PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FİFA bunuda yaptı

zekı62
15-10-2009, 10:04
Fifa hiçbir yerde karışmayan fifa bizim siyasete el attı ve bizim kilerde yedi:mad2:

FIFA Delegesi’nin uyarısı sonrasında Bursa Valiliği’nin aldığı “Türk ve Ermenistan bayrakları dışında başka bayrak stada sokulmayacak” yasağına karşın, bir gurubun gizlice tribünlere sokup maç sırasında açtığı Azerbaycan bayrağı başımıza iş açacak.

Only the registered members can see the link

FIFA Delegesi Thomas Weyhing’ın raporuna yazdığı bu gelişme yüzünden Türkiye’ye ceza gelmesi sözkonusu. Türkiye, İsviçre olaylarından sabıkalı olduğu için de bu cezanın 1 maç saha kapatma olması muhtemel.

toycan
15-10-2009, 10:26
vay benim memleketim vay benim insanım benim memleketimin bütün kaleleri kuşatılmış bütün dersanelerine girilmiş hepimiz ermeni oluvermişik ermenistandaki maçta bir türk bayrağı varmıydı ama türkiyede tam tersi bayrağını atanı unut türkiyem hatta küfür de edbilirsin sonra gel benseni avrupa birliğine almayı düşünücem yazıklar olsun satılmışlar bugün benim değerlerime küfreden yarın senin değerlerini ne yapar düşün güzel insanım düşün sen onlara göre islamsın karşısın o ceza birmaçlık gelmezse neyse

zekı62
15-10-2009, 10:40
Çakma seyirci toplayan Federasyon tayfasına * Teksaslılar*
güzel cevep verdi.
* Bir ara cüzdandaki kimlikler ortaya çıktı. Seyirci elindeki nüfus cüzdanlarını sallayarak "Türkiye" diye Atatürk Stadı tribünlerini inletti.

* Bilet bulamadıkları için stata giremeyen futbolsever de unutulmadı. "Ermeni içeride, Bursa dışarıda" diye Federasyon aleyhine tezahürat yapıldı.

----Yiğidi öldür, hakkını yeme" demişler. Bursa'da yabancı basının dibini düşüren bir tezahürat vardı. Seyirci, bir dakika bile susmadı. Birkaç kötü tezahürat dışında hiçbir sorun çıkmadı. Taraftar tek kelimeyle muhteşemdi. Atkı ve bayrak şov görülmeğe değerdi

hayaliisim
15-10-2009, 11:40
Bu yasak fifa'nın değil bizim dışa bağımlı yöneticilerimizin iş güzarlığıdır.

alperen
15-10-2009, 13:31
o fifanın değil azerbaycanı küstürüp ermenilere yalakalık yapanların suçu