PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : forum amaçları değişmişmi?

hamdi6745
28-09-2009, 14:33
arkadaşlar eskiden foruma elektronikle ilgili bir soru yazıldığında cevap yazılırdı bakıyorum forumumuzda elektronikten uzaklaşıyor belki onlarada gerek var am asıl amaç bilgi paylaşımı ve yardımlaşma olduğunu sanıyordum gereksiz konulara cevap veriliyor ama elektronikle ilgili sorunlara kimse cevap vermiyor supersatforum içeriği değiştiyse bilelim sorunlarımızı yazmayalım başka forumlarda arayalım cevaplarımızı saygılar
.:49:

veyselbakan
28-09-2009, 15:15
soru neydi acaba?:)

veyselbakan
28-09-2009, 15:16
eğer elimizden gelen bir şey ise seve seve yardım ederim

Admin
28-09-2009, 18:30
Forumun amacı degişmedide şu oldu uydu forum siteleri yeni yazılımlar cıkmayınca yeni kodlar gelmeyince çöküşe geçti tum siteler için diyorum bizde dahil bir sekilde bazı seylerin cıkması beklenemez ki bizde zaten yenilikçi forumuz zamana ayak uydurduk diyebiliriz(Yeni bölümler actık) online ve uye sayısında azalma olmadı hatta fazla uye gelmeye başladı sadece bir katagoride gitmek yanlış oluyor

Ayrıca soru sormamamışsınız içinizdeki düşünen daha sistem cıkmadı :)

yargıç_1
28-09-2009, 18:38
Slm arkadaşlar vestel 11ak16a-2 tv var elimde açılmıyor

önde kırmızı led yanıyor fakat açılmıyor
150 volt çıkmıyor fakat hafıza kartını çıkararınca 150volt geliyor fakat yüksek voltaj yine yok yardımcı olursanız sevinirim sorun nedir bilgisi olan varmı.şimdiden teşekür ederim.

Sanırım arkadaşın sorunu bundan ibaret

yargıç_1
28-09-2009, 18:48
ayrıca konu vestel tamir bölmüne açmışınız uygun bölüme taşınmıştır