PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dreamox 500 kanal yükleme başarısız oluyor...

xxxgoker
22-10-2009, 23:24
Dreamox 500 kanal yükleme başarısız oluyor...
Dreamboxedit ve ftp yoluyla kanal listesini yüklüyorum ... herşey yolunda görünüyor yükleme başarılı oluyor fakat cihazı yeniden çalııştırdığımda eski kanal listesinin hala buketleriyle birlikte aktif olduğunu görüyorum...kaç kez yaptıım ama bir türlü değişmiyor...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

cetindeniz
22-10-2009, 23:49
Cihazını fabrika ayarına getir yeniden yüklet alacaktır kulandığın server bilgilerin varsa cihazdan kopyala ardında bilgileri yedinden yükletirsin

rene_gade
22-10-2009, 23:49
KANALLARI dreamboxa tekrar yukle diye kısımdan tekrar yolla

Volkan
23-10-2009, 00:36
cihazın hazfıza durumu ne durumda. gereksız kurduğunuz pugıns -cam-skınsler nedeı hazfıza dolu ise flaşa yazmayabilir.

xxxgoker
23-10-2009, 00:42
yazdıklarınızı tekrar tekrar denedim ... üstelik hafıza durumuda %50 civarında dolu... şu dikkatimi çekti...blue panel deki addons-gemini serverden kanal listelerini indirip kurarken bilgisayardan gelenleri bir türlü kurmuyor...şaşırdım kaldım

Volkan
23-10-2009, 01:23
yazdıklarınızı tekrar tekrar denedim ... üstelik hafıza durumuda %50 civarında dolu... şu dikkatimi çekti...blue panel deki addons-gemini serverden kanal listelerini indirip kurarken bilgisayardan gelenleri bir türlü kurmuyor...şaşırdım kaldım

%50 hafıza durumu garip siz hiç bir şekilde emu server falan kullanmıyorsunuz galiba.birde dream editte kanal listesini açıptamı yoksa direk dream edit açıp sonra ordaki FTP ye tıklayıp dosyayı seçipmi gönderiyorsunuz eğer böle yapıyorsunuz da olmayabilir. İlk önce dream editi açın sonra sol üst köşeden AC tan kanal listesini açın sonra FTP ye tıklayıp gönderın. Sonra cihazı fişten cekin ve tekrar takın.

xxxgoker
23-10-2009, 01:50
%50 hafıza durumu garip siz hiç bir şekilde emu server falan kullanmıyorsunuz galiba.birde dream editte kanal listesini açıptamı yoksa direk dream edit açıp sonra ordaki FTP ye tıklayıp dosyayı seçipmi gönderiyorsunuz eğer böle yapıyorsunuz da olmayabilir. İlk önce dream editi açın sonra sol üst köşeden AC tan kanal listesini açın sonra FTP ye tıklayıp gönderın. Sonra cihazı fişten cekin ve tekrar takın.

server kullanıyom tabii ki...dediğiniz gibi dreameditte dosyayı açıp sonra ftp ile cihaza gönderiyorum ip ler falan hepsi tamam...yanlız yüklemeden sonra cihazı reboot ediyordum birde fişten çekip tekrar takayım...pek farklı olacağını sanmıyorum ama deneyeceğim...

cosby
24-10-2009, 18:19
Dreamox 500 kanal yükleme başarısız oluyor...
Dreamboxedit ve ftp yoluyla kanal listesini yüklüyorum ... herşey yolunda görünüyor yükleme başarılı oluyor fakat cihazı yeniden çalııştırdığımda eski kanal listesinin hala buketleriyle birlikte aktif olduğunu görüyorum...kaç kez yaptıım ama bir türlü değişmiyor...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
önce kanal listesini gönder sonrada sğ üst köşedeki Reload settings e tıkla.açmaya kapamaya gerek yok.listen yüklenir.