PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Açtığım konular hakkında lütfen herkes okusun

OLDSMAN
14-09-2009, 00:52
Özellikle forumda açtığım WINDOWS işletim sistemi bölümünde
bulunan konulardaki tüm linklerimi kaldırıyorum.Paylaşımların
bir çoğu kendini bilmez biri tarafından şikayet edilmiş

Açtığım konulardaki indirmediğiniz linkler varsa lütfen hemen
kalanlarıda bitirmenizi rica ediyorum.Sonradan bana eksik
kaldı,yarım kaldı gibi isteklerde bulunmayınız çünkü bu tür
eksiklikleri tamamlamayacağım ama alternatif linkleri sizlerle
paylaşmaya devam edeceğim

Böyle bir durumda kimseyi mağdur etmemek için bu açıklamayı yapma gereği duydum umarım sizlerde benim mağdur olmamı istemezsiniz

Yüzlerce GB ( Rapidshare ) arşivimin bir bölümünü forum kuralları çerçevesinde olanları sizlerle paylaştım kalanlar zaten bu forumun içeriğine aykırı olduğu için yayınlamadım,bu kadar zaman ve emek harcayarak yaptığın işlerin bir çırpıda kendini bilmez birinin yüzünden gidecek,yapacak birşeyde olmadığı için çok üzgünüm

O kişi bu forumdam değil içiniz rahat olsun
ama peşindeyim bulduğumda vay onun haline

Yarın akşama kadar süreniz var

:(

yturan
14-09-2009, 01:09
Allah sabır ve kolaylık versin

emmi
14-09-2009, 14:45
Usta, gavura kızıp oruç bozma aman. Linklerini bir yerlerde eliyin altında tut. Lazım olan arkadaşlara PM veya MSN yoluyla verirsin. Şikayet eden hakkında ne denebilir ki? Allah onu bildiği gibi yapsın o it herifi.
Saygılar.

MUTAF
14-09-2009, 15:18
hiç iyi olmadı bu..
Paylaşımların için çok teşekkür hocam. sağlık olsun..

OLDSMAN
14-09-2009, 16:28
Usta, gavura kızıp oruç bozma aman. Linklerini bir yerlerde eliyin altında tut. Lazım olan arkadaşlara PM veya MSN yoluyla verirsin. Şikayet eden hakkında ne denebilir ki? Allah onu bildiği gibi yapsın o it herifi.
Saygılar.

Linkleri saklamak gibi bir durum söz konusu olamaz neden dersen
üyeliklerim PAYPAL yolu ile alındığı için eğer kaldırmazsam beni
direk olarak bulmaları daha kolay olur

Bundan sonra FREE yada ALINTI olarak UP-LOAD ederek
paylaşacağım

gacvokem
14-09-2009, 16:37
engüzeli üstad riske girme

osmann
14-09-2009, 17:15
sıkma canını ustacım...her yerden çıkabilir bu itlerden...
ne denir bu tip durumlarda bilmiyorum...geçmiş olsun...
selametle...

OLDSMAN
14-09-2009, 17:40
İnternet sağlayıcımıda değiştirip tüm olası riskleride kaldırmak istiyorum
Aşağıdaki UYDUNET tarifelerinden 1 mb limitsiz olanlardan birine geçeceğim
Yorumlarınızı bekliyorum

Uydunet kullanan arkadaşlar varsa memnunlar mı ???

Enuygun.com - ADSL, Fiber İnternet Bağlantı Tarifelerini Karşılaştırın (Only the registered members can see the link)

ruzgarm
14-09-2009, 19:08
Dostum çok üzüldüm kendi bilmezler yüzünden iyi olan her şey son buluyor malesef umarım başın ağrımaz elimizden gelen bir yardım varsa söyle el birliğiyle yapalım

kanberoğlu
14-09-2009, 19:53
Saygılar.

Doğrusöze ne denirki. Yinede bugüne kadar verdiğin emekler için çok teşekkür ediyorum. çok programından faydalandık. saygılarımla.

OLDSMAN
14-09-2009, 22:01
Dostum çok üzüldüm kendi bilmezler yüzünden iyi olan her şey son buluyor malesef umarım başın ağrımaz elimizden gelen bir yardım varsa söyle el birliğiyle yapalım

Bu konu hakkında pek yapacak birşey yok nedeni ise çok yakında
gelecek MP3-FİLM yasakları ile başlayacak zaten ama şikayet edilmesi
benim başımı çok ağrıtır,MP3 kaldırdım bu gece ne varsa sileceğim zaten ( FILM-PROGRAM )

Programlar için kafanızı takmayın onları bulmak kolay
forumdakileri de yeniden düzenleyeceğim

ayran
14-09-2009, 23:14
Oldsman usta sizin açınızdan çok üzüldüm
hala şoktayım sizin kadar emeği geçen faydalı birisi kadar forumda görmedim.
linkler fake olur normaldir ismini kopyalarsın google'de arartırırsın bulursun zor bişey değil,ama şikayette bulunan şahız çekememezliği var sanırım size karşı çok ayıp etmiş yazık.:angry8:

Özgür Erge
15-09-2009, 00:26
bencede bunu çekemyen biri yapmıştır.insanlar böle çkemiyolar ve kötülük yapıyolar allah ölelerini bildigi gibi yapsın..

Admin
15-09-2009, 00:33
@Oldsman hoca malesef bu net piyasası böyle nankör,supersatforumun bile tıpatıp aynısı yapan kişiler var kopya kişiler belli biryere kadar yasar senin yasadıgın sendromu anlıyorum tekrardan kolay gelsin hocam

OLDSMAN
15-09-2009, 00:49
Önceleri çok hayal kırıklığı ve hüsran oldu ama yeni planlarım var
Önce biraz kendimi toplamam lazım bu hafta içinde bunları planlayıp
bayramdan sonrada hayata geçireceğim

Destek veren veya vermeyen herkes sağolsun
Çalışmaya devam

:smiles24:

emmi
15-09-2009, 06:35
Artık kına yakar bir yerine bu şikayet eden şerefsiz. Usta, başını ağrıtmayacak şekilde eliyin altında tut demiştim. Her zaman dediğim gibi bu ülkede şerefsizlik, alçaklık parayla değil ya! Diye. İşte tipik bir örneği huzurlarınızda.

orun0774
15-09-2009, 09:46
geçmiş olsun oldsman ustam.Sayenizde sizden çok faydalandık,çok teşekkür ediyoruz.

tamer41
30-09-2009, 11:20
hocam çok üzüldük inşaAllah sonunda hayır vardır emeğinizden çok faydalandık bundan sonrada faydalanmak istiyoruz kalın sağlıcakla

alperen
30-09-2009, 11:46
geçmiş olsun bazen bu şekilde kalakteri bozuk insanlarda çıkıyor