PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Msn Açıldıktan 10 sn sonra kapanıyor !!!!

swerrt
19-09-2009, 20:45
arkadaslar msn e bır haller oldu
acıyorum 10 sn surmuyo kapanıyo
netten arastırıp denılenlerı yaptım
(kaldırıp tekrardan kurdum-msn plus u kaldırdım-bazı sıtelerde bu sorunla
ilgili programlar vardı onlarıda ındırıp kurdum)
ne yaptıysam olmadı
bana yardım edebılecek bırılerı varmı ????:49:

ayran
19-09-2009, 20:55
Only the registered members can see the link

Verdiğim msn kullan sorun biter kolay gelsin.

swerrt
19-09-2009, 21:08
tesekkurler
ısımı gordu

ayran
19-09-2009, 21:13
Rica ederim.

Hakan48
10-11-2009, 11:37
arkadaşlar benim de yukarıdaki soruna benzer bir sorunum var. bende açtıktan kısa bir süre sonra bu 5 dk veya 10 dk sonra kendiliğinden kapanıyor ve 30 sn sonra tekrar kendiliğinden açılıyor. benim 2 tane msn adresim var çoklu açılım ile her ikisini de aynı pc de açıyor ve kullanıyordum. 3 gündür adreslerimden biri bu durumda diğerinde hiç bir sorun yok. msn yi silip tekrar yükledim, antivirüs olarak panda kullanıyorum onuda silip tekrar yükledim en son olarakta msn şifremi değiştirdim ama gene olmadı. başka ne yapabilirim???

Hakan48
10-11-2009, 21:32
arkadaşlar benim de yukarıdaki soruna benzer bir sorunum var. bende açtıktan kısa bir süre sonra bu 5 dk veya 10 dk sonra kendiliğinden kapanıyor ve 30 sn sonra tekrar kendiliğinden açılıyor. benim 2 tane msn adresim var çoklu açılım ile her ikisini de aynı pc de açıyor ve kullanıyordum. 3 gündür adreslerimden biri bu durumda diğerinde hiç bir sorun yok. msn yi silip tekrar yükledim, antivirüs olarak panda kullanıyorum onuda silip tekrar yükledim en son olarakta msn şifremi değiştirdim ama gene olmadı. başka ne yapabilirim???

benim sorunuma yardımcı olacak kimse yokmu?

Hakan48
12-11-2009, 12:56

benim sorunum halaa devam ediyor. lütfen bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirmi???

MUTAF
12-11-2009, 13:46
bence en iyi yöntem format atmak olacaktır. msn plus - msn discowery kaldırmanıza rağmen devam ediyorsa problem, basın formatı.

Hakan48
12-11-2009, 14:11
hayır kaldırmadım. msn plus ı kaldırdım ama tekrar yükledim. discowery hiç kaldırmadım.

Hikmet™
12-11-2009, 14:18
basri abimin dediği gibi basssss formatı gitsin

OLDSMAN
12-11-2009, 14:48

Tabi ya ne kadar kolay çözüm buluyorsunuz,bas formatı gitsin işe en baştan başla,bence daha zor olanı yapıyorsunuz

Öncelikle MSN sistemden kaldır varsa eklenti olarak kullandığınız discovery tarzı ne varsa sistemi temizlemek için CCLEANER yada ADVANCED SYSTEMCARE tarzı bir programla REGEDİT kayıtlarına kadar temizleyin bu programların içinde önerim ADVANCED SYSTEMCARE olacak bu programda işini bitirince C:PROGRAM FILES ve kullanıcı dosyalarınızı kontrol ediniz içinde MSN ile ilgili bir dosya yada içerik kalmış mı eğer varsa mutlaka silin MSN elinizde bulunan EXE ile kurmayın hotmail sitesine gidin son sürüm olanı kurun

Essentials: System requirements - Windows Live (Only the registered members can see the link)
Windows Live Essentials şunları gerektirir:

İşletim sistemi: Windows XP Service Pack 2 (yalnızca 32 bit sürümü), Windows Vista (32 bit veya 64 bit sürümü) Windows 7 (32 bit veya 64 bit sürümü) veya Windows Server 2008.
Not
Windows Live Movie Maker ve Windows Live Fotoğraf Galerisi'nin slayt gösterisi özelliği Windows XP'de desteklenmemektedir.
İşlemci: Windows 7 veya Windows Vista için 1 GHz veya üstü; Windows XP için 800 MHz veya üstü.
Bellek: Windows 7 veya Windows Vista için 512 MB RAM; Windows XP için 128 MB RAM (256 MB veya üstü önerilir).
Çözünürlük: En az 1024 x 768
Internet bağlantısı: Internet işlevleri çevirmeli veya geniş bant Internet erişimi (ayrıca sağlanır) gerektirir. Yerel veya uzak mesafe ücretleri uygulanabilir.
Tarayıcı: Windows Live Toolbar, Microsoft Internet Explorer 6, Internet Explorer 7 veya Internet Explorer 8'i gerektirir.

OLDSMAN
12-11-2009, 15:00

Tabi ya ne kadar kolay çözüm buluyorsunuz,bas formatı gitsin işe en baştan başla,bence daha zor olanı yapıyorsunuz

Öncelikle MSN sistemden kaldır varsa eklenti olarak kullandığınız discovery tarzı ne varsa sistemi temizlemek için CCLEANER yada ADVANCED SYSTEMCARE tarzı bir programla REGEDİT kayıtlarına kadar temizleyin bu programların içinde önerim ADVANCED SYSTEMCARE olacak bu programda işini bitirince C:PROGRAM FILES ve kullanıcı dosyalarınızı kontrol ediniz içinde MSN ile ilgili bir dosya yada içerik kalmış mı eğer varsa mutlaka silin MSN elinizde bulunan EXE ile kurmayın hotmail sitesine gidin son sürüm olanı kurun

Essentials: System requirements - Windows Live (Only the registered members can see the link)
Windows Live Essentials şunları gerektirir:

İşletim sistemi: Windows XP Service Pack 2 (yalnızca 32 bit sürümü), Windows Vista (32 bit veya 64 bit sürümü) Windows 7 (32 bit veya 64 bit sürümü) veya Windows Server 2008.
Not
Windows Live Movie Maker ve Windows Live Fotoğraf Galerisi'nin slayt gösterisi özelliği Windows XP'de desteklenmemektedir.
İşlemci: Windows 7 veya Windows Vista için 1 GHz veya üstü; Windows XP için 800 MHz veya üstü.
Bellek: Windows 7 veya Windows Vista için 512 MB RAM; Windows XP için 128 MB RAM (256 MB veya üstü önerilir).
Çözünürlük: En az 1024 x 768
Internet bağlantısı: Internet işlevleri çevirmeli veya geniş bant Internet erişimi (ayrıca sağlanır) gerektirir. Yerel veya uzak mesafe ücretleri uygulanabilir.
Tarayıcı: Windows Live Toolbar, Microsoft Internet Explorer 6, Internet Explorer 7 veya Internet Explorer 8'i gerektirir.

Hakan48
12-11-2009, 15:41
öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. ben msn yi silerken o kadar detayına kaçmadan direk program ekle kaldırdan silmiştim. silmeden önce ve silidikten sonra panda ile tarattım. CCleaner ile de tarattım. sonra msn yi microsft un sayfasından indirip yeniden kurdum. olmadı. discowery kuruluydu onu silmeden yeni sürümünü buldum tekrar yükledim. sonra pc yi combofix ile tarattım. 15 dk oldu daha kapanmadı. inşallah olmuştur. eğer gene aynı şeyi yaparsa OLDSMAN ustam dediğin gibi pc de msn ile ilgili ne varsa hepsini silip tekrar deniyeceğim. sonucu bildiririm.

OLDSMAN
12-11-2009, 15:44
öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Ben msn yi silerken o kadar detayına kaçmadan direk program ekle kaldırdan silmiştim. Silmeden önce ve silidikten sonra panda ile tarattım. Ccleaner ile de tarattım. Sonra msn yi microsft un sayfasından indirip yeniden kurdum. Olmadı. Discowery kuruluydu onu silmeden yeni sürümünü buldum tekrar yükledim. Sonra pc yi combofix ile tarattım. 15 dk oldu daha kapanmadı. Inşallah olmuştur. Eğer gene aynı şeyi yaparsa oldsman ustam dediğin gibi pc de msn ile ilgili ne varsa hepsini silip tekrar deniyeceğim. Sonucu bildiririm.

:45: :45:

MUTAF
12-11-2009, 18:20

OLDSMAN, benim için en kolay yöntem bu olduğu için öyle dedim.
ama her msn hata verdiğindede format atmıyorum yani..:45:

OLDSMAN
12-11-2009, 19:52
OLDSMAN, benim için en kolay yöntem bu olduğu için öyle dedim.
ama her msn hata verdiğindede format atmıyorum yani..:45:

İşin dahada uzuyor,gereksiz yere zaman kaybediyorsun
Her işin bir çözüm yolu mutlaka vardır,biraz araştırma yapmak
yeter

:ranger:

Hakan48
14-11-2009, 01:10
dediğin gibi biraz araştırdıktan sonra sizler gibi ustalardan aldığımız yardımlarla mükemmel sonuçlar çıkıyor ortaya. ellerinize sağlık.:present: sorunum çözüldü. :yahoo::yahoo:

MUTAF
14-11-2009, 04:33
İşin dahada uzuyor,gereksiz yere zaman kaybediyorsun
Her işin bir çözüm yolu mutlaka vardır,biraz araştırma yapmak
yeter

:ranger:

% 98 Haklısın, Katılıyorum

%2 sadece 25 dkmı alıyorum bütün bu kargaşanın hepsi.Çayımı içerken bitiyor bütün telaş.

AMA
Sonuç olarak tertemiz bir sonuca varıyorum.
Kİ - arkadaşın yapması gereken tabiki daha kestirme yöntem olan OLDSMAN hocanın yöntemi...

OLDSMAN
14-11-2009, 23:07
% 98 Haklısın, Katılıyorum

%2 sadece 25 dkmı alıyorum bütün bu kargaşanın hepsi.Çayımı içerken bitiyor bütün telaş.

AMA
Sonuç olarak tertemiz bir sonuca varıyorum.
Kİ - arkadaşın yapması gereken tabiki daha kestirme yöntem olan OLDSMAN hocanın yöntemi...

Benim izlediğim yöntem her zaman budur 1 tane program için
bütün ayarlarımı bozamam ayrıca böyle yapınca her çözüm
zamanla sende bilgi birikimi olarak kalıyor ve ileride çok
yardımları dokunuyor,tabi sana öyle kolay geliyorsa tabiki
tercih sizindir,illada benim yaptığımı yapın demiyorum

:ranger::smiles24:

ayran
15-11-2009, 00:35
bilgi çok değerli....herkes hack_ed olsaydı daha neler olur...:bowl::irvine::diespam::diespam::painkiller: