PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Los Galacticos artık yok

Fener_lim
24-08-2009, 09:26
Real Madrid'in yeni süper yıldızları Kaka ve Cristiano Ronaldo, katıldıkları bir televizyon programında Madrid'teki yeni hayatları ilee ilgili açıklamalarda bulundular.İlk olarak söze Brezilyalı yıldız Kaka başlarken, Real Madrid formasını ilk kez giydiğinde çok heyecanlandığını ifade etti. Kaka, "Benim için çok duygusaldı. Tarihi, başarıları, yıldızılarıyla dünyanın en büyük kulübünün bir parçası olmak olağan üstü birşey" dedi.
Brezilyalı yıldız kendileri için en önemli işin Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak olduğunu sözlerine ekledi. Kaka, "Bizim için en büyük motivasyonumuz Şampiyonlar Ligi. Barnabeu'da kupayı kaldırmak muhteşem olur" dedi.
Cristiano Ronaldo ise yeni kurulan bu takımın başkanları Florentino Perez'e bir şey ispatlamak zorunda olmadığını söyleyerek sözlerine başladı. Portekizli yıldız, "Los Galacticos artık yok. Onlar zamanında çok büyük başarılara imza attılar ve kulüp tarihine geçtiler. Onlara imrenmemek elde değil fakat biz yeni oyuncularla krulan yeni bir takımız, tek istediğimiz şey ise kazanmak" ifadelerini kullandı.
Only the registered members can see the link
Kaka'yla takım içinde ilişkisinin nasıl olduğu sorusuna Ronaldo, "Kesinlikle aramızda bir rekabet söz konusu değil. O kazanmayı seviyor, ben de. İkimiz de yeni heyecanlar yaşamak istiyoruz. Ben burada kazanabileceğimiz her kupayı almak istiyorum ve bu konuda çok olumluyum." dedi.
Son olarak Kaka, futboldan sonra en sevdiği sporun tenis olduğunu söylerken, Ronaldo hayatını etkileyen en önemli kişilerin annesi ve kardeşleri olduğunu ifade etti. İki oyuncu da biribirleri için gördükleri en iyi oyuncu olduklarını söyleyerek programı sonlandırdılar.

23.08.2009

Kaynak : Sporx.com dış haberler