripde alırsa bu olmaz kaptanlık lafı içinde zamanında kalsaydı roberto carlosa kaptanlık edecekdi istemedi gitti alıpda kaptan yapmak ne kadar doğru olur bilmiyorum zaten olamaz fenerbahcenin iyi bi kaptanı var iyi bi ikinci kaptanı var ilerde emre de olabilir ama türk olarak tuncaydan çok semihler selçuklar volkanlar hakediyo kaptanlığı ....

Volkan
17-08-2009, 13:54
umarım kaptan olmaz. şuan yakışmaz..

tuncayı bilmemde luganonun kalması FB adına buyuk başarı. 4 senelik sözleşmeye nasıl imza atı onu anlamadım. lugano her fırsatta avrupayı isteyen biri. yada bizim yalancı basınımız öle aksettiriyor. adamın belki bişey dediği yok.

Yakışıp yakışmayacağı öenmli değil Fenerbahçeye arda gibi hırslı ve hızlı oyanayan bunu takıma yansıtacak bir oyuncu lazım. Kaptan olarak Emrede olabilir ama emre bir türlü isitkrar sağlayamıyor.

Lugano konusunu gelince hiç bir kulup bir futbolcuyu zorla tutamaz istediği yerle gidip görüşür Fenerbahçe luganoya teklifini yaptı Lugano kabul etmedi istekleri beya bir fazlaydı Fenerbahçede gereğini yaparak luganoya bizim şartlarımızı kabul edersen kapı açık etmezsen istediğin yere gidebilirsin dedi ve Fenerbahçe taviz vermeyerek istediğini aldı. Bu konuda Fenerbahçeyi tebrik ediyorum. Tabi Lugano nun takım bulamamasında Aziz Yıldırımında bişiler yaptığı kanısındayım.

Tuncayın giderken para kazandırmamsı konusuna gelince bırakında kazandırmasın kerşke avrupada çok iyi kuluplerde oynasaydı tuncay biraz acele etti ve yaptığı seçimde kötüydü tabi bunda menajerininde hatası büyük. Keşke Avrupada kalsa Türkiyeyi en iyi şekilde temsil etse. Fenerbahçe olsun Diğer takımlar olsun Dışarıdan büyük bedeller karşılığında Aldıkları futbolculardan uğradıları zarar belli. örnek vermek gerekirse Ortega-Lincoln-riberi-Anelka-Teknik direktör olarak Aragones-del boski gibi kişilere üste para verip gönderdiler verikleri zarar çok büyük. Bunun yanında Tuncay ın para kazandırmamış denmesi bence olmuo zarar vererek gitmesınden daha iyidir.

Fener_lim
17-08-2009, 14:07
Josico ve maldonado fiyaskolarından sonra yönetim daha dengeli transferler yapmaya başladı .

Lugano ve Tuncayında takıma kazandırılması , klüp adına büyüt artı oldu .

Volkan
17-08-2009, 14:09
ayrıca yenı bir haber Colin Kazım'ın Tuncay Şanlı gafı / Spor / Milliyet İnternet / Fenerbahçe, sözleşme, Tuncay Şanlı, Sabah gazetesi, Lugano, Colin Kazım (Only the registered members can see the link)

Fener_lim
17-08-2009, 14:19
ayrıca yenı bir haber Colin Kazım'ın Tuncay Şanlı gafı / Spor / Milliyet İnternet / Fenerbahçe, sözleşme, Tuncay Şanlı, Sabah gazetesi, Lugano, Colin Kazım (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link
Colin Kazım (Only the registered members can see the linkım/1/1129148/)'ın Tuncay Şanlı (Only the registered members can see the linkŞanlı/1/1129148/) gafı

Kazım Kazım maçın ardından yaptığı sohbette ilk 11'de oynadığı için çok mutlu olduğunu söyledikten sonra "Ama şimdi Tuncay geliyor. O gelince belki ben yedeğe çekilebilirim" diyerek tüyoyu verdi.
Sabah Gazetesi (Only the registered members can see the link)'nin haberine göre; Taraftarın sevgilisi Lugano (Only the registered members can see the link)'yla 4 yıllık sözleşme (Only the registered members can see the linközleşme/1/1129148/) yenileyen Fenerbahçe (Only the registered members can see the linkçe/1/1129148/)'de sıra eski kaptan Tuncay Şanlı (Only the registered members can see the linkŞanlı/1/1129148/)'nın takıma kazandırılmasına geldi. Sarı-lacivertlilerin hem milli futbolcuyla hem de kulübüyle her konuda anlaştığı ve transferin bu hafta içinde bitirileceği öğrenildi. Öte yandan maç sonrası Kazım Kazım'ın arkadaşlarıyla yaptığı bir sohbette sarf ettiği sözler de bu transferin bittiğini müjdeler nitelikteydi. Kazım, arkadaşlarının "Hoca seni neden çıkarttı" soruları üzerine "Ben Fenerbahçe'ye ikinci sınıf bir takımdan geldim. Uzun süre yedek kalmam normaldi. Ancak şimdi hocamız beni ilk 11'de oynatıyor. Oyundan çıkarmak da onun takdiri. Şu anda çok mutluyum. Ancak şimdi Tuncay geri geliyor. O geldiği zaman ne olacağı belli olmaz. Belki o ilk 11'e girer, ben yedeğe çekilebilirim" dedi. Bu sözler bazı çevreler tarafından, Tuncay Şanlı transferinin gerçekleşmesi durumunda Kazım'ın takımdan ayrılabileceği şeklinde yorumlandı.

yargıç_1
17-08-2009, 16:19
fenerbahçe oyuncu bakımından iyice zenginleşti oyuncular birbirine uyum sağlarsa ve güzel bi kadro kurulursa bu sene çok başarılı olur