PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell Hac ve Umre Suudi Arabistan Paketleri

Simba
14-10-2009, 22:19
Turkcell Hac ve Umre Suudi Arabistan Paketleri
Faturalı Hatlar; tüm vergiler dahil 40 TL‘ye ayda 60 dakika arayıp, 60 dakika aranın.

Hazır Kartlılar; 250 kontöre 50 dakika konuşun.
PAKET yazın 5088‘e gönderin Suudi Arabistan’da çok avantajlı fiyatlarla konuşmaya başlayın.
Suudi Arabistan Paketleriyle sevdiklerinize bağlanmak artık çok daha avantajlı.
Hac ve Umre ziyaretlerinizde de tüm sevdiklerinizle rahat rahat konuşabileceksiniz.
Ücretlendirme
Paketi satın almak için PAKET yazıp 5088‘e sms atan;
Tüm bireysel faturalı hatlar tüm vergiler dahil 40TL‘ye Suudi Arabistan’dan; 60 dakika arama yapıp ve 60 dakika aranabiliyorlar.
Tüm bireysel Hazır Kartlılar; 250 kontöre 50 dakika doya doya konuşabiliyorlar.
Ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için 60 saniye, Hazır Kartlılar için 6 saniye‘dir.
Suudi Arabistan Paket’lerinden tüm bireysel faturalı ve Hazır Kartlı hat sahibi müşterilerimiz faydalanabilirler.
Paket satın alındığında aktiflenir ve aktiflendiğinde sms ile bilgi verilir.
Detaylar
Ücretler:
Paket ücretlerine tüm vergiler (KDV ve ÖİV) dahildir.
Geçerlilik Süresi:
Paketler 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Kullanılmayan dakikalar iptal olur.
Paketlerin bitmesi durumunda abone Turkcell (Only the registered members can see the link) Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
Satın alınma kanalları:
Paketleri yurtiçinde ve yurtdışında Online İşlem’den, 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri‘nden, Turkcell Extra‘lardan veya SMS ile satın alabilirsiniz.
Sık Sorulanlar
Paket nasıl satın alınabilir?
Suudi Arabistan Paketleri Web’den, Call Center’dan, Turkcell Extra‘lardan ve SMS ile satın alınabilir. SMS ile satın almak için PAKET yazıp 5088‘e gönderilmelidir.
Aynı ayda birden fazla paket satın alınabiliyor mu?
Faturalı hatlar 30 gün içinde sadece bir paket alabilirler.
Hazır Kartlılar birden fazla paket alabilirler.
Hangi ülkeler aranabilir?
Faturalı hatlar Suudi Arabistan’dan tüm yönleri arayabilirler.
Hazır Kartlılar Suudi Arabistan’dan Türkiye ve Suudi Arabistan yönünü arayabilirler.
Ücretlendirme Periyodu nedir?
Faturalı hatlar için 60 saniye, Hazır Kartlılar için 6 saniye‘dir.
Paket üyeliği ne zaman devreye girer?
Paket satın alındığı anda aktif olur.

CABBARİ
15-10-2009, 22:25
hemen pederi arayayım:)

pencere77
15-10-2009, 23:07
bugun gazdetede okumuştum.fiyat uygun bence...

nureddin00
16-10-2009, 01:13
bu genede kazık benim gibi yapın smslisto voip hesap açtırın dakikasını 20 kuruşa suudiyi arayın ben öyle yapıyorum cam gibi ses var tüm sabit tellerde bedava

CABBARİ
20-10-2009, 13:40
bu genede kazık benim gibi yapın smslisto voip hesap açtırın dakikasını 20 kuruşa suudiyi arayın ben öyle yapıyorum cam gibi ses var tüm sabit tellerde bedava

o sistem nasıl işliyor biraz bilgi versen?

nureddin00
22-10-2009, 22:31
Only the registered members can see the link***forum.com/satforum/showthread.php?p=3911108&posted=1#post3911108 burda ayrıntılı bilgi var cabbari
voip mesela ben smslisto kullanıyorum 5 euro yatırıyorum yani 12 tl 1 saat cepleri arayabiliyorsun her hafta 200 dakika yurtici 100 dakika yurtdışı sabit telleri bedava kullanıyorsun 1 buçuk ay süren var ister sanal kartla yatır ister ptt banktan posta çeki ile parayı yatırıyorsun ilgisayardan konuşuyorsun ses kalitesi telefondan farkı yok gibi

rubella
23-10-2009, 21:19
Arkadaşalar turkcelli boşverin benim annemle babam hacda arabistanın cep tel hattından kart aldılar bedeva denecek fiyatlara türkiyeyi aradılar