PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toroğlu'na şok soru: Sen hiç şişme kadınla seviştin mi?

HCakir
23-08-2009, 00:18
Toroğlu'na şok soru: Sen hiç şişme kadınla seviştin mi?

Only the registered members can see the link

Sabah yazarlarından usta kalem Hıncal Uluç, bugünkü yazısında ünlü yorumcu eski hakem Erman Toroğlu'na sert eleştirilerde bulundu.

Uluç "Hiç bilmediğin aklının ermediği konularda birilerinin eline sıkıştırdığı kağıtlarla saçma sapan şeyler. FİFA'nın bu en yüksek kalite düzeyini onaylayan belgesinin nasıl verildiği, ne anlama geldiği hakkında fikrin var mı?" dedi.
İşte o yazı Kazma'dan saçmalar Erman Hocam, git işine.. Seninle uğraşacak halim de yok, vaktim de.. Hiç bilmediğin aklının ermediği konularda birilerinin eline sıkıştırdığı kağıtlarla saçma sapan şeyler yazıyorsun..
Sen FİFA diye bir kurum duydun mu?.. Onun 2 Yıldızlı Futbol Sahası Lisansı nedir bilir misin?. FİFA'nın bu en yüksek kalite düzeyini onaylayan belgesinin nasıl verildiği, ne anlama geldiği hakkında fikrin var mı?.
Bilmezsin, eski huyundur sallarsın.. Güya bana yanıt vermişsin. Ben kötü gidiyormuşum.. Bunu anlatan yazının girişi "Suni çimde futbol oynamak, şişme kadınla **** yapmaya benzer.." Suni çimde ne zaman futbol oynadın bilmiyorum ama şişme kadınlarla bu işi çok yapmış olmalısın ki, bu benzetmeyi ısrarla yapıyor ve arkasında durduğunu ilan ediyorsun..
Yazının finali de, senin aklının fikrinin olduğu tek yerden geliyor.. "Bazı şeylerin kalınlığı uzunluğu, ölçüleri değil, işlevleri önemlidir" diyorsun..
Yapma hocam!.. Şişme kadınla sevişirken, işlev nasıl önemli olur yahu!.

MUTAF
23-08-2009, 01:42
Mantık yürütmüş. Biraz doğru demiş. :)
iki şowmen

beydemir
23-08-2009, 03:35
değmeyin hıncal hocaya o boş konuşmaz