PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dreambox 500S kumanda

zihni41
23-11-2009, 00:10
Dreambox 500s var.Bir ay önce almıştım.Dün çalışan kumanda bugün çalışmıyor.Bir aylık kumanda bozulurmu yoksa başka bir arızamı var?Dostlar bir el atsanızda bu sorunu bir çözsek.Herkese selamlar.(Not:Cihaza görüntü aktarıcı bağlayıp kullandım,bunun bir zararı olurmu?):46:

pencere77
23-11-2009, 00:11
Dreambox 500s var.Bir ay önce almıştım.Dün çalışan kumanda bugün çalışmıyor.Bir aylık kumanda bozulurmu yoksa başka bir arızamı var?Dostlar bir el atsanızda bu sorunu bir çözsek.Herkese selamlar.(Not:Cihaza görüntü aktarıcı bağlayıp kullandım,bunun bir zararı olurmu?):46:

pillerinizi kontrol edin.bazen kumandalar tutukluk yapabiliyor veya tam çekmiyor...

zihni41
23-11-2009, 00:14
İlk aklıma gelen piller oldu hemen değiştirdim ama maalesef tuşların hiç biri çalışmıyor.

Volkan
23-11-2009, 00:29
heralde evde kameralı cep telefonu vardır kumandanın gözunu cep telefonun kamerasına yakından tutun ve kumandanın düğmelerıne basın telefondan bakın kumandanın gözünde ışık yanıp sönüyormu eğer yanıp sönuyorsa kumanda çalışıyordur. .

yalnız bundan önce cihazınızı fişten cekip bir sure dinlendırın belki cihazdanda olabilir.

Volkan
23-11-2009, 00:31
ayrıca özellikle yansanayı kumandalar çabuk bozulabilio özellikle elde nem ve elde istemedende olsa kumandayı sıkmak yada düşürmek soğuk lehım ve çatlaklara ve kumanda içindeki krıstalın arızalanmasına sebep oluyor bilginize.

zihni41
23-11-2009, 01:05
İlgilerinize teşekkür ederim arkadaşlar,sanırım kumanda arızalı,dediğiniz gibi kameralı telefonda denedim çalışmıyor.Yenisine sağlık.Hepinize teşekkürler,iyi geceler.

GOOLL
23-11-2009, 22:40
kumanda bozulurmu sorusu bana bi garip geliyo

neden derseniz kaç defa düşüyo günlerce bazen bizimle yatakta kalıyo
ıslak elle tutuyoz.

hattaa üstüne basıyoz

bence alındıgı günün ertesi bile bozulur.
( fabrikasyon hata olamaz demiyorum oda olabilir )