PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MSN'de sorun yaşayanlar dikkat!

ayran
18-09-2009, 23:12
Only the registered members can see the link

Microsoft'un bir iletişim hizmeti olan Messenger'daki (MSN) yurt dışı kaynaklı bir arıza nedeniyle bazı kullanıcılar 2 gündür MSN iletişim kuramıyor

AA

AA muhabirinin, Microsoft Corporation-Türkiye firması yetkililerinden
aldığı bilgiye göre, bilgisayarlarında eski sürüm MSN programını kullanan çok
sayıda kişi, dün MSN kullanımında sorun yaşamaya başladı.

Ekranda beliren uyarı doğrultusunda MSN'nin yeni sürümünü yükleyen pek
çok kullanıcı, yine de MSN'yi aktif hale getiremedi. Vatandaşlar, Microsoft
Corporation-Türkiye firmasını arayarak yaşadıkları sorunu yetkililere iletiyor.

Firma yetkilileri, sorunun yurt dışı kaynaklı olduğunu, ilgili yerlere
arızanın bildirildiğini, kısa süre içinde sorunun giderileceğini tahmin
ettiklerini ifade etti.

orun0774
19-09-2009, 00:48
bende msn'nin yeni sürümünü yükledim.msn normal açılıyor,fakat e-postayı tıkladığım zaman
evvelden explorer tarayıcısıyla direk açılıyordu,şimdi mozillayla açılıyor ve direk beni ispanya'nın msn sayfasına yönlendiriyor.orda e-mail adresimi ve parolamı girdikten sonra e-postalarıma bakabiliyorum.nasıl düzeltebiliriz.bilen varsa yardım etsin lütfen.

HCakir
19-09-2009, 00:53
bende msn'nin yeni sürümünü yükledim.msn normal açılıyor,fakat e-postayı tıkladığım zaman
evvelden explorer tarayıcısıyla direk açılıyordu,şimdi mozillayla açılıyor ve direk beni ispanya'nın msn sayfasına yönlendiriyor.orda e-mail adresimi ve parolamı girdikten sonra e-postalarıma bakabiliyorum.nasıl düzeltebiliriz.bilen varsa yardım etsin lütfen.

Msn i kurarken bi mail programı var onuda seceerseniz o sorun ortadan kalkıyor yada en temizi Sign In (Only the registered members can see the link) dan girip bakmak :)

orun0774
19-09-2009, 01:00
Msn i kurarken bi mail programı var onuda seceerseniz o sorun ortadan kalkıyor yada en temizi Sign In (Only the registered members can see the link) dan girip bakmak :)

yeni messengerin tüm özelliklerini yükledim.sizin bahsettiğiniz hangi program h.cakir kardeşim

HCakir
19-09-2009, 01:05
yeni messengerin tüm özelliklerini yükledim.sizin bahsettiğiniz hangi program h.cakir kardeşim

Eger benim dedigim programı yüklemis olsaydınız mail sayısına bastıgınız zaman o programın direk calısması lazımdı..

Yüklenmemis olması yüksek bi ihtimal

orun0774
19-09-2009, 01:09
Eger benim dedigim programı yüklemis olsaydınız mail sayısına bastıgınız zaman o programın direk calısması lazımdı..

Yüklenmemis olması yüksek bi ihtimal

h.çakır kardeş o programın adı nedir,onuda yükleyeyim bi zahmet adını söylersen

ayran
19-09-2009, 01:26
h.çakır kardeş o programın adı nedir,onuda yükleyeyim bi zahmet adını söylersen

yüklediğin msn'yi kaldır ve bunu dene...çift tıklaman yeterli bir müdet
bekledikten sonra msn simgesi kendiliğinden masaüstü'ne gelir...ve tekrar e posta'ya gir kolay gelsin.:)

orun0774
19-09-2009, 01:32
yüklediğin msn'yi kaldır ve bunu dene...çift tıklaman yeterli bir müdet
bekledikten sonra msn simgesi kendiliğinden masaüstü'ne gelir...ve tekrar e posta'ya gir kolay gelsin.:)

teşekkürler ayran kardeş.

brindar62
25-09-2009, 01:01
paylaşımınız için sağolun ama buda kamerayı açmıyor acil cvp verirseniz sevinirim.."ses ve görüntü kurulumunu şuanda çalıştıramıyoruz" diye hata veriyor

ayran
25-09-2009, 13:22
paylaşımınız için sağolun ama buda kamerayı açmıyor acil cvp verirseniz sevinirim.."ses ve görüntü kurulumunu şuanda çalıştıramıyoruz" diye hata veriyor

ilk olarak bilgisayarı yeniden başlat.
ardından Başlat>Denetim masası>Program Ekle veya Kaldır
yüklediğin kamera programı kaldır ve tekrar kamera driver'i yükle.

ayrıca kamera markasını yazsan daha çok yardımcı oluruz
ses gelince
Gördüğün gibi ses çubukları yukarda

bu iki kutu boş kalacak..!

son olarak bilgisayarda tüm ses yazılımlarda sorun olmaması gerek...!

ve sorunsuz katılımsız kurulum Windows Live Messenger çoklu açma gayet güzel çalışırdurumda kolay gelsin.

UploadBox :: Downloading CRWLMsupersatforum.rar (Only the registered members can see the link)

gacvokem
25-09-2009, 13:37
konu çözülmüştür msn de sorun yasayanlara az sonraki anlatımım ilaç olacak :) iki gündür uğraşıyom yavvv

zfr_pal
30-09-2009, 22:10
konu çözülmüştür msn de sorun yasayanlara az sonraki anlatımım ilaç olacak :) iki gündür uğraşıyom yavvv

dostum anlattınmı bende de var aynı sorun surum yukseltme davası nedir caresi.

gacvokem
01-10-2009, 09:23
msn bölümünü incelersen orda anlattım linke tıkla aynen yap