PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yapı Kredi-Worldcard Yıllık Ücreti 40 TL.Nedir bu ya?

Admin
28-08-2009, 15:30
Bu kart bedeli kaldırmadılar mı arkadaşlar bugun hesap özeti geldi 40 tl yıllık ücret yansıyor alttaki resimde gördugunuz üzere nedir bu durum herkese geliyormu bende card finans vardı ilk başlarda almışlardı sonra hesapa tekrar iade ettiler

Only the registered members can see the link

pencere77
28-08-2009, 15:37
Bu kart bedeli kaldırmadılar mı arkadaşlar bugun hesap özeti geldi 40 tl yıllık ücret yansıyor alttaki resimde gördugunuz üzere nedir bu durum herkese geliyormu bende card finans vardı ilk başlarda almışlardı sonra hesapa tekrar iade ettiler

Only the registered members can see the link

usta
1. yoltelefonla müşteri hizmetlerini ara.yıllık ücret iadesini iste(büyük ihtimal şukadar harcama yaparsanız kart ücreti geri alırız der:):)
2.yol şubeye gidip dilekçe yaz iade için bankadan fakslamalarını iste.
3yol. kart kapatıyorum diye rest çek(büyük ihtimal sana taksitleriniz var falan diyecekler kapatamayız derler) sen aldırış etme
4.yol kartı çaldıordım de.yenikart istemiyoırum de(büyük ihtimal sistem otomatik yolluyor derler gelirse almam de.zaten son eklstrede yıllık ücret aldınız dersin....)
5.yol kredi kartı sözleşmesini iste bankadan adresine gelir.sözleşmene bakarak türketici hakem derneğine gidebilirsin)
6.yolbankaya e mail at

benden bu kadar:wave:

Admin
28-08-2009, 15:50
usta
1. yoltelefonla müşteri hizmetlerini ara.yıllık ücret iadesini iste(büyük ihtimal şukadar harcama yaparsanız kart ücreti geri alırız der:):)
2.yol şubeye gidip dilekçe yaz iade için bankadan fakslamalarını iste.
3yol. kart kapatıyorum diye rest çek(büyük ihtimal sana taksitleriniz var falan diyecekler kapatamayız derler) sen aldırış etme
4.yol kartı çaldıordım de.yenikart istemiyoırum de(büyük ihtimal sistem otomatik yolluyor derler gelirse almam de.zaten son eklstrede yıllık ücret aldınız dersin....)
5.yol kredi kartı sözleşmesini iste bankadan adresine gelir.sözleşmene bakarak türketici hakem derneğine gidebilirsin)
6.yolbankaya e mail at

benden bu kadar:wave:
Yapı kredide bankada calısan bir ablamızla görüştüm diyorki iptal etmezler masrafları karşılamak için alıyorlar bu ücreti 1 kişiden 40 tl turkiyedeki insanları düşünemiyorum artık bankalar iyi kazanıyor iyi:mad2:

HCakir
28-08-2009, 15:52
Yok abi nereye iptal etmiyorlar biraz yırtık olacaksın bak o zaman nasıl iade ediyorlar :)

pencere77
28-08-2009, 16:14
Yok abi nereye iptal etmiyorlar biraz yırtık olacaksın bak o zaman nasıl iade ediyorlar :)

katılıyorum.bende de vardı geçen sene word kard.kart ücretinden dolayı kartı iptal etttim.bir müddet sobnra aradılar niye iptal ettiniz diye.yıllık ücret ALDINIZ DEDİM.O ZAMAN İÇİN 30 TL lik word puan verdiler kartı tekrar gönderdiler.30 tl lik puanı kullamndım ve kartı kapattırdım.

vakıfbankın kredi kartı wordkarty özelliği taşıyor.vakıfbankın kredi kartını al.kart ücreti yok.ben vakıfbak bankasya ve türkiye fianans kullanıyorum kart ücreti olmadığı için.

airman06
28-08-2009, 16:41
her sene aynı numara. m.h.ni arayarak kart ücretini iptal ettiriyordum. bu seneiçin gecen ay ekstrem e yansıdıktan sonra farkettim. tabii hemen aradım bu ayın ekstersine +40 tl olarak iade ettiler.bilginize..

senol_30
28-08-2009, 16:55
bendede akbank kredi kartı vardı itiraz etmeme ragmen yinede aldılar bunlarda acıma yok usta

BRINDAR
28-08-2009, 16:59
arkadaşlar o sistem iptal edildi. yani yıllık kart ücretleri alınacak. bende çok uğraştım ama olmadı.

Admin
28-08-2009, 17:02
Aradım müş.hizmetlerini özel müşteriymişim 3 ayda 750 tl harcama tutarı yaparsam almayacaklarmış su an iade ettiler zaten 3 ayda ben daha fazla harcama yaparım :) kart bedelini aldık 4440444 arayınca 1-7-2 tuşlayın hemen baglanıyor

Bilginize

veyselbakan
28-08-2009, 17:06
ben yaptım arkadaşım bağırıp çağıracaksınız bu yaptıklarının yasal olmadığını gerekiyorsa hemen kartı iptal etmelerini ve hakkınızı mahkemede arayacağınızı söyleyin bu kadar basit ayrıca ben hiç bir taahütdede bulunmadım şu kadar harcayacağım diye bankalar artık kapıların önlerinde bekliyor kredi kartı versinler diye bubnu da belirteceksiniz

osmann
28-08-2009, 17:10
bana 80 gelmişti...(ek kartımda var...) aradım..."siz iyi bir müşterimizsiniz...sizin ücretinizi iade ediyoruz" dediler... yanlız ben ilk başta "benden bu parayı alırsanız hemen iptal ettiririm" demiştim...iptal ettiler...
selametle...

ermanco
29-08-2009, 14:16
slm usatalar benımde basıma geldı yapı kredı her ay duzenlı harcama ve odeme yapan musterılerıne kart ucretını ıade edıyor yapmanız gereken tek sey bankaya gıdıp bankanın ıcındekı telefonu kullanarak musterı hızmetlerını aramanız ve ıstemıyorum demenız yanı bı nevı tehdıt gıbı reste rest hemen yelkenler suya ınıyo bu seferlık almıyalım dıyolar bankaya gıdıp aramanız daha ınandırıcı grlıyor onlara evden aradınızmı tınlamıyolar

süleyman09
29-08-2009, 14:39
700 TL Harcanmazkı 40tl için bunlar bul muş lar kazları yoluyorlar iptaletimeten başka çaremiz kalmadı

pencere77
29-08-2009, 16:34
Aradım müş.hizmetlerini özel müşteriymişim 3 ayda 750 tl harcama tutarı yaparsam almayacaklarmış su an iade ettiler zaten 3 ayda ben daha fazla harcama yaparım :) kart bedelini aldık 4440444 arayınca 1-7-2 tuşlayın hemen baglanıyor

Bilginize

usta

Yazdığım mesajdaki 1. yola göre göre işlem yapmışlar:):):wave:

kolega20
29-08-2009, 19:15
en kesin yöntem bir KREDİKARTI İADE DİLEKÇE'si ile bulunduğun il veya ilçedeki Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurman.Kesin çözüm.1 ayda iade ediyorlar ücreti..

yargıç_1
29-08-2009, 20:43
benim hesap ekstre'm de yıllık ücret yazılmamış bakalım önümüzdeki aylarda ne çıkar

MUTAF
29-08-2009, 23:54
bana henuz gelmedi.
umarım böle 40 felan gelmez:)
iş bankası maximum kart var

selcuk
30-08-2009, 01:50
benımde basımdan boyle bır olay gectı bzım fırma yapı kredı bankasıyla calıstıgı ıcın.dılekceyle hallettık.bır daha gelmedı.