PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gs ve Fb Avrupa Maçları İctimai TV'de

Baldemir
30-10-2009, 00:53
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Galatasaray Ve Fenerbahçen'in Uefa Avrupa Liginde oynayacagı maçlar

Azeri kanalı İctimai TV'de... İctimai TV yayın akışında yer vermiş.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

İçtimai Tv (Itv) kanalına Turksat 3A üzerinden 11554 / H / 2916 frekansından ulaşabilirsiniz.

Ictimai TV BİSS

001FFF 00: 12 12 12 12 12 12 12 12

Ictimai TV netten izle: İctimai TV izle, İctimai TV seyret, İctimai TV canlı yayın, İctimai TV internetten izle (Only the registered members can see the link)

Ictimai TV yayın akışı: İctimai Televiziya v? Radio Yayımları Şirk?ti - H?ft?lik proqram (Only the registered members can see the link)

huliki
30-10-2009, 11:30
güzel haber teşekkurler

pasa1905
30-10-2009, 12:33
teşekkürler güzel haber eline sağlık

seyyidemin
30-10-2009, 14:52
teşekkürler gardaş

xp_n3r00
30-10-2009, 22:50
maç sırasında yerel yayına geçiyorlar diye biliyorum

Baldemir
30-10-2009, 23:10
maç sırasında yerel yayına geçiyorlar diye biliyorum

Bir öncesi oynanan, Galatasaray - Dinamo Bükreş ve St.Bükreş - Fenerbahçe maçlarını, çok güzel bir şekilde izlemiştik...:)

Yine aynı şekilde olur diye düşünüyorum.:45:

Baldemir
30-10-2009, 23:17
Bu arada, Fenerbahçe-Steaua Bucharest maçını, Türkiyeden Star Tv verecek sanırım şifreli olacak.

kaynak:D-Smart - Spor (Only the registered members can see the link)

Baldemir
30-10-2009, 23:36

Pro tv de veriyor her iki maçıda.

ProTV - Program (Only the registered members can see the link)

cilginizmirli
02-11-2009, 17:58
Malumunuz D-Smart üyelerine Galatasaray ın maçını Euro futbol kanalında izletecek.Biz futbolseverler ise güzel bir kanal bulduk.İçtimai Tv güzel bir azerbaycan kanalı.5 Kasımda hem galatasaray hemde fenerbahçenin maçlarını yayınlayacak.Tabi ki yayıncı kuruluşa saygı gösterir bir şekilde şifreleyecek.Bu kanalın ***leri forumumuzda mevcut.Uydu cihazınıza göre yükleyip izleyebilirsiniz.Herkese iyi seyirler.5 Noyabr kısmında yazmaktadır. Kaynak İctimai Televiziya v? Radio Yayımları Şirk?ti - H?ft?lik proqram (Only the registered members can see the link)

Baldemir
02-11-2009, 21:39
Malumunuz D-Smart üyelerine Galatasaray ın maçını Euro futbol kanalında izletecek.Biz futbolseverler ise güzel bir kanal bulduk.İçtimai Tv güzel bir azerbaycan kanalı.5 Kasımda hem galatasaray hemde fenerbahçenin maçlarını yayınlayacak.Tabi ki yayıncı kuruluşa saygı gösterir bir şekilde şifreleyecek.Bu kanalın ***leri forumumuzda mevcut.Uydu cihazınıza göre yükleyip izleyebilirsiniz.Herkese iyi seyirler.5 Noyabr kısmında yazmaktadır. Kaynak İctimai Televiziya v? Radio Yayımları Şirk?ti - H?ft?lik proqram (Only the registered members can see the link)

Arkadaşım, araştırmadan konu açmayınız konu aşagıdaki linkte daha önce açıldı.

Only the registered members can see the link

ınka
02-11-2009, 21:47
teşekkürler

f47xfenerli
03-11-2009, 03:15
umarım gene geçen maçlar gibi koca bir ds logosu görmeyiz

cilginizmirli
03-11-2009, 10:28
Arkadaşım, araştırmadan konu açmayınız konu aşagıdaki linkte daha önce açıldı.

Only the registered members can see the link

Ben araştırmadan konu açmam.Konuyu açtığım tarih ve saate bakarsanız anlayabilirsiniz.02 Kasım Pazartesi akşam saat 16.50 de açtım bu konuyu.

dursun66
03-11-2009, 18:48
arkadaşlar itv,nin hotbirteki yayınını maç saatinde kesiyorlar yayın türksattan devam ediyor bilginize....