PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook Farmville 0ynayanlar hayranları buraya!!

muhteşem
03-11-2009, 12:31
arkadaşlar bende resmen hastalık oldu bu oyun siz oynuyormusunuz?
ben 22 leveldeyim alıyom ekiyorum dikiyorum sanal olarak satıyorum deli birşey
yalnız şu ribon olayını daha tam çözemedim neye göre ribon veriyor?

tike®
03-11-2009, 14:26
level 21 :)

ufuk
03-11-2009, 16:02
bu oyunu gördüm ama hiç denemedim.facebook un hangi amaca hizmet ettiğini anlamış değilim bu nedenle facebook üyesi değilim...tek anladığım şey facebook bağımlılarının çok olması:),neden bu kadar facebook u sevdiklerini de anlamış değilim :)

CABBARİ
03-11-2009, 16:30
bende oynayanlardanım level 24
bu levelden sonra iş zorlaşıyopr haberiniz ola:)
komşu olmak istyeyen varsa özelden pm atın:)

kucer06
03-11-2009, 17:14
Arkadaşlar bu oyunun setup'u varmı ben bulamadım.

CABBARİ
03-11-2009, 18:17
Arkadaşlar bu oyunun setup'u varmı ben bulamadım.

sanmıyorum zegna diye bir şirket var onlar yapıyor

kucer06
03-11-2009, 18:33
Teşekkürler üstadım

CABBARİ
03-12-2009, 18:32
Only the registered members can see the link Farmville Oynayanlar Okusun !!!
Bilindiği üzere Farmville, Facebook üzerinden oynanan bir çiftçilik oyunu. Oyunu detaylıca anlatmayacağım. Zaten konuyu oynayanlar için açtım. O yüzden sadede geleyim hemen. Farmville ilk başlarda tık tık ekip biçme işleri kolay ve zevkli oluyor fakat tarla biraz büyümeye başlayınca o tıklama olayı eziyete dönüyor. İşte benden size güzel bir haber. Farmville Tools adlı program ile artık tek tuşla bütün tarlayı biçip, sürüp tekrar ekebileceksiniz. programı indirmek için Buraya tıklayın (Only the registered members can see the link) Program Trial yani süreli kullanım için yapılmış ve 2 kere çalışınca bir daha çalışmıyor ve satın almanızı istiyor. Malesef hiçbiryerde ***** yok. Ancak 1 saat programa ***** yapmaya çalışırken, programın kodlarında bir açık buldum. Programı 2 kez çalıştırdıktan sonra C: sürücüsüne girip tmp.tmp ve tmp2.tmp dosyalarını sildiğiniz de program tekrardan 2 kullanımlık açılıyor. Ve bunu sonsuza kadar bu şekilde devam ettirebilirsiniz. Farmville tarlanızı açın harvest tuşuna basın ve mouse imleci tarlanızın üzerindeyken kontrol tuşuna basın. Program sizin yerinize gördüğü bütün ürünleri otomatik olarak biçmeye başlayacak. Bazen göremediği birkaç yer oluyor onlarıda kendiniz seçersiniz. Ekrana sığmayan yerleri çekip tekrar harvest işlemini programa yaptırabilirsiniz. Biçtikten sonra sürme ve tekrar ekme işlemlerinide aynı şekilde yapabilirsiniz. Bittimi, hayır bitmedi; işin daha kolayına kaçacağız. bu kadar tarlayı aynı anda biçmeye başladık ama yine aynı yavaşlıkta biçiyor benim bilgisayarda işim var çok bekleyemem diyorsanız. Buraya Tıklayarak (Only the registered members can see the link) Cheat Engine programını indirin ve kurun. Program açılınca sol üst köşesindeki bilgisayar simgesine tıklayıp, çıkan listeden farmville oynadığınız internet tarayıcısını seçin ve Open (Aç) deyin. sonra sağ taraftaki kutucuklardan "Enable Speedhack" kutucuğunu işaretleyip alttan hızı seçin ve apply tuşuna basın. Bu olayı tarlayı tamamen biçmek için seçtikten sonra yapın çünkü seçerken hızlandırırsanız birçok yeri atlayabiliyor. Bu işlemi yapınca seçtiğiniz hıza göre tarlanızın 15-20 saniye içerisinde tamamının toplandığını göreceksiniz. Yani bu iki programla Farmville de 22x22 lik bir tarlayı biçme,sürme,ekme olayı 5 dakika falan sürüyor. Yukarıda anlattıklarım tamamen bana ait bilgilerdir, hiçbir yerden alıntı veya öğrenilme değildir. Buradan alıntı yapacak kişilere tek sözüm, birkaç yerini değiştirin bari her sitede aynı şeyleri görmekten bunalıma girmeyelim. İyi eğlenceler Only the registered members can see the link KRWLNG

Only the registered members can see the link

Not: Sürekli C: Sürücüsüne girip dosya silmek istemeyenler için Activator yaptım indirip kullanabilirler. Bu bir nevi ***** oldu. Bu dosyayı çalıştırdığınız zaman programın kullanım sınırı kalkıyor, sürekli bu programdan açabilirsiniz Farmville Tools uygulamasını.

Farmville Tools Activator İndir (Only the registered members can see the link)

mskoc
10-02-2010, 21:43
ben level 30 dayım. zor deil bence önemli olan ne ekiceğini bilmek :tongue:

uzi_ce
10-02-2010, 22:02
teşekkurler

CABBARİ
10-02-2010, 23:15
level 48:)

MUTAF
10-02-2010, 23:59
ben oynamıyorum ama şifremi bir arkadaşa verdim,
oda hergun giriyo biçiyo ekiyo :)

ben artık pcde oyun oynamayı sevmiyorum....
ama tarlam iyiymiş öyle diyorlar. :)

berbil
11-02-2010, 02:26
level49 dayım kareleri üst üste ektim bedeva benzin hilesiile hergün 3XP olandan ekiyorum 1,5 günde bir level atlıyorum, colin denilen altın öyle biriktiki alacak birşey bulamıyorum artık, sonuç sıkıldım bırakacağım

CABBARİ
11-02-2010, 11:05
dogru belli bir yerden sonra bayıyor

07SARAY
11-02-2010, 12:13
level 37

zfr_pal
11-02-2010, 12:35
bende hilesiz level 58..her hileyi duydumda bedava benzin hilesi nası onu duymadım..buda resmim..

Hikmet™
11-02-2010, 13:05
hiç girmem bile benim için cs 1.6 hemde ADMİNİM :D

CABBARİ
11-02-2010, 14:17
bende hilesiz level 58..her hileyi duydumda bedava benzin hilesi nası onu duymadım..buda resmim..

çok karışık değilmi bu tarla?

zfr_pal
11-02-2010, 14:33
24x24tarla ama ekecek yer yok mecbur hersey ust uste hayvanlarıda satmıyom sesinin acıyom dinliyom gurultuyu super oluyo.her dönemden bi şey vardır. daha yer olsa depodada malzeme var onları sergileyemedim..

CABBARİ
11-02-2010, 18:15
bu üstüste ekme hilesi ne onu anlayamadım?

osmann
11-02-2010, 18:20
36 olmalıyım...tam emin değilim...ama bayıyor ekmesi de biçmeside..birde "okadar çabaladım nasıl bırakıcam" deyip bırakamıyorsunda...sardık başımıza... :)
selametle...

muhteşem
13-02-2010, 17:00
internette hileler ile ilgili çok site var google amca size yardım eder:)

kemalapk
13-02-2010, 19:06
bende 41 . level deyim güzel prğm buldum artık o benim yerime her şeyi yapıyor hasatı ekme biçme hayvanlar ve agaç ları kendi hallediyo.yapmanız gereken sadece prğm dan oyuna giriyonuz işleri o kendi hallediyo .

Pasilobus
13-02-2010, 19:48
bende 41 . level deyim güzel prğm buldum artık o benim yerime her şeyi yapıyor hasatı ekme biçme hayvanlar ve agaç ları kendi hallediyo.yapmanız gereken sadece prğm dan oyuna giriyonuz işleri o kendi hallediyo .

link verirmisin bizde faidelensek

bango
13-02-2010, 22:05
Programı bizde görsekte uygulasak gerçekten iyi olurdu...

qirve
13-02-2010, 22:37
Emeği Gecenlere Tesekkurler

kemalapk
15-02-2010, 18:36
Buyrun arkadaşlar.link bu
DOWNLOAD | FarmHelper is a FREE FarmVille Bot, FaceBook, Flash Games (Only the registered members can see the link)

kemalapk
15-02-2010, 18:40
internet explorer da facebook'a login olurken oturumu açık tut'u işaretleyin) ve diğer bot gibi protokol bazlı çalışıyor, ve türkçe dil desteği olması da tercih sebebi:
Aşağıdaki adresten indirin:
DOWNLOAD | FarmHelper is a FREE FarmVille Bot, FaceBook, Flash Games (Only the registered members can see the link)
İlk çalıştırdığınızda dil seçimi çıkar, orada Turkish seçin.
ALINTIDIR...

linkci
26-02-2010, 14:48
bu programı kullanmadım

muhteşem
08-07-2010, 14:29
arkadaşlar artık baymaya başladı ben bıraktım seviye 70 iş bitmiş;:):)

köyer
08-07-2010, 15:34
BENDE OYNUYORDUM BIRAKTIM...COCUKLARIMADA BIRAKTIRDIM...tamamen insanları PC başına baglıyor ve bence bagları öldürüyor...orada gereksiz bir şekilde zaman geçirmektense burada faydalı bir tek konu açsak daha faydalı olur...

CABBARİ
08-07-2010, 15:47
BENDE OYNUYORDUM BIRAKTIM...COCUKLARIMADA BIRAKTIRDIM...tamamen insanları PC başına baglıyor ve bence bagları öldürüyor...orada gereksiz bir şekilde zaman geçirmektense burada faydalı bir tek konu açsak daha faydalı olur...

haklısın al bendende o kadar

JeLasco
04-09-2010, 02:44
Bence hoş bir oyun ve zaman geçirmek için güzel... ve bu oyunla ilgili sonunda bi program bLdum.. çok hzlı bir şekilde tarlanızı geliştiryorsunz ve birsüre ekstrası var.. kredi kartyla yklşk bi 15-16$ a aldım..ve arkadaşmdan aldım bu linki gvenli bir site! denemek isteyen varsa buyursn satın alabilirler ben gerçekten çok memnunum!

link: Farmville Secrets | Farmville Strategy | Farmville Guide (Only the registered members can see the link)

arnoldd75
11-02-2012, 01:29
Bende bir program yapmıştım, ekrandaki herşeyi otomatik olarak topluyor, örneğin yumurtalar olduğunda arka planda çalışan exe dosyası her saniye ekranı taradığı için yumurta görürse ekranda hemen topluyor, resmen bilgisayarı açık bırakıyorum gerisini program hallediyor, ben özellikle eski işyerindeki arkadaşlar için yapmıştım ve şu an %80 başarı ile çalışıyor, kendim oynasam o zaman dahada geliştirirdim.