PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uydudan kart paylaşımı yapan cihazlar

hunter100
18-11-2009, 13:14
150gün önce dreembox 500 s cihaz aldım bunun yanında mecburende internet almak zorunda kaldım. Evde pc olmaması nedeni ile ve pc almaya niyetim olmaması nedeni ile sırf cihaz için internet aldığıma çok pişman oldum. Uydudan kart paylaşımı yapan cihazları hiç araştırmamıştım hata yaptığımın farkındayım . İnternetimi iptal edip dreembox cihazını boşa çıkarıp kart paylaşımlı yeni bir cihaz almaya niyetlendim , ancak oturduğum sitede merkezi sistem çanaklar var (hotbirt 13 , türksat 42 , eutelsat 7 ) bunları merkezi olarak tek kablo ile alıyorum ve siteye çanak ilave etmek ve ayrı çanak taktırmakta yasak, araştırdığım kadarı ile bazıları türksat uydusundan direkt kabloya falan ihtiyaç duyuyor bu işten anlayan arkadaşlar bana yardımcı olursa ve bana uygun olan bir cihaz tavsiye ederlerse çok sevinirim , şimdiden herkese teşekkürler.

kucer06
18-11-2009, 13:30
Arkadaşım diğer uydudan paylaşım yapan cihazların hiç birisinin garantisi yok yarın ne olacağı meçhul.Uydudan dataları gönderen firma kestimi cihazın hiç bir işe yaramaz.Paylaşım yapan cihazların en iyisi dreambox'tır.İyi bir server aldığın takdirde cihazını zevkle kullanırsın.Dreambox ölmez cihazdır.

hunter100
18-11-2009, 13:34
Arkadaşım diğer uydudan paylaşım yapan cihazların hiç birisinin garantisi yok yarın ne olacağı meçhul.Uydudan dataları gönderen firma kestimi cihazın hiç bir işe yaramaz.Paylaşım yapan cihazların en iyisi dreambox'tır.İyi bir server aldığın takdirde cihazını zevkle kullanırsın.Dreambox ölmez cihazdır.

tavsiyen için teşekkür ederim arkadaşım ama internetle işim yok ayda 29 tl ve serverdan yaklaşık olarak 5 ayda paramı çıkartırım , interneti evde kullansam hiç problem olmayacak ama hem internet hem server ücreti dünyalar tutuyor .

digital_52
18-11-2009, 18:40
ben baff 6000 fta twin kulanıuyorum 3yıl oldu memnunum tabiki insanın ***fine kalmış bir iş garantısı yoktur bu işlerin kolay gelsin

akharman
18-11-2009, 18:40
botech markalı cihaz senin işini görür güzel kardeş türksat üzerinden paylaşım alıyor şunlardan birini al işlem tamam senin izlemek istedigin herşey var.çokda hızlı 650 ye yakın açıyor.herşey var.Botech 9700 - 9700X USB - 9750X USB işte bunlardan birini alıver çokda ucuz.türksata çifli lnb kosanda olur veya sendeki türksatı takarsın digeruydulardaki açılanları izlersin ihtiyaç duyunca türksattakilere döner onları izlersin harika bir cihaz. derembox vızırtı çok masraf.sl.

hunter100
19-11-2009, 11:56
botech markalı cihaz senin işini görür güzel kardeş türksat üzerinden paylaşım alıyor şunlardan birini al işlem tamam senin izlemek istedigin herşey var.çokda hızlı 650 ye yakın açıyor.herşey var.Botech 9700 - 9700X USB - 9750X USB işte bunlardan birini alıver çokda ucuz.türksata çifli lnb kosanda olur veya sendeki türksatı takarsın digeruydulardaki açılanları izlersin ihtiyaç duyunca türksattakilere döner onları izlersin harika bir cihaz. derembox vızırtı çok masraf.sl.

arkadaşım tavsiyen için çok teşekkür ederim yanlız bende merkezi sistem var , türksattan çiftli lnb çekme imkanım da yok tek kabloyu çoğaltsam türksata girişini versem alurmu acabağa ??

akharman
19-11-2009, 15:10
Bak güzel kardeş türksattakileri izlemek istersen bu cihazların arkasında üç tane giriş yeri var biri paylaşım için digeri normal türksatı veya diger uyduları izlemek için çözüm:işn görülmesi için türksattan herhangi bir yayını izlemek istersen paylaşım yerinden kabloyu normal izleme yerine tak yok yabancı kanallardan çözüp izlemek istiyorsan paylaşım yerine tak bukadar basit zaten ikisini bir anda izliyemessin.taam güzel kardeş.sl.

umut55
22-11-2009, 01:01
Bak güzel kardeş türksattakileri izlemek istersen bu cihazların arkasında üç tane giriş yeri var biri paylaşım için digeri normal türksatı veya diger uyduları izlemek için çözüm:işn görülmesi için türksattan herhangi bir yayını izlemek istersen paylaşım yerinden kabloyu normal izleme yerine tak yok yabancı kanallardan çözüp izlemek istiyorsan paylaşım yerine tak bukadar basit zaten ikisini bir anda izliyemessin.taam güzel kardeş.sl.

turksattan data olayı yok niliyorum ben sadece w3 ve w6 dan data alımı var botech te oda sorunlu hiç tavsiye etmem en iyisi dreambox yinede

GOOLL
08-12-2009, 21:53
herkesin cevap ı aynı dreambox

hallederiz
08-12-2009, 22:33
internet paylaşımı aldığın sürece dreambox en iyisi..ama sen illaki sırf bunun için internet almak istemiyorum diyorsan o zaman seoul en iyisi

aelmas77
08-12-2009, 22:56
slm usta seolun hangi modeli uydudan paylaşım yapıyor

Hilmi
12-12-2009, 10:56
slm usta seolun hangi modeli uydudan paylaşım yapıyor

Hiremco X3 Turbo HD gerçekten fiatına göre güzel bir cihaz bana göre tek kötü tarafı cccam'i desteklememesi..

ses1siz
21-12-2009, 12:09
Hiremco X3 Turbo HD gerçekten fiatına göre güzel bir cihaz bana göre tek kötü tarafı cccam'i desteklememesi..
Merhaba arkadaşım
Bana bu desteklememsi cevabınla ne demek istediğini yazarmısın lütfen. Ben bu cihazdan aldım ve kart ve cadcam yuvası var ve kullanmayı düşünüyordum. Yani şimdi cadcam yuvası çalışmıyormu? yoksa ben yanlış mı anlıyorum yazıyı.
Teşekkürler.

umut55
27-12-2009, 01:29
inpax ve y6 al yanında aparat birçok kanalı ve paketi çözsun bizimkiler dahil int olmayan için bitirim bence

Hilmi
27-12-2009, 12:56
Merhaba arkadaşım
Bana bu desteklememsi cevabınla ne demek istediğini yazarmısın lütfen. Ben bu cihazdan aldım ve kart ve cadcam yuvası var ve kullanmayı düşünüyordum. Yani şimdi cadcam yuvası çalışmıyormu? yoksa ben yanlış mı anlıyorum yazıyı.
Teşekkürler.

yok arkadaşım modül yuvasında sorun yok dreambox gibi netten server paylaşımında sorunlar var demek istedim..

gurfatih
11-02-2010, 21:02
Dreambox forever...

captan82
11-02-2010, 22:36
arkadaşlar ıq plasla yapılan payşaşım varmıdır?twin degil.düz ıq plas.birde bu 9339 u girdigimizdeki car shareler var.bunları nasıl nerede ve ne şekilde hangi programla birlikte kullanılabilir?rs-232 nin bir fonksiyonu varmıdır?

sro071
12-02-2010, 00:46
yau arkadaşlar adam iyiki 1 soru sormuş pişman etmişsiniz binada merkezi varsa çanak falan da taktırmıyorsa yönetim ya internet üzerinden seyredeceksin yada unutacaksın paylaşımı ayrıca ne açıyormuş ooooooooo cihazlar ??????????????

cengiz09
12-02-2010, 00:47
SLM;gm4450 cihazla paylaşıma katılan var mı? Varsa örnek verebilir mi? iyiakşamlar.