PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsane 90 Dakika Geri Dönüyor

yargıç_1
16-09-2009, 20:09
Only the registered members can see the link

90 Dakika yeniden ekranlara dönüyor...

NTV'nin bitirdiği 90 Dakika programı ekranlara geri dönüyor. Müjdeyi Hıncal Uluç Sabah Gazetesindeki köşesinden verdi. Ve Haşmet Babaoğlu'na çağrıda bulundu.

TOPU HAŞMET'E BIRAKTIM
Başlamalıyız!.. NTV 90 Dakika'yı bitirme kararı aldığı gün, başta CNNTurk, "Hemen bizde başlayın" diyen pek çok teklif almıştık.. Haşo "Hıncal Ağbi bu yaz doğru dürüst tatil yapmak istiyorum. Bayrama kadar bunları unutalım" dedi.. Ben de topu Haşmet'e bıraktım..

YILDIRIM BİTİRDİ ETKİLİ OLDU
Şimdi görüyorum ki, acilen başlamamız gerek.. "90 Dakika'yı Aziz Yıldırım bitirdi" lafı, medyada bayağı etkili olmuş.. En önemli imzalar dahil, bir suskunluk, bir tıs..

Dün sabah Fenerbahçe ve Hakemler konusundaki yazımı bir daha okudum. "Acaba fazla sert mi kaçmışım" diye..

SERT OLMAK GEREK
Az bile yazmışım.. İtile kakıla, küfür, azar yiye yiye maçı yöneten ve bir tek kırmızı kart çıkaramayan bir hakem (Demeye dilim varmıyor) hatta göklere çıkarılmış.. Böylesine sinmiş, sindirilmiş bir medya içinde sesini duyurmanın yolu, sert olmak..

BAŞLAMAK GEREK
Aziz Yıldırım'ın kimseyi susturamayacağını, özellikle genç meslektaşlara göstermenin bir yolu bu.. Bir yolu da, 90 Dakika'ya bir an önce, bir yerde başlamak, Sevgili Haşmet.. Hadi kolları sıva.. Tatil yeter!..

Efsane 90 DAKİKA geri dönüyor haberi (Only the registered members can see the link)