PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Expert EWM-01 Modem sürücüsü ve kullanma kılavuz

ayran
19-09-2009, 23:06
Exper EWM-01 Tek portlu Kablosuz ADSL Modem

Only the registered members can see the link

Güvenlik duvarı ile güçlendirilmiş ADSL modem
ADSL Modem, Router, Güvenlik Duvarı, 1 Ethernet Portu, 54 Mbps Kablosuz Erişim Noktası
Exper EWM-01ADSL Modemile evinizde veya işyerinizde ADSL hattınızdan İnternete erişebilir ve kablosuz yerel ağınızı kurarak ADSL erişiminizi bilgisayarlarınıza paylaştırabilirsiniz.

Exper EWM-01 ADSL modem, dış mekanlarda 400 metre, iç mekanlarda 100 metre menzilinde kablosuz iletişim sunar. Ethernet portu ile dilerseniz kablolu olarak da kullanabileceğiniz EWM-01 ADSL modem, güvenlik duvarı özelliği ile gelişmiş İnternet güvenliği sağlar. Desteklediği WEP, WPA ve WPA2 şifreleme protokolleri ile kablosuz İnternet bağlantınızın her zaman tam güvenlikli olduğundan emin olursunuz.

Exper EWM-01 ADSL modem ile İnternete bağlanmak için Kolay Kurulum CD'sini bilgisayarınıza takmanız ve sadece ADSL abonelik bilgilerinizi girmeniz yeterli. Kolay Kurulum CD'siyle birlikte bilgisayarınıza kurulan Exper Kolay Kurulum Programı EWM-01'in ADSL ve kablosuz güvenlik ayarlarını yapar.

EWM-01 ADSL modeme girdiğiniz kablosuz şifreyi bilgisayarınıza otomatik olarak girer. Bu sayede kablosuz ağınızı otomatik olarak şifrelemiş ve bilgisayarınıza gerekli olan ayarlamaları yapmış olursunuz.

ADSL modeminizin kendi iç yazılımında (firmware) bir güncelleme olduğunda Yazılım Güncelleme Programı sizi bilgilendirir ve istemeniz halinde otomatik olarak günceller. ADSL modeminizi her zaman en güncel yazılımı (firmware) ile kullanmak, ADSL modeminizden yüksek performans almak ve en yeni teknolojilerden yararlanabilmek için gereklidir.

Direk linkler:

Exper EWM 01 KKP.rar (ftp://ftp.exper.net.tr/SURUCULER/Exper_Modem/Exper_EWM01/Exper%20EWM%2001%20KKP.rar)

Exper EWM-01 Firmware.rar (ftp://ftp.exper.net.tr/SURUCULER/Exper_Modem/Exper_EWM01/Ewm_Firewall.rar)

alternatif link:
Expert EWM-01 Modem sürücüsü+Ewm_Firewall+kullanma kılavuz.

Only the registered members can see the link

Exper EWM-01 Kablosuz ADSL Modem Kurulum Kılavuzu indirmek için tıklayın. (Only the registered members can see the link)(pdf formatında)

digibum
22-12-2009, 22:48
arkadasım sırf sana tesekkür etmek icin üye oldum, exper'in kendi sitesinde bile bu driver indirilemiyor server sorunu sanırsam. senin download linkini vermen süper olmuş. takriben yarım saattir cogu yerde aradım ama bulamamıstım ilgine cok tesekkür eder, iyi aksamlar dilerim. sorunsuz indirdim ve kurdum emeğine sağlık...

ayran
23-12-2009, 22:46
Rica ederim memnun olduğunuza sevindim.

raket
02-06-2010, 00:22
fabrika çıkış yazılımı lazım arkadaşlar ttnet harici adsl bağlantısı yapmak için firmware lazım

barba
19-07-2012, 00:18
bende tşkr etmek isterdim ama malesef Exper EWM-01 Firmware.rar link ölü kkp bende var ve sürücü güncelleme de yapmıyor aslın da experi eve sokmayacan en doğrusu bu .