PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PFDK Emre Belözoğlu'nu fena çaprtı!

Baldemir
03-09-2009, 22:51
Manisa karşılaşmasında rakibine küfreden Emre Belözoğlu'na Profesyonle Futbol Disiplin Kurulu cezayı kesti.
Belözoğlu, Manisaspor ile Saraçoğlu stadında oynanan 4. hafta maçında rakibi Nizamettin'e küfretmiş ve doğrıudan kırmızı kartla oyun dışı kalmıştı.

Maçın hakemi Tolga Özkalfa, Futbol Federasyonu’na gönderdiği raporda, “Emre, sarı kart sonrası rakibinin üzerine hızla gitti ve ‘p.. kurusu’ dedi'' şeklinde rapor hazırlamıştı.

Raporu bugün göreşen Futbol Fedarayonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, sarı lacivertli oyuncuya 3 maç müsabakalardan men cezası verdi.

EMRE BELÖZOĞLU’NUN VUKUAT LiSTESi

15 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre milli maç sonrası İsviçreliler’e saldırdı, 2 maç ceza yedi.
12 Eylül 2007: Türkiye-Macaristan maçı sonrası kendisini eleştiren basına ‘kol’ işareti yaptı.
5 Aralık 2008: Denizli deplasmanında G.Saraylıyla tartıştı. Cimbom’a ’O takım’ dedi.
19 Aralık 2008: Konya’da bir gazeteciye ’Seni sabaha kadar döverim’ dedi. Milli Takım kaptanlığından oldu.
8 Mart 2009: Kayseri deplasmanında Cangele’ye boğaz kesme işareti yaptı. 1 maç oynamama cezası aldı.
12 Nisan 2009: Galatasaray deplasmanında 0-0 biten maçta Sabri’yi ölümle tehdit etti.
3 Mayıs 2009: Beşiktaş-F.Bahçe derbisinde boğasına sıkan Deivid’e ’Seni fena yaparım’ dedi,
24 Ağustos 2009: Diyarbakırspor maçında hakem Suat Arslanboğa’nın eline vurdu.

Volkan
03-09-2009, 23:01
az verilmiş bence 2 katı ceza verilmesi lazımdı. Bu tip oyunculara ve kuluplerine artı birde yüklü mıktarda para cezası verilmeliki yaptıklarını iyice alasın.

uzmanuyducu
03-09-2009, 23:56
bu emremidir ne dir feneri çökeltmek için cimbomdan misilleme olarakmı gönderildi ne?her maç aynı

ozibo
04-09-2009, 00:09
bencew en az 5 maç verilmesi gerekirdi.3 maç küfür için 2 maç ta hakeme yaptığı fiili müdahale için.emre kendini ne zannediyor bilmiyorum,geçen hafta da diyarbakırspor maçında hakeme yaptığı bir hareket var ben bir hakem olsam orada daha kırmızı kartımı çıkartırdım,sen kim oluyorsun da hakemin eline vurma hakkını kendinde buluyorsun.bu tip futbolcuların kendinden çok takımına zararı oluyor.

beydemir
04-09-2009, 01:19
çok az vermişler bence bu adama ATATÜRKÜN sporcu için söylediği sözü hatırlatmak lazım fakat bu adam GALATASARAYDA olsaydı bu hareketetleri yapamazdı adama çok toleranslı davranılıyor diyarbakır maçında hakemi itti kimse sesini çıkarmadı başka futbolcu olsaydı bası yayın kuruluşları demediğini bırakmazdı.GALATASARAYA O TAKIM demekle ne olduğunu belli ediyor zaten o takım dediğin seni adam etti o takım yüzünden ekmek yiyiyorsun o takım olmasa sen bi hiçtin gerçi genede bi hiç oldun ya seni katil emre diye yuhalayan bi takıma gidebiliyorsan kimliğini açıkca belli ediyorsun demektir

yargıç_1
04-09-2009, 02:21
adamın vukuat listesi zaten kabarık ne olduğu belli kendini düzeltmeye niyeti yok ama buna Fener Bahçenin çözüm bulması gerekiyor

swerrt
04-09-2009, 09:53
Çok İyi Yapmışlar Keşke Daha Fazla Verselerdi
Böyle Adamları Kadroya Almamak Lazım Hatta Bırak Kadroyu Takımın
İçine Hiç Sokmamak Lazım Bu Kaçıncı
Ama Gene Değişmez Emre Gene Aynı Emre Olacaktır

CABBARİ
04-09-2009, 09:58
çok cirkef bir topçu şimdi anlıyorum galatasarayda niye barınamadıgını
kendi kendine ediyor bana göre futbol hayatı bu sen son fener onuda harcayacak hasan şaş gibi tv lerde abidik gubidik yorum yapsın

swerrt
04-09-2009, 10:01
çok cirkef bir topçu şimdi anlıyorum galatasarayda niye barınamadıgını
kendi kendine ediyor bana göre futbol hayatı bu sen son fener onuda harcayacak hasan şaş gibi tv lerde abidik gubidik yorum yapsın

o adam yorum bıle yapamaz ınan bana
yanındakı adamlara satasır bu gıbı adamlar
gunduzlerı olan kadın programlarına katılması lazım
orada kanala ıyı raıtıng getırır

alperen
04-09-2009, 11:50
bu tip futbolcular TÜRK futbolu adına kötü örnek cezayı az bile vermişler

serhat15
04-09-2009, 13:03
Çirkeflikte ilk 10 girer emre ...nedense kendini eşibenzeri olmayan birşey zannediyor

Hilmi
04-09-2009, 13:30
ben anlamıyorum bu adamı hiçmi ders almamış geçmişinden bir psikoloğa falan gitsin bir ingiltere gibi yerde senelerce top oynadı.???

kozalak10
09-09-2009, 01:41
VOLKAN VE BALDEMİR NİKLİ KARDEŞLER ALMADIK DİYE EMRE BELEZ OĞLUNU ÇAMUR ATMAYIN BEN ÇAMUR ATMA BAŞLARSAM OZAMAN GÖRÜSÜNÜZ OK EMRE MİLLİ TAKIMINDA VAZGEÇİLMEZİDİR BUNU UNTMAYIN :wave:

three_20
09-09-2009, 12:04
yani çoçuk iyi başladı sezona iyide oynuyo eski emre tadı veriyo tüm suçu ona bindiriyosunuz ne yapmışşş cangeleye seni keserim işireti yapmışş psikopat mı bu adam durduk yere son maçtada nizamettinnmi sezer mi dirsek atıyo ona sinirlenip yaptı proveke ediliyo emre zaten hırslı bi çoçuk hadi galatasaraylıları anlıyorumda fenerbahcelilerde çok yüklenmiş bn inanıyorum emre çok başarılı olcak ....

çirkeflik konusunda çirkefliği en güzel galatasaraylı futbolcular yapar sabri yapar ayhan yapar :D

ultra-mehmet
09-09-2009, 12:17
3 maç müsabakalardan men cezası Emre'yi pek etkilemez Klubü olan Fenerbahçeyi etkiler üç hafta boyunca orta saha oyuncularından biri eksilmiş oluyo .... Ben Üç maç men cezası yerine yüklü miktarda para cezası verilmesi uygun ve etkili olurdu....