PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cabbari'den son Haberler

muzo
01-05-2006, 17:52
Arkadaşlar son zamanlarda cabbariyi dükkanda göremiyordum bu gün tesadüfen elinde bir süpürge ve temizlik malzemeleri ilehızla eve doğru giderken gördüm cabbariyi yav nerelerdesin gözükmüyosun nolsunbe abi evde temizlik birtürlü bitmiyor oyüzden yoktum baya yoğunum dedi eve bi hışımla eve doğru gitti.
Arkadaşlar ben size bir şey diyeyimmi evlenmeden bu böyle olursa evlendikten sonra na mümkün bu cabbariyi göremeyiz.Saygılar.

TARANTİNO
01-05-2006, 17:58
Vay Cabbari vay...Yok şöyle kazağım yok böyle osmanlıyım falan diyordu...ehhh elin kızı işte adamın gözünün yaşına bakmaz...Bir fotoğrafını çekip koyun şuraya...herkes görsün...mintax la canım mintax la...ha ha ha...

Mehmet Kaynaklı
01-05-2006, 18:00
Arkadaşlar son zamanlarda cabbariyi dükkanda göremiyordum bu gün tesadüfen elinde bir süpürge ve temizlik malzemeleri ilehızla eve doğru giderken gördüm cabbariyi yav nerelerdesin gözükmüyosun nolsunbe abi evde temizlik birtürlü bitmiyor oyüzden yoktum baya yoğunum dedi eve bi hışımla eve doğru gitti.
Arkadaşlar ben size bir şey diyeyimmi evlenmeden bu böyle olursa evlendikten sonra na mümkün bu cabbariyi göremeyiz.Saygılar.

yok be abi sen cabbariyi bilmessin onun planı köprüyü geçinceyekadardır :puah: :puah:

muzo
01-05-2006, 18:01
Vay Cabbari vay...Yok şöyle kazağım yok böyle osmanlıyım falan diyordu...ehhh elin kızı işte adamın gözünün yaşına bakmaz...Bir fotoğrafını çekip koyun şuraya...herkes görsün...mintax la canım mintax la...ha ha ha...

Bakmayın siz onun öyle konuştuğuna hanımı bırakın bir şey demeyi şöyle bir sert baksın cabbari aynen iptal.
hiç merak etmeyin yakında fotoğraflarını da yayınlarım Saygılar

muzo
01-05-2006, 18:02
yok be abi sen cabbariyi bilmessin onun planı köprüyü geçinceyekadardır :puah: :puah:
ama o köprü baya uzuna benziyor biraz zor geçer:puah: :puah:

COEMAR
02-05-2006, 02:10
dostum sana katılıyorum geçen gün banada denk geldi oturuyoruz telefon çaldı adam hazırola geçti ne oldu demeye kalmadı anladım komutan arıyormuş adamın hali ne olacak bende bilmiyorum acıyorum adama yaw banada sizin dediğiniz gibi şöyle kazağım böyle kazağım diyordu adam daha süveter olamamış. :smiles10 Valla ne diyelim Allah yardımcısı olsun yenge merdaneyi hazırlamış galiba :10_1_117 :puah: :puah: :puah:

Mehmet Kaynaklı
02-05-2006, 10:49

ee olacak o kadar gülü seven dikenine katlanır :sunglasses2:

CABBARİ
02-05-2006, 17:07
önemli açıklama!!!
bu tarz haberlerle sevgili uyelerin akıllarını karıştıran bazı arkadaşları buradan esefle kınıyorum..
muzo denilen adamın bazı durumlarını bana anlattırmayın bütün dünyaya reklam etmek istemiyorum..
selametle..

TARANTİNO
02-05-2006, 17:11
Sevgili cabbari "muzo denilen adamın bazı durumlarını bana anlattırmayın" diyorsunuz bu bazııı durumları sevgili üyelerimizinde bilmesi gerekir...önemli açıklamalar bekliyoruz...:)

muzo
02-05-2006, 17:46
önemli açıklama!!!
bu tarz haberlerle sevgili uyelerin akıllarını karıştıran bazı arkadaşları buradan esefle kınıyorum..
muzo denilen adamın bazı durumlarını bana anlattırmayın bütün dünyaya reklam etmek istemiyorum..
selametle..
anlat kardeş bizim kimseden korkumuz yokki ayrıca biz senin gibi hanımdan ödümüz sıtmazki :puah: :puah: :puah:

COEMAR
03-05-2006, 00:58
anlat kardeş bizim kimseden korkumuz yokki ayrıca biz senin gibi hanımdan ödümüz sıtmazki :puah: :puah: :puah:
muzo kardeş ben de biliyorum ne olduğunu adamı anlatmaya gerek yok aynen san katılıyorum saygılar o kendini düşünsün evlenince göreceğiz bakalım halini :puah: :Smiletabar