PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HepsiBurada.COM Yenilenmiş

Creed
03-11-2009, 00:26
Baya şok olmuş eski dizaynı cırtlak renklerdi ben begendim alışveriş yaptıgım tek online sitesi Hepsiburada.com : Akıllı Alışveriş : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi Hepsiburada.com'da (Only the registered members can see the link)

MUTAF
03-11-2009, 01:31
dün UFO ısıtıcı aldım hepsiburadadan. bugun siteye girdim. güzel olmuş. genel olarak tema değişik geldi bana. çok şey eskisi gibi.
ama iyi olmuş..

numbai
03-11-2009, 10:04
evet güzel olmuş..

pencere77
03-11-2009, 11:18
görselliği güzel olmuş...

CABBARİ
03-11-2009, 11:43
gecen ay kardeş,im tv siparişi verdi tam 45 gün oldu gelmedi artık dün siparişi iptal ettik o yuzden bana hepsiburada demeyin + dogan grubunun bir firması heran batak olabilir dikkatli olun
selametle

Editor
04-11-2009, 10:01
Türkiye'nin popüler alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada.com, bugünlerde tasarımında yaptığı değişikliklerle gündemde.

1998 yılında kurulan Hepsiburada.com (Only the registered members can see the link), ve Türkiye'nin popüler online alışveriş sitelerinden biri. Bugünlerde ise özellikle tasarımında birtakım değişiklikler yaşanıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapabilmemize olanak sağlayan firma, ilk olarak anasayfasını yeniledi. Eski tasarım ile karşılaştırdığımızda, sıfırdan tasarlanmış bir tasarım olmadığını, bir önceki tasarımın sadeleştirilmiş ve kullanım kolaylığı artırılmış olduğunu görüyoruz. Böylece hem eski kullanıcıların kafası karışmayacak, hem de yeni kullanıcılar daha gelişmiş bir tasarım görecek.

Only the registered members can see the link
Hepsiburada.com'dan gelen açıklama ise, değişimin sadece anasayfayla sınırlı kalmayacağını, iç sayfaların da sade ve daha gelişmiş tasarımlarla tanışacağını belirtti. Yeni anasayfa tasarımı ile, derli toplu bir görünüme kavuşan Hepsiburada.com, bu değişiklik ile birlikte online alışveriş pazarında, sahip olduğu pazar payını artırabilecek mi bekleyip göreceğiz.