PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcellden 50 kontore haftasonları 1000 kontör

MUTAF
01-09-2009, 19:36
Hazır Kart'lılar, haftasonları da çok ucuza konuşuyor.

50 kontöre 30 gün boyunca yurtiçinde tüm Turkcelllilerle haftasonları konuşabileceğiniz 1000 kontör kazanma fırsatı başladı!

Bu teklif 31 Aralık 2009 tarihine kadar geçerlidir.

Haftasonu paketinden BizBizeKampus tarifesi haricindeki tüm bireysel önödemeli aboneler yararlanabilir.
Katılmak için HAFTASONU yazıp 2180'e mesaj gönderip talep de bulunmanız gerekmektedir.
Gelecek onay mesajına cevap verdikten sonra hattınızdan 50 kontör düşecek ve 1000 kontör yüklenecektir.
1000 kontörünüz yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.
1000 kontörünüzü 30 gün boyunca haftasonları tüm Turkcell'lilerle yurtiçi konuşmalarınıda kullanabilirsiniz.
Haftasonu paketi alan aboneler, istedikleri takdirde ek 15 kontör daha vererek haftasonu paketlerine Turkcelliçi 2000 MMS de ekleyebilirler. MMS teklifi eklemek için gelen mesajı MMS yazıp cevaplamak ve hattınızda yeterli kontörün olması yeterlidir.
Haftasonu paketini SMS kanalına ek olarak Çağrı Merkezi, Turkcell İletişim Merkezleri (Only the registered members can see the link)nden ve online işlem merkezi (javascript:oim();) kanallarından da alabilirsiniz.
Kampanyaya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir.
Önemli!
Mevcutta haftasonu paketi olan müşterilerimizin paketleri 19-20 Eylül ve 28-29 Kasım 2009 tarihlerinde geçerli olmayacaktır, bu kısıttan etkilenen müşterilerimizin paket bitiş süresi 1 hafta ötelenecektir.

Bedava kontör ve paket geçerlilik süresi sorgulama:

*123*25# tuşlayarak kalan kontörü ve son kullanma tarihini öğrenebilirsiniz.
Bedava MMS ve paket geçerlilik süresi sorgulama:

*123*54# tuşlayarak kalan kontörü ve son kullanma tarihini öğrenebilirsiniz.
Ücretlendirme periyodu:

Tarifeniz ne olursa olsun 50 kontör karşılığı kazanılan 1000 kontörden 15 sn de 0,842 olmak üzere dakikada 3,368 kontör düşer.
Tarife değişikliği:

Tarife değişikliklerinde hediye kontörlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Paketiniz varken önödemeli BizBize Kampus tarifesine geçtiğiniz takdirde kalan bakiyenizi kullanabilir fakat yeni paket alamazsınız.
Ödemeli arama & Konferans görüşme:

Kazandığınız hediye kontörleri ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.
Numara değişikliği & Devir:

Numara değişikliği ve devirde hediye kontörlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kazandığım kontörleri transfer edebilir miyim?

Hayır.
Kazandığım kontörler yurtdışı görüşmelerde geçerli mi?

Hayır.
Kazandığım bedava kontörleri görüntülü konuşmalarda kullanabilir miyim?

Yurtiçinde Turkcell'lilerle yapacağınız görüntülü konuşmalarda kullanabilirsiniz.
Paketten kaç kez yararlanabilirim?

30 gün boyunca 1 kez yararlanabilirsiniz, mevcut gece paketinizin 30 günlük kullanım süresi bitmeden yeni gece paketi satın alamazsınız.
Turkcelliçi NAR paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Haftasonu paketi önceliklidir.
Her Yöne Nar paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Tek numara paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Canımın3ü paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Gece paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Gece paketi önceliklidir.
Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanyadan yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanya önceliklidir.
Görüşme içerisinde bedava konuşma sürem bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde indiriminizin süresi ya da hediye kontörünüz biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Paket iptali ne şekilde yapılmaktadır?

Paket iptal akışı bulunmamaktadır.