PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zico'dan Alex atağı!

Esinti
19-09-2009, 15:15
Only the registered members can see the link

Olympiakos'un başına geçen Zico, eski öğrencisi Alex'i Fenerbahçe'den almak için harekete geçti.

Fenerbahçe'nin eski çalıştırıcısı Zico'dan büyük bir adım geliyor. Kısa süre önce adı Beşiktaşla geçen hatta Yunan basınına göre Beşiktaş'ın kapısından dönerek Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Beşiktaş'ı değil de Olympiakos’u tercih eden Zico, Alex'i de yeni takımına alacak.

Yunanistan’ın Kerdos gazetesi konuyla ilgili olarak verdiği haberde, Zico’nun Olympiakos’un başına gelmesinden sonra ilk büyük transferini Türkiye'den yapacağını ifade ederken, "Zico eski takımı Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex'i renklerine katarak ilk büyük transferini yapacak" dedi.

Brezilyalı hocanın, devre arasındaki transfer penceresinde Alex’i almak için çaba sarf edeceği aksi durumda ise sezon sonunu bekleyeceği belirtildi.

sercan188
19-09-2009, 15:34
cska daykende alıyodu eduyu falan alsaya şimdi

Esinti
19-09-2009, 15:38
cska daykende alıyodu eduyu falan alsaya şimdi

Her gittiği takımda fenerbahçeli oyuncularla anılıyor adı , ben inanmıyorum artık asparagas haberlerden biridir.

Pasilobus
19-09-2009, 15:44
alex futbolu fenerbahçede bırakır

sercan188
19-09-2009, 15:49
orası bilinmez alexin mevkisi gereği koşması lazım peki 30yaşını geçince nası koşcak devir artık hızlı futbol yürüyene forma vermiyolar

**oğuzhan**
19-09-2009, 17:24
alex burdan iyi ciflik bulamaz