PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Phılıps 107E5 Monitör arızası ACİLL

mecnun2007
15-11-2009, 12:45
Arkadaşlar monitörümün vga kablosu kasaya bağlandığı yerden arızalandı bende kablocudan vga kablosu alıp bir ucunu kesip ordan ekledim sorunu giderdim fakat şimdi de görüntüde hafif kayma var gözü çok yoruyor ve renklerin parlaklığı azaldı sanki bu kablonun ekli olmasından mı oluyor yoksa ben ekranın kasasınıda açmıstım açarken içerde biryerelere zarar mı verdim acaba:rtfm:

optik burak
15-11-2009, 14:41
senin kablonda sorun herhangi phılıps servisi danış sana orjinal kablo versinler

kılavuzlu
15-11-2009, 15:07
Arkadaşlar monitörümün vga kablosu kasaya bağlandığı yerden arızalandı bende kablocudan vga kablosu alıp bir ucunu kesip ordan ekledim sorunu giderdim fakat şimdi de görüntüde hafif kayma var gözü çok yoruyor ve renklerin parlaklığı azaldı sanki bu kablonun ekli olmasından mı oluyor yoksa ben ekranın kasasınıda açmıstım açarken içerde biryerelere zarar mı verdim acaba:rtfm:

değerli dostum aynı monitörü bende kullanıyorum. aynı sorun bendede oldu üstelik 2 sefer birinde servise değiştirtdim diğerinde ben yapmaya çaılştım tamir falan aynı anlattığın sorunlar oldu bazen kırmızı bazen yeşil v.b ve yine en iyisi servise götürdüm tamir ettiler üstelik 10 TL sına saygılar.

mecnun2007
17-11-2009, 16:37
kabloyu kısalttım sorun %90 düzelti