PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows Millennium Edition Indir

Volkan
27-11-2009, 14:17
Only the registered members can see the link

Windows Millennium Edition,Microsoft’un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows’un MS-DOS üzerinde yükselen altıncı ve son ana sürümüdür.14 Eylül 2000 tarihinde piyasaya sürülmüştür. 16-bit/32-bit melez işletim sistemidir. Microsoft Windows ailesinin NT çekirdekli olmayan son temsilcisidir.Windows 98 sürümünün eksiklerini tamamlamak, küçük işyeri ve ofis ortamlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir.,

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link)

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link)

selimb
27-11-2009, 17:21
teşekkürler.................

selimb
27-11-2009, 18:07
Only the registered members can see the link

Windows Millennium Edition,Microsoft’un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows’un MS-DOS üzerinde yükselen altıncı ve son ana sürümüdür.14 Eylül 2000 tarihinde piyasaya sürülmüştür. 16-bit/32-bit melez işletim sistemidir. Microsoft Windows ailesinin NT çekirdekli olmayan son temsilcisidir.Windows 98 sürümünün eksiklerini tamamlamak, küçük işyeri ve ofis ortamlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir.,

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link) teşekkür ettik etmesinede şifre istiyor zipli dosyalar????

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (Only the registered members can see the link) teşekkür ettik etmesinede zipli dosyalar şifre istiyor??????

MayVAZ
27-11-2009, 22:58
ne o nostaljimi yaşıyoruz

OLDSMAN
28-11-2009, 02:56
teşekkür ettik etmesinede zipli dosyalar şifre istiyor??????

1 Nolu msg eklendi

tamer41
28-11-2009, 10:32
hocam hızır gibi yetiştin bugün çok işime yarayacak çok saol hocam malesef yaramadı bilginiz olsun boot yapmıyo nero ile kalıbı diske yazdır dedim bilgisayarı cd rom desteği ile başlat dedim ama malesef sonuç olumsuz