PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray Transferde Son Bombayı Patlattı

MUTAF
31-08-2009, 13:36
Galatasaray, Rusya'nın CSKA Moskova takımında forma giyen Türk futbolcu Caner Erkin'i 1 yıllığına kiraladı.

Only the registered members can see the link

Savunmanın solunda Hakan Balta'ya alternatif oluşturmayı planlayan sarı kırmızılılar bu bölge için düşündükleri Caner Erkin'i kadrosuna kattı. Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, günler önce anlaşma sağladıkları Caner Erkin için kulübü CSKA Moskova ile de anlaşmaya vardı. Genç futbolcu bu sabah faksla yoluyla kendisini Galatasaraylı yapan imzayı attı. Caner bu akşam İstanbul'a gelecek ve yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sarı kırmızılı takımla antrenmana çıkacak.

pasa1905
31-08-2009, 19:02
takım bomba oldu ya kim tutar cim bomu artık yönetime buradan teşekkür etmek istiyorum

selcuk
31-08-2009, 23:38
aman kımse duymasın nazar deger:yahoo:

hasan
01-09-2009, 00:17
ya bu sene herşey çok güzel gidiyor. Nazar değmez inşaallah. Hakikaten özlenen GS geliyor galiba. Herşey başta, baş doğru yaparsa ayaklarda geç de olsa doğruyu bulur. Önemli olan aynı topluluğun hep aynı şeyi istemeleri ve herkesin üstüne düşeni özverili bir şekilde sergilemesi. Dost FB' de iyi işler peşinde... tatlı bir rekabet ve hep kazanan GS olsun istiyorum. Sanki Türkiyede bir Barselano takımı oluşturuluyor gibime geliyor. Yanılmıyoruzdur inşaallah..

Quaresma_12
01-09-2009, 00:46
ahh bide sabri gitse ne olurdu sanki :rockon:

MUTAF
01-09-2009, 04:37
ahh bide sabri gitse ne olurdu sanki :rockon:

:)
hem iyi olur hem kötü.

MUTAF
01-09-2009, 19:47
Caner ilk röportajını verdi!

Only the registered members can see the link

Galatasarayın yeni transferi Caner Erkin, kiralık olarak geldiği yeni kulübünde uzun yıllardır futbol oynamak istediğini söyledi. Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulunan Caner, transferi sırasında birçok problem yaşandığını vurgulayarak, "Ancak, Galatasaray tüm sorunları çözüp transferimi gerçekleştirdi, mutluyum. Kiralık olarak geldim. Bu sene çok iyi performans gösterip, Galatasaray'ın satın alma opsiyonunu kullanıp bonservisimi almamı istiyorum. Uzun süreler Galatasaray'da forma giymek istiyorum" dedi.
Takımı için elinden geleni yapacağını kaydeden Caner, inşallah bu sezon şampiyon olacaklarını ifade etti.
"RIJKAARD İLE ÇALIŞMAK ÇOK BÜYÜK ŞANS"
Caner, Hollandalı teknik direktör Frank Rijkaard ile çalışmanın kendisi için büyük şans olduğunu söyledi.
Rijkaard'ın kendisinin gelişimine katkı sağlayacağına inandığını belirten Caner, "Bu sezon Galatasaray çok büyük transferler yaptı. Elano, Keiata olsun, ayrıca Arda da var. Teknik direktörümüzün iyi olduğum sürece bana şans vereceğinden eminim, hiçbir şüphem yok" diye konuştu.
ARDA'YA ÖVGÜLER
Caner, Vestel Manisaspor'da aynı takımda oynadığı Arda'ya övgüler yağdırdı.
Arda'nın, çok yakın sürede Avrupa'da oynayacak bir futbolcu olduğunu dile getiren Caner, "Ben de oralarda oynayacağına inanıyorum. Arda'nın da bu yönde hedeflerinin bulunduğunu düşünüyorum. Manisa'da Arda ile birlikte oynadım. Galatasaray'ı hep birlikte şampiyon yapmak istiyoruz" dedi.
Fizik açıdan hazır olduğunu kaydeden Caner, kendisine şans verilmesi halinde frikikleri atmak istediğini sözlerine ekledi.

Quaresma_12
01-09-2009, 19:51
:)
hem iyi olur hem kötü.

kötü olan ne yazarmisiniz? :)

MUTAF
01-09-2009, 20:08
kötü olan ne yazarmisiniz? :)

aslında sabri sümük gibi bir adam. rakibe maç esnasında futbol olarak çok iyi tacide bulunuyor. hoşuma gidiyor bu hareketleri. :)

ama bazende çok disiplinsiz hareketler yapıyor. tabi bu ayrı konu.